Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
597
...
686
>
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
09 март 2023

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
09 март 2023
И двете ги чакам с огромен интерес, за Старфилд-а специално даже искам да си взема няколко дни отпуска веднага след ИФА Берлин, но надали ще ми се отвори парашута. Там сигурно геройчето само ще го правя 2- 3 часа
The_Doctor46
Мнения: 1780
Цитиране
09 март 2023
Starfield мисля,че повечето я чакаме,но имам някакво вътрешно усещане,че ще е провал.Дано да не съм прав,защото ми се играе нещо такова,но е твърде амбициозна,поне на думи.Повечето игри,за които се обещават тонове работи,се провалят.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
09 март 2023
За мен формулата на Бетезда доооооста се изтърка. Дано са смели и опитат максимално нови неща, но не ми се вярва. Ще е Fallout или Skyrim в космоса.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
09 март 2023

Господи помилвай колко са зле Японците на ниво оптимизация / енджин / графика

Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
10 март 2023
Starfield-a няма да е според мен точно провал от типа на Anthem да кажем. Може да е "провал" от типа на Сайбърпънк с ужасен старт и лавина от критики, но в крайна сметка все пак съвсем не лоша игра. А Fallout/Skyrim в космоса - какво по-хубаво от това. Крайно време е да се смесят по-стабилно различни жанрове в една голяма, обширна игра. Каквито и големи игри с отворени светове да имаме досега, те все са подчинени на сравнително ограничени основни концепции и вътрешни правила и механики. Тук може да имаме вече по-шарен свят.
Чакам го с любопитство това заглавие и се надявам да е временен ексклузив за ПС/ХБокс (тъкмо да го пачнат и ъпдейтнат и да се появи за ПС5 ).
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 март 2023
Не знам за Anthem или Сайбърпънк, ама само да не е като No Man's Sky
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
10 март 2023
Е No Man's Sky е като Сайбъра - с големите обещания в началото и омазан старт, но впоследствие играта се стабилизира и изпълни каквото беше обещано.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 март 2023
Rostik79 написа
А Fallout/Skyrim в космоса - какво по-хубаво от това.

Не става дума за жанровете, а за геймплея на Бетезда/Обсидиан. The Outer Worlds беше буквално опит за копие на New Vegas в космоса, obsidian просто правят точно това, което си знаят от годините с Бетезда и не могат да мръднат на един сантиметър встрани. Нека да е в космоса, това е прекрасно, просто да разчупят формулата. RPG подхода на Бетезда, куестовете, историята, диалозите - всичко е изтъркано до не знам каква степен. Може би не за всеки е така, но за който е играл почти всичко тяхно е доста осезаемо копи/пейст.
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
10 март 2023
Ами от трейлърите се вижда, че имаш и някаква форма на космически симулатор, нали така - с директно управление на кораби, космически битки, предполагаемо и ъпгрейди по тях и т.н.. - ето ти напълно нова механика, която да се имплементира в такава игра.

А и в този геймплей само по себе си няма лошо. Не е нужно всяко следващо заглавие да открива нови хоризонти и да въвежда напълно нови концепции. То и няма как в 2023-та. През 2001-ва беше друга работа.
Достатъчно е да е добре изпълнена и пак човек може да се наслаждава на играта, нищо че ядрото е същото като в предните им игри. Но в случая изглежда няма да е само копи-пейст.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
10 март 2023
Да, но по-скоро искам да преработят RPG елементите, защото това в основата си са RPG игри. Едни и същи диалози с едни и същи intimidate/lie/persuade тригъри, едни и същи (скучни) умения, едни и същи безлични оръжия...Ей тия неща според мен имат голяма нужда от основно преосмисляне. Тоя геймплей е буквално от 30 години без почти никакво освежаване. The Outer Worlds беше добре изпълнена, но това не я направи кой знае колко добра, защото формулата е ужасно уморена.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
10 март 2023
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 март 2023
Witcher 3 Next Gen има нов патч

4.00 -> 4.01 = 8.5%
4.01 -> 4.02 = 13%
4.00 -> 4.02 = 22.6%

^Това е CPU performance increase след 4.00

Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
14 март 2023
https://www.sapphirenation.net/why-do-so-many-games-release-in-a-broken-state-part-1

Нова моя статия.

darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
14 март 2023
Charcharo написа
Нова моя статия.

това на бюрото ти ли си

<
1
...
597
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.