Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
598
...
683
>
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
18 март 2023
Гледам десетките за Resident Evil 4 Remake заваляха.Така,така,одобрявам. Оригинала ми е най-любимия хорър,изглежда и римейка рулира.Ще видим в петък.
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
18 март 2023
10/10 и дадоха на играта повечето големи сайтове, демото го превъртех 8 пъти и го делнах нарочно за да не претръпна до 24 ти.Тая игра е правена от човекa дето направи първия The Evil Within , той е най големия. Толкова съм се надъхал че не знам как ще издържа до 24 ти, струва ми се цяла вечност.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
19 март 2023
Shinji Mikami е Нумеро Уно!
igra4
Мнения: 2122
Цитиране
19 март 2023
Играх демото, стигнах до първия противник, убих го и я изтрих, не ме кефи.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
20 март 2023
Не знам. 7-цата и 8-цата от серията много ми харесаха, но те се водят едва ли не като спин-оф игри - и геймплеят е друг, и действието е встрани от класическите RE-персонажи и локации.
Взех си римейка на РЕ2, но нещо не ме зариби. За римейка на четворката ще видим нататък.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
20 март 2023
И аз съм точно като Ростик. 7 не съм играл още, 8 ме изкефи максимално, RE2 remake беше ОК, но не се размазах. Предполагам защото не сме ги играли навремето.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
20 март 2023
Нищо не разбирате вие,RE 7 и 8 са добри игри,но не се чувстват като RE. Като човек израснал със сериите още от първата игра през далечната 1996,ви казвам,че римейковете са си баш RE игри.Като усещане поне,защото старите бяха с фиксирана камера.Вие понеже не сте ги играли,нямате сантименти и за това ви харесват повече новите.Аз също ги харесах,но просто усещането,е че играеш някакъв друг хорър,не RE.
lyubohar
Мнения: 3042
Цитиране
20 март 2023
The_Doctor46 написа
Като човек израснал със сериите още от първата игра през далечната 1996,ви казвам,че римейковете са си баш RE игри.Вие понеже не сте ги играли,нямате сантименти

Нали и аз това казвам
Все пак 2 ми хареса, макар и по друг начин, така че със сигурност ще пробвам 4. Освен това, доколкото знам, 4 също е "нетипична" спрямо предните, така че вероятно е по-близо до 7/8, отколкото примерно 2 е.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
20 март 2023
Според мен си е по-близо до оригиналните,но да,малко излиза като усещане от 1,2,3,но не твърде.За мен беше най-добрия RE навремето,с уговорката,че аз обожавам всичко от сериите,без 6.Даже петицата ми хареса,макар не колкото другите.В ревютата се казва,че са вкарали нови зони.Мисля,че след RE6, четворката е и най-дълга от сериите.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
20 март 2023
Това си е класически феномен с "усещането" за игрите. За много игри, които са продължения на някой франчайз често старите фенове казват "тя играта сама по себе си е хубава, ама не се усеща като предните"
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
20 март 2023
Мен друго ме дразни, как се дънят десетки на такива игри и едва ли не са задължителни за игра. Аз съм като Играча, мощно скучни са ми такъв тип игри, нищо общо с великите хорър игри - Амнезия, Алън Уейк, да не ги изброявам, то един Контрол е по-як от всички RE, взети заедно. Нещо като Макдоналдс ми е тоя франчайз RE - гадно и гнусно, но за сметка на това скъпо като цена
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
20 март 2023
Всеки с вкуса си.Алън Уейк за мен е доста по-слаба от RE,а Контрол дори не е хорър.Това,че не ти допадат игрите,не значи,че са слаби
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
20 март 2023
Контрол ми е по-хорър от последните Резидънти, смятай колко е зле положението Проблемът е друг- вие, феновете, си ги играйте, нека ви направят римейкове на всичките игри от поредицата. Проблемът е, че нов човек вижда десетка в сайтовете и какво ли си вика- мега великата игра, задължителна, купува си я и чеп за зеле Това мен лично ме дразни, друго не- това дразнещо въздигане на игри, които са на средно ниво, да не кажа и по-тежка дума.
А Алън Уейк е култ! Чакам си двойката тази година
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
20 март 2023
Контрол като стана дума, донякъде бих казал, че е някаква форма на хорър. Нямаш да ти изскачат зомбита и да си останал без амуниции, но има някакъ лъвкрафтски ужас с тази междуизмерна конспирация, Бюрото, Борда и предметите, които придобиват разум и паранормални способности.
Почвам да се навивам пак да я играя
BloodDagger
Мнения: 254
Цитиране
20 март 2023
Аз като не особено голям фен на хорър жанра (особено типа зомбита и зарази), не съм цъкал нито оригиниалните, нито до момента римейкнатите RE. През 2021-ва RE: Village успя да грабне интереса ми и даже ми стана лично GOTY. Пробвах демото на 4-ката и определено ми хареса, та най-вероятно ще го цъкам след Hogwarts-a.
<
1
...
598
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.