Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
574
...
691
>
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
16 януари 2023
Blade of Darkness е култова геймка от периода!

Но ще ви изляза с нещо по-старо, което найт може да има предвид в случай, че не е Блейд оф Даркнес: Crusaders of Might and Magic от 1999та. Тя също тоговаря на описанието (макар доста игри да отговарят на това описание )

Май не е Crusaders - сега погледнах, че там нямаш лък. Позабравил съм я, но и бая годинки минаха, откакто не съм я играл (има няма 20+, lol)

Mitko6000
Мнения: 1226
Цитиране
16 януари 2023
Blade of Darkness е класика. Аз като малък също не знаех как се казва, но я бях запомнил като оня мускулестия пич с татусите и големия меч (Варварина). Гледах братовчед ми как я цъкаше. Колкото до Дидо, наскоро бях го намерил във Фейсбук. Още работи в Ubisoft Sofia като Game Designer, даже сам беше обявил, че е част от разработката на AC: Mirage. Евала на човека, че е превърнал цялостно хобито си в професия в гейминг индустрията. Това, най-вече у нас е супер трудно да се случи, ако не и почти невъзможно. Помня го още в PC Mania, като коментираше, след това ревютата, журналистическата му кариера в индустрията, и сега дето се вика, във висшата лига. Браво на него.
lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
16 януари 2023
Rostik79 написа
Май не е Crusaders - сега погледнах, че там нямаш лък. Позабравил съм я, но и бая годинки минаха, откакто не съм я играл (има няма 20+, lol)

Dark messiah of might and magic?
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
16 януари 2023
По-стара е, месията излезе 2006та ако не се лъжа, но със сигурност го играх на моето РС. Тази за която говоря трябва да е била около 2000ната +/- имайки предвид възрастта ми, иначе както казах още съм ходил по клубове(доколкото това при нас бяха клубове). Наистина помня твърде малко, но си спомням как група батковци бяха наобиколили единия и обсъждаха стратегии как да бият боса. За да сме честни може и да съм я виждал оттогава, просто да не съм я познал, както каза Rostik 20тина+ години са си минали.

Иначе не е Blade of Darkness, на нея съм се размазвал доволно.

Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
16 януари 2023
Човече, сега ме гризе отвътре коя ли е тази геймка, хах! От трето лице ли беше?
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
16 януари 2023
Аз колко игри и искам де се сетя от периода 1996-2000,а не мога,не е истина.Имаше по клубовете,играех ги,но хич не помня как се казваха.Само една да беше. Все пак 96г. съм бил на 11,а дето се казва,не помня вчера какво съм ял.
nightwarrior
Мнения: 3975
Цитиране
16 януари 2023
Спомням си първо лице, но не съм сигурен, може и да е минавало на първо като опънеш лъка. Спомням си как оня беше клекнал и се катереше по стълбите на кула и дебнеше боса, за който помня че имаше рога(или е било броня с рога... Но вече не помня) и че тези около него коментираха, че боса има отровна атака.

Заради стелите и промъкването за малко се бях убедил че е Thief на времето. Но не е. Щото Thief беше повече към чист стелт, а тук си беше повече екшън.

Мен много ме човъркаше на времето, ама честно казано съм се предал, явно твърде малко съм запомнил от самата игра и по-скоро атмосферата, обстановката ми се е запечатала.

lyubohar
Мнения: 3091
Цитиране
16 януари 2023
Е пиши в youtube лък и други ключови думи и ще я намериш. Аз къде-къде по-редки игри съм намирал, примерно една аркадна с Хълк Хоган - сума ти време търсих коя е, но я намерих накрая
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
17 януари 2023
The_Doctor46
Мнения: 1805
Цитиране
18 януари 2023
Четох превюто на Atomic Heart в IGN и взех да се хайпвам повече.По принцип не вярвам на големите гейминг медии,но имайки предвид,че разработчика е малко студио,при това руснаци,съм склонен да вярвам този път. Следя я тази игра още от първите тийзъри.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
18 януари 2023
Това за мен ще е най-значимото заглавие за годината.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
18 януари 2023
Бях хайпнат в началото, но нещо напоследък не съм след повечко изтекли видеа.
Ще го играя през Бокса на ден първи с Паса, да видим как ще бъде.
Чак най-значимото, при наличието лятото на нов Стрийт Файтър и Диабло 4 ми се струва леко изхвърляне, Рос
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
18 януари 2023
Добре, де - най-значимото за мен. Файтинг игри не играя, а Диабло ... също, макар че на двойката бая цъках навремето и даже на тройката малко играх, но вече не ме влече.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
18 януари 2023
Дано не се разочароваш, иначе годината ще започне ударно с Forspoken, Season и Hogwarts Legacy, които ми се очертават задължителни.
Rostik79
Мнения: 2233
Цитиране
18 януари 2023
Хогуортс ми изглежда интересно, но нещо не съм фен на франчайза. Не съм и анти-фен, в смисъл, че ми е по-скоро неутрален. Гледал съм някои от филмите и са забавни, но не се зарибих. Може би защото вече бях на малко над 20г като излязоха филмите, а по това време рулираха Властелина, Матриците и Стар Уорс.
Тази година и една китайска игра имаше, която ми привлича вниманието, Wu-Long нещо си...

***

WTF!!!
Тъкмо погледнах за филмите и с ужас установих, че последните от Хари Потър серията са отпреди повече от 12 шибани години!!! Почти от времената, когато бях женен. Ако ме беше питал някой, щях да кажа, че да са отпреди 5-6 години, най-много отпреди 7.
Леле как хвърчи това време, хора!

<
1
...
574
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.