Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
543
...
691
>
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
07 септември 2022
Не знам, Валхалата ако трябва да я сравнявам с първия Асасин за мен лично е много по-силна игра почти във всички параметри. Да, можеше малко да се намалят часовете, сега е прекалено разтеглена историята, но това е заради хлапетиите, за които дадена игра е кратка и се търсят брой часове.
Както казах, аз съм скептичен към новата за разлика от повечето мнения (включително и тук във форума). Ако искам да играя първия Асасин, ще си го пусна, грам не ме вълнува дали графиката е модерна.. Да налея пари за римейк не ми се струва особено добра идея
Утре излиза Steelrising и директно ще се мятам, Greedfall ми е мегалюбима игра въпреки трудните за мен битки.
Чакам отзиви и от соулсърите тук за Стийла, ревютата не са особено позитивни, но те винаги са били такива за по-малки компании като Spiders
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
07 септември 2022
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
07 септември 2022
Не съм фен на соулс-жанра, но тази Steelrising има брутално яка стилистика - Франция от 18-ти век, стиймпънк аутоматони с перуки, алхимия, революция ...
Ще следя и аз отзиви.
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
07 септември 2022
Летиан,Steelrising ще е соулс-подобна игра.Няма да е като Greedfall.Ще я прбвам със сигурност.Още повече,че Siders се справят доста добре ,въпреки ограничения бюджет.

П.С ся погледнах,повечето ревюта са или положителни,или смесени,само едно е отрицателно,така че играта сигурно не е лоша.Все пак не може да се очаква нивото на FROM или Team Ninja.Важното е да е сполучливо направена,а според повечето ревюта е.Ще видим.Много игри ми се събраха нещо.Spiderman още съм на половината и то на главната история,без DLC-тата,които добавят още часове.Thymesia,ся Steelrising.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
07 септември 2022
Големите сайтове я хулят на първо четене с оценки около 6/10 или 7/10, но явно ти гледаш потребителските ревюта, което е добър признак. Да видим дали ще ме вкарат в соулс жанра с тази игра, нищо чудно
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
07 септември 2022
vldir
Мнения: 1809
Цитиране
07 септември 2022
Steelrising малко опърдяна игра ми се вижда, както всички на spiders. Поне се вижда градация. След 3-4 игри може би ще направят наистина нещо много добро което ще се помни.
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
08 септември 2022
Все по впечатляващо става с тази игра. Оригинален Асасин в естетиката на wuxua китайските филми. Дано не се окаже само някакво power tech демо. В най - компромисния вариант ще е сигурно нещо орязано, защото толкова много неща обещават с разнообразен геймплей, че не виждам как ще стане...

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
08 септември 2022
Самурай насред голямо поле от цъфнали цветя, много оригинално
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 септември 2022
Яко изглежда, а Любо не разбира
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
08 септември 2022
Всички сте прави.В играта няма нищо оригинално,но не и пречи да изглежда обещаващо.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
08 септември 2022
Абе някой игра ли Ghostwire: Tokyo?
Това е едно от интересните заглавия тази година за мен и ми е в уишлиста, но ми е интересно някой от 5-6мата дето пишем тук дали е играл.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
08 септември 2022
Аз не съм и даже не ми е в радара, нещо не ми харесаха трейлърите и тотално я отписах
Една ненормалница, която ми е във френд листа я игра, ама нищо не е казвала дали си струва или не. Вероятно трябва първо да я попитам
Veluvian
Мнения: 637
Цитиране
08 септември 2022
Не търсим оригиналност, а усещане, което не съм го виждал в игра, освен в китайските wuxua филми, без да броим Dynasty Warriors. Вече видяхме трибют игра за Куросава, защо да не видим и трибют за филмите на Чжан Имоу като Hero, House of the Flying Daggers, Curse of the Golden Flower, тъй де, както тукашните му казват "китайски авиолинии", но е по скоро търсен сюрреализъм. Предпочитам това, отколкото последните кампании на Валхалата, която май така и не я довърших, а Рагнарок въобще не съм го барал.
Най - близкото, което се чака е Black Myth.
Единствената оригиналност би била игра, която се доближава като историческа симулация до хашишините в Иран, но с оглед сложната международна обстановка, Иран въобще не е тренди.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
08 септември 2022
Да, но все пак колко по-клише може да бъде тоя трейлър?
<
1
...
543
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.