Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
551
...
691
>
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
15 октомври 2022
Е то в тоя случай 5 часа е благословия, щото можеше и 15 часа тая мъка да е. Започнах я, супер атмосфера, но още в началото имаше доста wtf моменти, и то не от положителните. После изчетох и аз ревютата и мисля, че ще я разкарам. Добре, че скоро излизат плъховете, та няма да ми отиде паса на вятъра.
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
15 октомври 2022
Влязох да хвърля едно око, някой дали е пробвал Scorn и направо убихте всичко детско в мен с правата лопата Като си спомня, колко се дразнех всеки път на отлаганията през годините и как вчера на ден първи я нахраниха във форумите, тотално ми мина желание за нея.
Със сигурност някой ден по-нататък, иначе и аз чакам мишките
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
15 октомври 2022
Баси,всички ли ще се мишкарим
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
16 октомври 2022
The_Doctor46 написа
Баси,всички ли ще се мишкарим

Ами за акулите не ща
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 октомври 2022
Мишкарията почва утре, и аз съм супер наточен, даже ще я отпоря през нощта веднага след рилийза, дано не я претупат, че като е продължение, винаги съм леко скептичен
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 октомври 2022
vldir написа
Тея не бяха ли бивши от DICE ?

По спомен беше сръбско студио. Ако за СКОРН говориш.

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
17 октомври 2022
LethianDream написа
Мишкарията почва утре, и аз съм супер наточен, даже ще я отпоря през нощта веднага след рилийза, дано не я претупат, че като е продължение, винаги съм леко скептичен
Веднага ли ще е налична,защото повечето игри в Европа може да ги играеш около 18 часа наше време в деня на релийза.Аз си и я взех през гейм пас-а за 1 долар,та и да не става,няма да ме е яд.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
17 октомври 2022
Сърби са, да. Играта вече е -10% в Steam(тъй де, още от онзи ден). Явно не се купува добре, което не е изненада на база видяното. Само на една атмосфера не може да ти се крепи цялата игра.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 октомври 2022
The_Doctor46 написа
LethianDream написа
Мишкарията почва утре, и аз съм супер наточен, даже ще я отпоря през нощта веднага след рилийза, дано не я претупат, че като е продължение, винаги съм леко скептичен
Веднага ли ще е налична,защото повечето игри в Европа може да ги играеш около 18 часа наше време в деня на релийза.Аз си и я взех през гейм пас-а за 1 долар,та и да не става,няма да ме е яд.

Днес (или утре е по-правилно да се каже) в 00:00 часа ще ми стане играема според пре-ордъра в PS стора. За компютри обаче май е 18 часа утре, както и ти казваш Ще споделя утре как е играта, без да спойлвам история.

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
17 октомври 2022
nightwarrior написа
Сърби са, да. Играта вече е -10% в Steam(тъй де, още от онзи ден). Явно не се купува добре, което не е изненада на база видяното. Само на една атмосфера не може да ти се крепи цялата игра.
Аз наистина не знам какво са правили тези 8 години.Вярно,малко студио,но и времето хич не е било малко.Има доста по-читави индита,с по-малко души.Тези доколкото разбрах са 10 постоянни и още поне 10 на свободна практика.
LethianDream написа
Днес (или утре е по-правилно да се каже) в 00:00 часа ще ми стане играема според пре-ордъра в PS стора. За компютри обаче май е 18 часа утре, както и ти казваш Ще споделя утре как е играта, без да спойлвам история.
Блазе ти,макар че аз не се сещам някога да съм ставал посред нощите да играя. Щом за Elden-a не го направих,значи едва ли ще го направя някога.Не,че не ми се е искало,но съня също си е важен и не искам на работа после да съм като сомнамбул
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
17 октомври 2022
В интерес на истината в момента в Туич има 28+ хиляди зрителя на СКОРН, явно ще си има своите 15 минути слава. Бих го нарекъл по-скоро успех за инди-игра правена от сръбско студио с финансиране през краудфъндинг и без голям издадел зад гърба им.

Преди няколко години стана доста по-голяма излагация с Agony, ако се сещате, но там освен, че самата игра се оказа скапана, ами и бая бяха лъгали с трейлъри и уж in-game кадри, които се оказа, че са далеч от самата игра като излезе.

Приказката за чумата я чакам и аз, макар да няма да я играя сега. Един преордър ми стига за момента. Ще погледам малко стрийминг на първите 20-30 минути и очаквам спойлер-фрии коментари от хората тука.

LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
17 октомври 2022
Рос, ти ще разказваш после за новия GoW, пари да ми дават, няма да си го причиня след първата част
Докторе, аз редовно си цъкам по нощите, особено нови игри, на следващия ден докъм 15 часа изкарвам някак, после идва трудното още 2 часа
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
17 октомври 2022
The_Doctor46 написа
nightwarrior написа
Сърби са, да. Играта вече е -10% в Steam(тъй де, още от онзи ден). Явно не се купува добре, което не е изненада на база видяното. Само на една атмосфера не може да ти се крепи цялата игра.
Аз наистина не знам какво са правили тези 8 години.Вярно,малко студио,но и времето хич не е било малко.Има доста по-читави индита,с по-малко души.Тези доколкото разбрах са 10 постоянни и още поне 10 на свободна практика.
LethianDream написа
Днес (или утре е по-правилно да се каже) в 00:00 часа ще ми стане играема според пре-ордъра в PS стора. За компютри обаче май е 18 часа утре, както и ти казваш Ще споделя утре как е играта, без да спойлвам история.
Блазе ти,макар че аз не се сещам някога да съм ставал посред нощите да играя. Щом за Elden-a не го направих,значи едва ли ще го направя някога.Не,че не ми се е искало,но съня също си е важен и не искам на работа после да съм като сомнамбул

Винаги давам за пример Hollow Knight - качество като за ААА студио, направено от 3-ма луди австралийци. Даже се съмнявам, че което и да е ААА студио може да направи такава игра и с 300 души.

The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
17 октомври 2022
Гледам мишоците получават като цяло добри отзиви.Имало и много повече мишки от първата игра Ще видим утре.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
18 октомври 2022
Аз ударих около час, още съм на първата глава, но не съм мега впечатлен. Пак класически си почва с пейзажи на Моне, Мане и Сезан като първата част и после.. негрите почват да праскат отзад вече станалата мома за женене Амисия с големите си..секири Има този път и меле комбат, който не си спомням да го имаше в първата. А като гледам, в пета глава можеш да отключиш арбалет и да ги пориш отдалече, не само с прашката Ще се играе тези дни повече и ще дам още..съвети как да си пазим анала от секири
<
1
...
551
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.