Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
544
...
686
>
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
09 септември 2022
Ееееей, скършихте ми ентусиазма...
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
09 септември 2022
Пак заповядай
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
09 септември 2022
От китайско ми се драйфа както споменах не един или два пъти, но тази игра изглежда доста любопитно, ще я следя
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 септември 2022
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
11 септември 2022
Трейлърът доста дългичък, хубаво, но да видим по същество какво ще представлява... убисотфт са толкова изчерпани откъм идеи, че от десетилетие вече правят всичко, което е вече станало тренди преди тях, вместо да рискуват и с успешния риск да създават нови трендове. Сега, когато се говори, че са в някакви финансови трудности, може би сега е момента да рискуват и да направят нещо различно, но не свят наблъскан с тонове неща, а да създават геймплей и атмосфера...
Направиха Валхалата, защото Викингите сега са тренди. Сега се заговори, че може би най - накрая ще направят игра за Япония, но защо ли чак сега се сещат... след Секиро и Цушима, когато вече на кого ли му дреме...
Следим с внимание. Но никога няма да бъдат като From, че дори и като CD Project в едни близко отминали години...
Митологията на исмаилитите е изключителна! Само от това могат да се извличат тонова данни, които биха били супер забавни за една стелт шпионска историческа игра. Но Убисофт нямат топките за това. Царе са в създаването на градове, инфраструктури, но само дотам. Вметка само, че LAIBACH сега правят албум, наречен Alamut, вдъхновен от книгата на словенския писател Владимир Бартол. Страхотна художествена книга между другото.
Хубавата новина е, че в играта няма да има съвременни сцени. След 15 години тия се сетиха най - накрая.
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
13 септември 2022
3 минути вече са дълги.. its completely over trademark emoji, registered emoji, skull emoji. Проблема ми е че в тези 3-4 минути не показаха абсолютно нищо интересно, а типичен фен сървиз, тестван преди това пред 100 фокус групи и са им следили с колко милиметра са им се отваряли сой устите. Трейлъра много ми напомня на BF4 трейлъра с криндж изпълнението с изстребителя, където сой устите направо направиха локви.. то не беше реакции и простотия от 40 годишни мъже да се радват като дечорлига... направо съм отвратен от това хоби и съжалявам че съм част от него майка му... срам ме е да се нарека бъл- геймър
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
13 септември 2022
Veluvian написа
Трейлърът доста дългичък, хубаво, но да видим по същество какво ще представлява...

Е не схвана ли "намека" че това е игра с която искат да хванат аудиторията която крещи и пищи че асасините вече не приличат на асасини а на mmo и не знам си какво там реват.. и от юбисофт вече не правят игри, а задоволяват демографии, с което целят да не изпуснат определена прослойка от потенциалните си купувачи. какво толкова има да му се вижда, ще е Assassin's Creed 1 римейк с нов скин

JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
13 септември 2022
изкуството е снижено до наука и всичко се прави в лаборатория и се тества. никой не рискува. Бюджетите на игрите - рекламата и PR-а надвишава самата разработка на играта, това е пълна лудост хора...!!!!
JakePaulKOsConor
Мнения: 478
Цитиране
13 септември 2022
Хората които правят игрите се третират като роби, които с лекота се уволняват и заменяват с нови роби. Геймърите (eww what a disgusting word), почитат и се кланят пред разни логота и корпорации и не могат да назоват 5 game developers освен шибания коджима който трябваше буквално да си сложи името във всяка кътсцена и loading screen... laughable хоби
LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
13 септември 2022
Напълно съгласен с Джейк за почти всичко, което е излял в тези четири поста Затова съпорт за разни по-малки студия като Spiders, Arcane и т.н.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
13 септември 2022
Е да, ама няма да дадеш съпорт за истинските Индита или пък за модърите - които или имат малък бюджет или никакъв и правят всичко само с любов и амбиция.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
13 септември 2022
Charcharo написа
Е да, ама няма да дадеш съпорт за истинските Индита или пък за модърите - които или имат малък бюджет или никакъв и правят всичко само с любов и амбиция.


И аз нещо в тоя дух бих казал - доста груба генерализация, все едно геймингът се изчерпва с ААА компаниите. Жалко за всеки, който толкова си е стеснил кръгозора, че за него двете неща са станали еквивалентни.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 септември 2022
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 септември 2022
сървайвъл с кола

https://www.youtube.com/watch?v=-B7kXWYVtBQ

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2022
darkblue написа
https://www.youtube.com/watch?v=-B7kXWYVtBQ

Това ме радва.
Иначе напомня ми на Beware

https://www.indiedb.com/games/beware/downloads/beware-demo-v001

Но нали, Инди игра с душа и направена с любов. Най-лошото нещо нали

<
1
...
544
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.