Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
582
...
691
>
bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
01 февруари 2023
The_Doctor46 написа
Любо,повечето хора бихме карали ако имахме възможности. Божо,ако имаш пари за всичко споменато,защо да не си вземеш?

С такива мега скъпи коли и къщи започваш да биеш на очи. А дявола нито оре нито копае..На много богати българи им свиха сърмите, и ги доведоха до инвалидна количка.
Rostik79
Мнения: 2230
Цитиране
02 февруари 2023
bojosan написа
... Всичките си пари бих дал за жени и пътешествия по света.

Е, това е приказка!
Бих добавил и дрога

darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
02 февруари 2023
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 февруари 2023
Какви дроги и жени, бе! Имате игри да играете, тоя беклог няма да се изчисти сам
Rostik79
Мнения: 2230
Цитиране
02 февруари 2023
Правилно, жените са до време, геймингът е до гроб!

Атомното сърце засега много радва от трейлъри и описание. Може би най-чаканото заглавие от мен за годината заедно с новия Jedi. Малко притеснява фактът, че се води отворен свят, а казват от създателите на играта, че ще отнеме "над 25 часа", което не е много, но и не е малко. Стига да не са тези 25 часа за "completionist", а основната кампания да се минава за 10-15 часа.

nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
02 февруари 2023
LethianDream написа
Какви дроги и жени, бе! Имате игри да играете, тоя беклог няма да се изчисти сам

Няколко линии чертаеш и после ти се отваря гейминг цяла нощ

The_Doctor46
Мнения: 1803
Цитиране
02 февруари 2023
Всеки с приоритетите си.За мен ,да си даваш парите по жени, е един от най-безсмислените начини да ги похарчиш.Може да минеш и без да даваш много. За дрога да не споменаваме.Такива л***а никога не бих пробвал.Сърцето ще е кратка, да.Много е малко 25 за игра с отворен свят.
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 февруари 2023
Да, повечето хора дори не съзнават, че вредят на здравето си така с цигари, алкохол и дрога, но хората са различни, едни харесваме жени, други мъже, трети жени и мъже, четвърти даже харесват Forspoken- шарен свят
И аз дрога никога не съм пробвал, а за цигари като малък ме натискаха приятелите да пуша, но аз бях твърд, имам лични причини да мразя цигарите.
Атомик-а на Паса ще я видя, но съм леко скептичен напоследък. За сметка на това от идващите неща Dead Island 2 и Resident Evil 4 както смятах да ги скипна, сега ми станаха задължителни след няколко изгледани трейлъра.
nightwarrior
Мнения: 3973
Цитиране
02 февруари 2023
LethianDream написа
четвърти даже харесват Forspoken

E тези са извратени.

Е аз като казах за линийте се шегувах, най-близкото до дорога дето съм вземал преди време бяха болкоуспокояващи при дископатия. Цигари съм пробвал като ученик, ама толкова, не ме хванаха.

Атомика ще го видя ама едва ли ще е на релийз. Нещо имам някакви опасения, може би неоправдани, ама да видим като излезе. Като почти нулев фен на Хари Потър (гледал съм някои от филмите, но честно казано не помня и кои точно), се хайпвам за Хогуортс, ама да видим.

bojosan
Мнения: 1263
Цитиране
02 февруари 2023
The_Doctor46 написа
За мен ,да си даваш парите по жени, е един от най-безсмислените начини да ги похарчиш.
Нема батко, не става иначе. Мангизите са най сигурната и безотказна стръв. Спестява и камара въртележки, напъвания и влизания във филми. А и с тех изборът става на практика безграничен.
LethianDream написа
Атомик-а на Паса ще я видя, но съм леко скептичен напоследък. За сметка на това от идващите неща Dead island 2 и Resident Evil 4 както смятах да ги скипна, сега ми станаха задължителни след няколко изгледани трейлъра.

И аз чесно казано съм скептичен за Атомик. Ама ще видим. А резидента вече го преорднах.
vanmx
Мнения: 656
Цитиране
02 февруари 2023
nightwarrior написа
Няколко линии чертаеш и после ти се отваря гейминг цяла нощ

Майтапа настрана, ама наистина имах един съквартирант дето смъркаше пико преди среднощните си гейм сесии за да е по-добър на CS-а

The_Doctor46
Мнения: 1803
Цитиране
02 февруари 2023
Аз съм спортна натура.Не съм се спирал откакто бях на 7 години и така до днес.Това ми е второто хоби-спорт.Не пия,не пуша,никога не съм пробвал,цигарите де.Навремето като тийн пиех,но и това зарязах.Просто не ми харесва.Колкото до игрите,февруари имам интерес освен към "сърцето",Returnal ,а и Wanted Dead.Returnal е ясно,добра е,така че поне тя е сигурна.Гледах за 4K ray tracing иска 32 BG RAM.Първата игра,която изисква.Не че е проблем де.Другите две ще ги видим.Март Wu Long,The Last of us,Jedi,Resident Evil 4 remake.Последната ми е супер любима.Capcom се справиха с предните римейци,очаквам и тази да е добра.Хитър Потър го прпускам,поне за сега.Никога не съм чел или гледал нещо от вселената.Ако половината игри излязат добри,бюджета ще отънее
LethianDream
Мнения: 2561
Цитиране
02 февруари 2023
И аз се чудя още за Греъм Потър, но май ще го взимам и то делукс изданието, играе ми се точно нещо такова магическо, дано игралната система е добра. Края на февруари излизат още няколко добри игри, на които пуснах трейлъри в другата тема, а след това God of Rock, Dead Island 2 и Resident Evil 4 са ми задължителни.
Лятото новия Стрийт Файтър и Диабло 4, абе силна година се очертава
Нещо се затъжих напоследък за Голъм, тотално изпадна тая игра от радарите, а ще ми е мега яко да играя с тоя оглозган шизофреничен шмиргел. Дано я пуснат тази година.
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
02 февруари 2023
Божко и Ростик искат да са Ban Bilzerian
darkblue
Мнения: 1889
Цитиране
02 февруари 2023
@LethianDream - за диаблото и аз съм много надъхан, ще правим мулти
<
1
...
582
...
691
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.