Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
542
...
691
>
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
02 септември 2022
Лошо няма за завой малко в геймплея. Само жалко, че локацията пак е някаква, дето я знаем.
Имаше слухове първо, че следващият асасин ще е някъде в Южна Америка - маи или ацтеки, ягуари, жертвоприношения ... За мен доста по-богат материал за всякакви мистични приключения и би било много по-интересно от Багдад с кирпичените къщи.

Впрочем и аз в момента съм на Валхалката и ме кефи засега, макар Одисеята и Ориджинса сякаш бяха по-яки.

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
02 септември 2022
То бая слухове имаше...Идеята ме кефи да се върнат към старите асасини. За мен лично вълхалата е тотал щета, първия асасин който не го завърших.. даже не знам дали до половината стигнах със зор.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
02 септември 2022
На мен във Валхалата само света ми хареса,когато я играх.Историята (поне докъдето стигнах,към 50 часа) беше малко безинтересна.Уменията бяха забавни,но абсолютно без всякакъв смисъл.Всичко умира от два удара с брадвата/меча/катаната и тн.Защо има дървета с умения,като може да билднеш цялото дърво?Нали това е смисъла.Да заложиш на стелт,Рамбо или да трепеш от далеч.Тонове работи за събиране,а страничните мисии бяха супер зле.Имаше и забавни де,но 90% талаш.Сума NPC-та,но повечето ги виждаш за пет минути и след това към новата област,естествено други NPC-та,а накрая се бяха опитали да вкарват някакъв емоционален елемент,един вид да ти пука за тях,но как ще стане като си ги мернал за нула време ,преди 20 часа.Ршенията в някои мисии пък бяха смехотворни.Тип ходи разследвай кой е предателя и ми кажи.После ти казваш кой е според теб,без никакви реални доказателства и NPC-то директно коля посочения от теб,като безмозъчен.Сложили и медитация,която беше абсолютно безсмислена,явно решили да копират от Вещера.Иначе както споменах,света е огромен и красив.Приятно ти е да обикаляш наляво и надясно,просто само,за да разгледаш.Аз съм доволен от това,че ще върнат стария геймплей.Не знам защо,но баш на Асасина не му отива да е RPG wannabe. Т'ва според мен де,вкусове всякакви.
BloodDagger
Мнения: 260
Цитиране
02 септември 2022
Няма лошо да се върнат към корените - минимални до никакви RPG елементи, геймплей, в който стелта си има значение и карта ориентирана само около един град (или множество карти с градове). С Unity им се получи добре, въпреки че осраха релийза и играта стана черната овца на франчайза . Та така де, радвам се, че няма да е отново същата игра за четвърти път. Не, че последните три заглавия са лоши, просто не се усещаха много като асасин игри (най-вече Одисеята, която за мен е дъното на дупката на тази формула).
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
02 септември 2022
Да, и аз мисля, че това имах предвид като казах, че Одисеята и Ориджинса ми харесваха повече - и историите и самите светове там са по-интересни. Англия ми е някак си скучна с еднообразните селца и ландшафти. Няма величествени храмове, амфитеатри, павирани площади, хиподруми, стадиони, мегалитни строежи, акведукти ... (или поне не съм видял още, но ако е исторически достоверна играта, не би трябвало да има такива по това време).
Бойната система ми харесва, също и редуцирането на оръжията, че в Одисеята става по едно време тъпо всеки убит като пуска по два щита и четири меча. Строежът на твоето селце също е добра идея, но не особено добре изпълнена, нямаш усещането, че наистина се разширява селцето.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
02 септември 2022
На мен от RPG игрите, само Origins ми допадна. Там според мен, бяха постигнали някакъв определен бленд и ДНК-то на по-старите асасини го усещах до някаква степен, макар и тоновете RPG елементи които стовариха. Даже наскоро пак си я пусках и загубих няколко часа да се мотая из света. Още повече, Древен Египет винаги е представлявал интерес за мен. Одисея пък ми беше като на Доктора Валхала. Кефи ме света и ако игнорирам факта, че се води Assassin's Creed, горе-долу става. Валхалата, не я изтърпях дълго. Просто сякаш се насилвах да я играя. Готина идея, но много куцо изпълнение и с посоката с тия свръхестествени митологии изцяло се отдалечиха. Сега и в другите две имаше такива неща, но сякаш те бяха по-набутани, за хора които ги искат, да ги търсят. В Origins особено, където бяха предимно в единия експанжън. Валхалата сякаш ти ги тика в лицето без дори да искаш такива неща, и не ми хареса. Да не говорим и за счупения стелт където като нахлуеш в база, ако те види един, всички знаят къде си точно.

Миража засега ме кефи като идея. Картинката показана ме връща към първата игра доста и ми е много интересно как ще изглежда. Дано покажат някакъв геймплей на Ubi-Forward на 10-ти, а не само трейлър. Да можем да си отдъхнем че наистина ще е завръщане към корените, а не както за Валхала, където казваха същото, а най-вече стелта излезе тотал щета.

Интересно ще е и да видя как римейк на първата би изглеждал. Може и Миража да е като tech demo за римейка, ако не решат да отидат в посоката на Last of Us, но ме съмнява.

BossOfGermany
Мнения: 395
Цитиране
03 септември 2022
Пичове, какви са ви впечатленията от новия Saints Row? Много е бъгава ми се стори тази игра.
Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
03 септември 2022
Не я играх, но от клипчетата които гледах, изглежда ужасно. Само като видях Wingsuit-a и физиките около него ми призля. За момента желанието ми да я пробвам е под нулата, но гледам, че я има в Замунда вече. Може някой ден да я видя, просто ей така.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
03 септември 2022
На някоя дъъъълбока разпродажба може да я взема, тъкмо може да са я пофикснали. Но в този и вид не ща да припаря до нея
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
03 септември 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
05 септември 2022
Знам, че тук не признавате много нещата които не са AAA но да споделя:

https://store.steampowered.com/app/1583720/Entropy__Zero_2/

Entropy Zero 2 е жестоко добър мод. Имам забележки но това е значително по-силно от повече AA/AAA FPS игри. И е безплатно.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
06 септември 2022
Мерси за съвета, Чарч! Сложих си Ентропия 1, преди да пробвам 2 и трябва да кажа, че модът е много добър. Бях забравил какво е класически шутър - без инвентари, крафтинги, ъпгрейди, скилове, един тон оръжия, карти, говорещи НПЦ-та... Просто вървиш и цепиш, но левъл дизайна и екшъна ме изкефиха. А също и добрият, стар СОРС-енджин с яката физика. Запецнах обаче на едно място, където не знам дали се бъгна нещо или аз не вдявам (по-вероятно аз).
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
07 септември 2022
Хм, звучи като доста свежа идея за новия Асасин. Багдат през 9 век е най - интересното място в цяла Евразия без съмнение, убежище на тонове знания, съхранени от Античността...
Премахвайки постигнатото/разрушеното от последните игри (като изключа Origins от критичния извод), е време не просто за свежа глътка въздух, а може би за свестен асасин в духа на екшън адвенчър.
За първи път от много време съм заинтересован да играя Асасин в по - приемлива и автентична епоха.
Все още имам едно наум. Да, бях забравил, че този Басим нещо имаше някаква далавера с Локи, но дано премахнат всякакви фентъзи глупости и да сведат нещата до доброто старо скрито острие...
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 септември 2022
Rostik79 написа
Мерси за съвета, Чарч! Сложих си Ентропия 1, преди да пробвам 2 и трябва да кажа, че модът е много добър. Бях забравил какво е класически шутър - без инвентари, крафтинги, ъпгрейди, скилове, един тон оръжия, карти, говорещи НПЦ-та... Просто вървиш и цепиш, но левъл дизайна и екшъна ме изкефиха. А също и добрият, стар СОРС-енджин с яката физика. Запецнах обаче на едно място, където не знам дали се бъгна нещо или аз не вдявам (по-вероятно аз).

Кажи къде Rostik79, ще се опитам да помогна.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 септември 2022
Минах го, но явно модът е имал някакви ъпдейти - на мястото, където запецнах имаше едни лазери, през които не мога да мина. Гледах в тубата уолктру - там пича слага един варел на пътя им и минава, но при мен нямаше никъде варел. В моята версия (предполагам най-актуална, понеже оня ден я свалих от Стийм) трябваше да стрелна на едно място, за да деактивирам лазерите.

В началото се чудех защо лесно мра, после видях, че по дефолт ме пуска на hard и на места е доста трудно, но се минава.

Довечера го приключвам и се мятам на двойката.

<
1
...
542
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.