Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
575
...
686
>
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
18 януари 2023
Ростик,забрави го Wu Long-a The Fallen Dynasty. Т'ва е игра като за мен,Лудничаря,Найт и тн. Правена е от Team Ninja. Предполагам вече се досещаш за жанра.Ти принципно си играл една, друга от въпросния жанр,но не те влече много доколкото разбирам. Аз вече казах,че за първите 3 месеца има поне 7 заглавия,които ме интересуват.Половината да излязат успешни,ще е по-добре от миналата година.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
18 януари 2023
Аз по традиция гледам да съм с по-нисък хайп, че да са ми по-малки разочарованията.

Forspoken мисля да го скипна засега, че видяното до момента съм раздвоен, изглежда добре, има интересни неща, ама ми се струва, че много се пъне да е cool. Ще видим като излязат ревютата, но със сигурност няма да ми е ден1 покупка.

Другиден ми идва новия Fire Emblem, та за тоя месец май ще е това. Поглеждах към Dead Space, ама все си мисля, че ще си струва само ако не съм играл оригинала, пък то...

Гледах One Piece Odyssey, aко я имаше за суич щях да я взема. Някак си походовите там са ми по забавни, щото мога да вмъкна някоя битка докато съм на път, без да се мъча, ама...

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
18 януари 2023
Да, знам, че е соулс-тип, но се надявам да не е чак толкова хард-кор, защото изглежда иначе яко.
Тези дни се чудя дали да не пробвам NIOH-тата. Имам ги идвете от бъндъла за петицата и така си стоят от около година неразпечатани даже.
nightwarrior
Мнения: 3969
Цитиране
18 януари 2023
Съвета ми е да ги тестваш. Те са със соулска идея, но има тонове комбота и т.н. та е нещо като Devil May Cry, правен от човек дето харесва соулс. По-екшън е.

Като втората (която е хем прикуел, хем сикуел на първата) особено с онлайн механиките е подходяща и за хора дето предпочитат да им е лесно. Има едни червени духове(загинали играчи или нпс-та) като ги призоваваш можеш да им фармиш екипировката, но освен това дропвяр и едни тоукени. Въпросните тоукени можеш да ползваш да призовеш приятелско нпс(било генерирано от играта или копие на съществуващ играч). Можеш да си водиш това синьото из нивата, да ти помага за мобове, за бос, дори за фарм на тия червените. Един вид в като лесната трудност(един вид като духчетата в Елден Ринг). Не знам можеш ли да призоваваш повече от едно(не наведнъж а едно след друго), щото честно казано не съм ги ползвал толкова, но могат да се ползват като помощни колела.

The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
18 януари 2023
Аз отдавна избрах да не се хайпвам твърде много,но 3 от игрите,които споменах са римейкове,за чиито оригинали се знае,че са добри.Куриозното е,че и трите са сървайвър хоръри,две, от които са ми на 1 място в личния топ ,в този жанр.Capcom се справиха отлично с предните два римейка,едва ли ще прецакат тази.Колкото до Wu Long,няма кака да не е хардкор соулс,тъй като игрите на Team Ninja са винаги предизвикателни,дори и не соулсите.Те само такива правят.Не вярвам сега да е различно.Forspoken мисля да я взема на първи-втори ден ,ако е добра.Не очаквам нещо кой знае какво,просто да е добре направена/изкопирана и да има прилична история.

П.С. Гледах преди месец,два демото на Wu Long,някаква смесица между Секиро и НИОХ. То интерфейса си е почти същия като в NIOH.

Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
19 януари 2023
Rostik79 написа
Да, знам, че е соулс-тип, но се надявам да не е чак толкова хард-кор, защото изглежда иначе яко.
Тези дни се чудя дали да не пробвам NIOH-тата. Имам ги идвете от бъндъла за петицата и така си стоят от около година неразпечатани даже.

Nioh2 е изключителна игра, препоръчвам много горещо. 1 е малко по-зле, но също бих препоръчал да се изиграе.
Ако решиш и двете, задължително първо еденицата, иначе след 2 ще ти се стори супер дървена.

Wo Long е играта която чакам с най-голямо нетърпение в момента именно като фен на Секиро и Нио.

Souls Games Maniac
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
19 януари 2023
Попаднах на тази статия, според която Ву Лонг ще има също опции за "улесняване", подобно на Елден Ринг - най-вече чрез спътник, който се бие заедно с теб. Явно Елдена вкара тренд за правене на тези игри да са по-достъпни и вече и другите ги следват.

https://www.vg247.com/wo-long-fallen-dynasty-accessible-souls-like-elden-ring-game-pass

Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
19 януари 2023
Това го имаше донякъде и в Nioh2. Из нивото има пръснати освен червени "гробове", с които можеш да призовеш самурай срещу когото да се биеш, и сини такива, чрез които да си повикаш помощник.
Аз не ги ползвам тези неща, но няма лошо да са добавени, стига да не са толкова натрапени, колктоо бяха примерно в Code Vein, защото там това беше по default, и специално трябваше да търсиш от къде да го изключваш.

П.П. Тренда, ако има такъв, бих казал че основно тръгна точно от Code Vein, просто тя не беше толкова вайръл, и сега всичко се приписва на Елдъна.

Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
19 януари 2023
Всичко си тръгна от ФРОМ,не се заблуждавайте.Още от DS1 може да си викаш другарче,да ти помага ,да положите босчето по тиквата. Разликата е,че е реален човек,не NPC.
piranha
Мнения: 10
Цитиране
19 януари 2023
Мислех че трудно някое rpg игра ще ме изкефи повече от вещера но се случи, започнах да играя a plague of tale двойката и да смея да твърдя че е по завладяващо рпг от вещера но различни ери седем години разлика си е много във прогреса на създаването на игри, и единицата е много добра но сякаш двойката е една идея по яка, вие какво мислите?
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 895
Цитиране
20 януари 2023
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
20 януари 2023
Първото Plague of Taleго минах на ура, беше нова игра, нов геймплей и ми беше много интересна. Втората я мъча и я играя на сила поради липса на друго, всичко се повтаря и ми е тегаво вече. Все едно и също.
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 януари 2023
A Plague Tale RPG?
Ludnichar
Мнения: 616
Цитиране
20 януари 2023
The_Doctor46 написа
Всичко си тръгна от ФРОМ,не се заблуждавайте.Още от DS1 може да си викаш другарче,да ти помага ,да положите босчето по тиквата. Разликата е,че е реален човек,не NPC.

Говорим по-скоро за "модата" да са ти вкарали въпросните помощници директно в играта за почти навсякъде. В ББ можеш също да summon-ваш ботове, ама не е така улеснено.
Souls Games Maniac
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
20 януари 2023
То това е същото,просто идеята е доразвита.Вместо да събираш определени айтеми,сега е направено по-достъпно.
<
1
...
575
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.