Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
601
...
686
>
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
10 април 2023
https://www.sapphirenation.net/is-the-witcher-3-next-gen-upgrade-good

Мое !

vldir
Мнения: 1808
Цитиране
19 април 2023
vldir
Мнения: 1808
Цитиране
20 април 2023
Като гледам Dead Island 2 играта ще е добра при намалена цена. Сега при 150 кинта няма как да стане.
Бих ги дал за новото Джеди.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
22 април 2023
Ох, как се чака товаааа!
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
22 април 2023
Първото го играх веднага след Hollow Knight. Беше като от Майбах на Дачия Ще пробвам и втората де, дано е подобрена. В тая връзка препоръчвам Grime.
Veluvian
Мнения: 636
Цитиране
23 април 2023
Гледал съм някакви видеа на Grime, но не се е стигало да я цъкам. Може да я пробвам. Иначе на Blasphemous просто много ми харесва конкретната фанатична естетика и затова така ме радва особено много спрямо повечето метроидвании...
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
23 април 2023
Да, супер беше като атмосфера и всичко, но нещо в контролите не беше съвсем прецизно и имаше някаква странна градация на трудността, при която опционални зони с някакъв рядък предмет са лесни, а ранни нива от историята доста по-трудни.
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
24 април 2023
https://www.sapphirenation.net/why-photo-modes-are-great

Още едно.

lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
25 април 2023
Буквално нито веднъж не съм снимал нищо в игра, освен ако не попадна на някакъв много забавен бъг и да го скрийншотна
Rostik79
Мнения: 2215
Цитиране
25 април 2023
Аз отвреме навреме си играя с фото-режима. На Ghost of Tsushima ставаха страхотни шотове като го хванеш докато разсича някой с катаната - виждат се струите кръв, застинали във въздуха Отделно, че този режим е уникален в тази игра и май не съм срещал в друга така да е направен - може да не е само статична картинка, но и да вкарваш вятър, падащи листа и разни подвижни ефекти.
Ако отделиш време да се занимаваш с разните филтри, лещи, ъгли и т.н... може да се получат чудни картинки.

Ползвам го и понякога да погледна в трудно достъпно място дали няма скрит предмет (което е почти чийтване).

Има още една екстра - фоторежимът може да е и много полезен инструмент за comparison видеота - може да се ползва да погледнеш даден предмет/текстура от много близко, което иначе в самата игра не е възможно или да огледаш нещо от 360 градуса.

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
25 април 2023
Аз съм ползвал фоторежима само за снимка на гъза на Панам в Киберпънка, за друго никога
Mitko6000
Мнения: 1209
Цитиране
25 април 2023
Фоторежима, който аз съм ползвал най-много беше на Spider-Man на PS4 още. Също използвах опциите за записване на геймплей видео за да правя кратки клипчета през Sharefactory и да ги качвам в тубата. Откакто съм с 5-цата не съм си играл толкова с тия екстри, но ако ми дойде музата пак, бих пробвал подобрената версия на приложението, която всъщност имам изтеглена.
lyubohar
Мнения: 3068
Цитиране
25 април 2023
LethianDream написа
Аз съм ползвал фоторежима само за снимка на гъза на Панам в Киберпънка, за друго никога

Това не съм се сетил, ето защо съществува тоя режим
Charcharo
Мнения: 3408
Цитиране
25 април 2023

Странни неща правят в Haemimont (БГ студио)

LethianDream
Мнения: 2530
Цитиране
26 април 2023
Странни наистина, сякаш мина времето на тези стратегии, а те си тъпчат едно и също. Все пак ревютата в Стийм не са лоши, в някой момент на дълбоко намаление може да се вземе и пробва.
<
1
...
601
...
686
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.