Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
602
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
26 април 2023
Не е минало времето. Напротив - нароиха се купища survival игри и ми се струва, че в момента сега е много силен тренд.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
26 април 2023
Ми то не е точно сървайвъл, някакво комбо със стратегия е, не е моя жанр това.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
26 април 2023
Гледам появиха се няколко ревюта на новия джедай.Явно Respawn са се справили пак.На втори май пък идва Redfall и за нея имам надежди,защото е от любим разработчик,който не ме е разочаровал.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
26 април 2023
Аз сега играя тази игра Settlement Survival:

https://store.steampowered.com/app/1509510/Settlement_Survival/

Много ми харесва.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
27 април 2023
The_Doctor46 написа
На втори май пък идва Redfall и за нея имам надежди,защото е от любим разработчик,който не ме е разочаровал.

Де да знам, open world ми е малко странно за Arkane...И е време да си сменят главния художник, всичките им игри са с един и същ Dishonored скин.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
27 април 2023
lyubohar написа
The_Doctor46 написа
На втори май пък идва Redfall и за нея имам надежди,защото е от любим разработчик,който не ме е разочаровал.

Де да знам, open world ми е малко странно за Arkane...И е време да си сменят главния художник, всичките им игри са с един и същ Dishonored скин.
Аз с арт стила,нямам проблем.Харесва ми.Колкото до отворения свят,защо да не се пробват.Техните игри ,макар и линейни, са доста разчупени.Ще видим след няколко дни.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 април 2023
Е той и на мен ми харесва, но все пак не може едно и също - ще се изтърка (ако вече не е). Иначе да, ще видим. Може би просто не ми се играят отворени игри в момента, а иначе бих играл игра на Arkane и имам някакъв вътрешен конфликт
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
28 април 2023
Бе не им е баш един и същ скина в игрите. Prey и Deathloop си бяха съвсем различни, т.е. усеща се общ почерк, разбира се, има повтарящи се елементи, което е якото и обозначимото за компанията. Като видиш клипче без даже да знаеш от коя игра е да си кажеш "това ми изглежда като игра на Arkane".
Ако си сменят стила, ще станат като всяка друга.

За отворения свят съм съгласен, че не беше нужно. Сегашният им стил на големи карти ми допада. Аман от отворени светове.

lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 април 2023
За Prey съм съгласен, обаче Deathloop си беше Dishonored отвсякъде
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
28 април 2023
Беше, но повече повтаряше геймплея. Умения, механики и даже самият интерфейс бяха много подобни.
Но визуалният стил на Детлууп e 70-тарски психеделик (доста подобен впрочем на We, Happy Few), а Dishonored си е класически стиймпънк.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 април 2023
Така по-общо погледнато може би да, но под дрехите и всичко останало са същите човечета и сгради от Dishonored
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
28 април 2023
На мен освен уменията и някои мебели по стаите,друго не ми е напомняло чак толкова на Dishonored,но както Ростик отбеляза,те си имат определен стил.Малко или много,може да намериш сходства,но това хич не ми пречи да чувствам игрите достатъчно различни.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
28 април 2023
Аз изиграх Dishonored 2 и Deathloop една след друга общо взето и във втората често забравях, че съм в различна игра. Просто цялото усещане е много сходно.
piranha
Мнения: 11
Цитиране
01 май 2023
Бих искал сайтът отново да прави хейт и най вече ънхейтъбал ревюта.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
02 май 2023
piranha написа
Бих искал сайтът отново да прави хейт и най вече ънхейтъбал ревюта.
Няма го вече Псето,няма как.Освен ако някой друг не иска да пише,а Псето да му делегира правата BTW,Летиан и другите колеги,като се събирате да пиете,Псето какво казва? Има ли вероятност да се завърне или тотално е зарязал и няма повече да пише? Гледам излезли са и ревюта на Redfall.Изглежда този път Arkane са се провалили.Доста я хейтят.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
602
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.