Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
600
...
683
>
bojosan
Мнения: 1262
Цитиране
25 март 2023
Мен като ме убие някой бос в някоя игра да кажем примерно - 10 пъти , трия веднага и се не връщам повече. А пък не дай боже да ме върне на майка си в .. и да преигравам 1 час докато стигна до боса. В тоя случай трия от втория опит. Нито пък си купувам повече игра от тоя производител. Всеки възприема нещата по своемо. Аз не обичам да ме тормозят игрите. Достатъчно си ме тормози живота, остава и да плащам за да ме тормозят.
The_Doctor46
Мнения: 1764
Цитиране
25 март 2023
Vanmx,кое точно е дървено като механика в Elden Ring? Да,графиката е грозна,но има страхотен арт.Игри от този тип ти дават възможност за преиграване по сто различни начина.Аз съм геймър от 31 години и никога ,никоя игра,която не е мултиплейър не е давала толкова възможности за преиграване като игрите на ФРОМ.Буквално може да направиш хиляди часове.Геймплея е супер забавен,експлорейшъна и тн.Навремето си бяха нишови игри,но в момента все повече хора ги играят,не за да са елитарни,а защото са пробвали и им е харесало.Разбира се,че има и такива,които ги играят,защото е модерно,но не смятам,че са голям процент.Играчкин,целта на всяка игра е да забавлява,не да се правиш на елитист.Специално в соулсите ме спечели чувството за прогрес.Умираш,но продължаваш,упорстваш и накрая я минаваш.Това ми е забавно.Всеки си има предпочитания в крайна сметка и ако не ти допада жанра,скипваш.
logout
Мнения: 337
Цитиране
25 март 2023
Вече съжалявам за преордъра на Diablo 4. За мен си е чист Immortal+D3, да не говорим, че явно отговарящите за баланса не знаят какво правят (Некрото и Бандита са направо супермени, Варварина е мъчение, Мага и той става, понеже може да млатиш от далеч). Арта е супер, но останалото е претоплена манджа, даже скиловете са копирани от D3 с малки разширения. Вече се чудя дали да правя преордър и на Starfield, очаквам и тя да е разочарование.
Иначе и двете бети първите часове по 30-40 мин чакаш да влезеш, на втория ден максимума е минута, явно бързо са се отказали голяма част от хората.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
25 март 2023
не са се отказали, просто добавят места. От този петък не съм чакал повече от 10 мин и от днес няма никакво Q. Барберияна става машина след 25 левел, само с него кат засечеш бъчера и може да го кил. За претоплената манжа не съм съгласен, ама те разбирам. За мен точно пък диабло 3 беше мега зле, играх го докато не махнаха аукциона, направих едни бързи 750 евро и айде
logout
Мнения: 337
Цитиране
25 март 2023
Между другото - поддържа кирилица, сега си направих Друид с име "българин" (друида за сега ми харесва, поне първите няколко лвл-а). За претоплената манджа - поне аз така го усещам, много скилове са едни и същи с D3, да не говорим, че в част от дънджаните се повтарят едни и същи стаи - буквално. А света си е дизайна от Immortal, поне евентите скейлват както трябва, дори и някой да се намеси по средата на евента.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
27 март 2023
@logout - предполагам знаеш кой е.


LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
27 март 2023
Тоя какво се върти като пумпал, бахти идиота
Олигофренд ъф майн, но то точно такъв трябва да си, за да играеш Диаблото по този начин
logout
Мнения: 337
Цитиране
27 март 2023
@darkblue взимам си назад думите за Варварина. Едва днес гледах клипа, но нощес си го пуснах пак и си поиграх малко със скиловете и статовете на дрехите - стана машина, още около 13 лвл в единия от големите дънджъни попаднах на бъгнат евент и ми излезоха поне 7-8 елитни с малките покрай тях в една стая, вярно че се озорих, но на некрото като му свърши маната и му паднат минионите е мъртъв за норматив, докато този е истински танк. Не направих и куеста за мастеритата на оръжията, техните допълнителни статове, предполагам, ще допълват билдовете. (между другото не попаднах на неговата комбинация с този скил, но явно опредлено има вариации, просто трябва да се внимава какво се избира).
Ще има експерименти на старта, ако може да се влезе още в началото.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
27 март 2023
Някой с контролер разцъка ли Диабло-то?
На мен ми изглежда като да е правена играта с идеята за мишка и клавиатура с това обикаляне из менюта, прозорчета, бутончета, подпрозорчета и подбутончета.
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
27 март 2023
Ростик, тройката си я цъкам само с контролер, оптимизирана е супер, и сега ще е така, не се съмнявам.
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
27 март 2023
@Rostik79 - в дискорда доста хора (БГ-та) писаха че играят на джойстици и са много доволни
darkblue
Мнения: 1883
Цитиране
28 март 2023
@logout - ти си Asmon


logout
Мнения: 337
Цитиране
29 март 2023
@darkblue Втория път като си пуснах Варварина ми паднаха легендарни от world boss-a с правилните статове, нямаш ли такива оръжия каквото и да правиш си слаб, явно това ми е била грешката в първата бета. Общо взето нагласяш скиловете според според статовете на екипировката, за Друида е същото (поне на тези двамата забелязах най-силно да се повлияват).
@Rostik79 Според мен целия интерфейс е правен за контролер, дори и реденото на инвентара са направили да е просто - няма го вече реденето на тетриса от старите.
Поне са направили излизането от големите дънджъни по-бързо, не е нужно да тичаш до тотема накрая. И това със избирането на кое оръжие да ползваш за скиловете не разбрах защо са го направили (освен когато е екипирано и не го ползваш да не работят пасивките му), като на ауто избира винаги най-силното, което си екипирал, при кастването.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2201
Цитиране
29 март 2023
Докато се наканя да я пробвам бетата, тя свършила
LethianDream
Мнения: 2500
Цитиране
29 март 2023
Има клипчета в нета, където може да видиш как се попилява огромно пиле в енд-гейма с роуг
<
1
...
600
...
683
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.