Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
576
...
684
>
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
20 януари 2023
Returnal порта за PC идва на 15 февруари. Още товар за бюджета.
The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
23 януари 2023
Гледам Forspoken взима доста ниски оценки.Само комбата е фън доколкото разбирам. Явно на някое намаление ще чакам.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
23 януари 2023
да и аз това гледам. Forspoken май ще е средняшка игра, ако не провал.
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
23 януари 2023
Аз бях и цъкал демото преди месец някъде и не ме впечатли особено. Traversal-а е фън, както и комбата, но някак не се усеща тежест при битките. През цялото време ми напомняше на FF15, което не е учудващо, предвид че и двете игри са с един и същ engine.
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
24 януари 2023
То не само енджинът е същия, ами и разработчикът е същия на двете игри. Или по-скоро от хора, които са правили Фантазията.
Обаче ми направи впечатление, че музиката е на Беър Макриъри и Гари Шиман (вторият го знам от Биошок, който ми е един от любимите гейм-саундтраци).
Пуснах си за даунлоад демото, че като се прибера да го видя.
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
24 януари 2023
Да, разработчикът също е същият. Музиката вчера като раздвиших пак демото взе, че ми хареса, но не предполагах, че е от композиторите зад BioShock и God of War. Ето защо ми е харесала
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
24 януари 2023
То хубаво музиката, ама от дудненето на тая и на гривната(или каквото там беше), сложно да и се насладя. Не знаех за енджина, но това прави перформънса и на всички машини(pc и конзоли) още по-смехотворен.

Това, заедно с ревютата трайно я пренася в категория "ако много я намалят, може и да я пробвам, ама по-скоро към не...". Категория, която си създадох заради Gotham Knights

Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
24 януари 2023
Ами малко стрийм гледам - визуално изглежда даже една идея под Валхалата, примерно, а Форспоукън даже не излиза за ПС4, защото уж трябва да демонстрира мощта на ПС5. Говоря за стрийм именно от ПС5. За компютър може би ще е по-добре.
Засега и за мен е в "разширения" списък. Като се появи на 40-50 лева може и да се замисля.
Бих предпочел засега Callisto Protocol или Елден Ринг или Ghostwire Tokyo.

Впрочем някой играл ли е Ghostwire Tokyo? Изглежда ми с интересен геймплей, но май не е обсъждана тук.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
24 януари 2023
Тая игра още като пуснаха първия геймплей и си казах че ще е фейл


Ghostwire Tokyo - верно имаше такава игра - хари потър хорър

The_Doctor46
Мнения: 1770
Цитиране
24 януари 2023
Историята се минавала за 12 часа според едно от ревютата.Предполагам е на най-ниската трудност или нормална,но едва ли е много разлика на високите.Останалите мисии били здраво еднообразни,с една дума-скука. Нямало смисъл да разкриваш картата.Аз мислех да я взема,а да пропусна римейка на Dead Space,но след ревютата нещата се обърнаха.Ще пусна EA play pro за 30 кинта и т'ва е.Просто ми е любима и ми е интересно има ли нещо различно,освен по-добрата графика.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 892
Цитиране
24 януари 2023
Rostik79
Мнения: 2204
Цитиране
24 януари 2023
Почва в метакритик ударно с ... 68 точки. Вероятно като излязат потребителските ще са още по-ниски, защото за заглавия на големи издатели традиционно се помпят оценките от така наречените "критици".
Което означава, че цената бързо ще падне и вероятно и ще се появи по-бързо в абонаментните каталози. Така или иначе не съм я броил да я играя скоро.
nightwarrior
Мнения: 3968
Цитиране
24 януари 2023
Rostik79 написа
Впрочем някой играл ли е Ghostwire Tokyo? Изглежда ми с интересен геймплей, но май не е обсъждана тук.

Аз не още, приятел ми я хвали, че била с интересен геймплей, стори и сетинг, обаче много страдала от това, че е с отворен свят, който се усещал празен. Обикалял си само за някакви колектъбълс. Щяла да е по-добре да е линейна и толкова.

Сигурно ще я играя тази година, но по-нататък.

Mitko6000
Мнения: 1208
Цитиране
24 януари 2023
The_Doctor46 написа
Историята се минавала за 12 часа според едно от ревютата.Предполагам е на най-ниската трудност или нормална,но едва ли е много разлика на високите.Останалите мисии били здраво еднообразни,с една дума-скука. Нямало смисъл да разкриваш картата.Аз мислех да я взема,а да пропусна римейка на Dead Space,но след ревютата нещата се обърнаха.Ще пусна EA play pro за 30 кинта и т'ва е.Просто ми е любима и ми е интересно има ли нещо различно,освен по-добрата графика.

Не ми беше в списъка за новата година и като гледам, няма да бъде.

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 януари 2023
https://www.4a-games.com.mt/4a-dna/studio-update-exodus-sdk

4A пускат SDK за Metro Exodus.

<
1
...
576
...
684
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.