Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
545
...
684
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 септември 2022
Мнее, точно аз съм играл доста инди игри. За мен няма значение, важното е да ми хареса играта. А за тази ми стана смешно, понеже за първи път попадам на такова ( ако е имало такива стари други, не съм попадал) и си викам вече какво ли не се мъчат да измислят.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 септември 2022
Не Darkblue, не визирах тебе. Повече май LethianDream за това но и други

Иначе да интересна концеция е и е странно как не е пробвано преди. Реално е ... доста логично?

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
15 септември 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
17 септември 2022
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 септември 2022
GTA 6 лиика е истински.

Пак е Vice City май. Тъпо.

https://videocardz.com/newz/alleged-grand-theft-auto-6-gameplay-leaks-online-featuring-geforce-gtx-1080

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 септември 2022

За пореден път модър показва на компания за стотици милиони как се правят нещата...

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
18 септември 2022
https://www.oldunreal.com/phpBB3/viewtopic.php?p=101280#p101280

и Unreal и Thief 2 лиикнаха.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 септември 2022
Rostik79
Мнения: 2202
Цитиране
19 септември 2022
Асасинчето има голяма нужда от нов рефреш и засега, поне на книга и от такива материали, изглежда са в правилната посока от Юби.
lyubohar
Мнения: 3048
Цитиране
19 септември 2022
Charcharo написа
и Unreal и Thief 2 лиикнаха.

Това небе на Unreal беше...Май оттогава рядко нещо ме е впечатлявало така. И музиката чат-пат си пускам.
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
19 септември 2022
Да си кажа честно, през изминалите дни се хайпнах за AC Mirage доста, което не се е случвало от 3-ката насам. Обикновено, ми е все едно и чак няколко месеца след премиерата гледам за какво става въпрос. Надявам се наистина това да е завръщането към корените което обещават, а не както при Валхалата да има Асасински механики, тук-таме колкото да ги има и останалото грайнд. Ако покажат и геймплей, и ме грабне, дори бих се замислил за пре-ордър. Засега просто много ми допада вайба и сетинга, препратка към първата част. Ако и добавят паркура и Assassin-ските мисии от Unity, ще е супер. Дори и бойната система оттам няма да откажа, защото натиска повече към стелт и не могат да се трепят тълпи за секунди. А нали Басим почва като крадец, преди братството. Доста ще отива.
LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
19 септември 2022
Аз точно обратното на теб, тотално съм разочарован от сетинга, избора на главен герой и всичко останало. Тоя мангал Басим дето го пориш като риба във Валхала, сега ще ми бъде протагонист, еми няма как да стане Ще изчакам вероятно поне една година след като излезе Миража, ако случайно реша да си го купя. Добрата вест за мен е, че Уби мислят върху нова ролева игра тип Валхала като Асасинс Крийд и там ще си вложа парите. А който иска римейк на първия Асасин, да си купува претоплената Миражка с ягоди
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
19 септември 2022
някой да каже на бързо какво става с тоя басим във вълхалата, че нямам намерение да я доигравам. Кофти пич ли е там ?
Mitko6000
Мнения: 1207
Цитиране
19 септември 2022
LethianDream написа
Аз точно обратното на теб, тотално съм разочарован от сетинга, избора на главен герой и всичко останало. Тоя мангал Басим дето го пориш като риба във Валхала, сега ще ми бъде протагонист, еми няма как да стане Ще изчакам вероятно поне една година след като излезе Миража, ако случайно реша да си го купя. Добрата вест за мен е, че Уби мислят върху нова ролева игра тип Валхала като Асасинс Крийд и там ще си вложа парите. А който иска римейк на първия Асасин, да си купува претоплената Миражка с ягоди

Е па, няма лошо. Аз миражки обичам, с ягоди и малини. След грайнд феста който бяха Одисея и Валхала, добре ми е дошла, някаква кореняшка игра от поредицата. Малко са игрите, от типа на последните 3 излезли, които ме кефят (Origins е една от тях, другото след това ми е тиня и гняс.) Пък за японската кеш крава която готвят, да се бяха сетили по-рано. Ще се задоволя с Ghost of Tsushima и Trek to Yomi.

LethianDream
Мнения: 2504
Цитиране
19 септември 2022
(СПОЙЛЕР, и то ГОЛЯМ! Не чети, ако искаш да си цъкаш Валхалата спокойно! Разкрива главна част от историята!)
Да, копеленцето излезе "предател" във Валхалата. Но това го разбрах на 130-тия час. И как сега ще играя с него като "главен" персонаж в Миража.. Ми няма как да стане
<
1
...
545
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.