Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
607
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 юни 2023
Той че е прав, прав е, но не ми харесва, че се радва на този модел
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 юни 2023
Е къде съм казал, че се радвам
И аз се кефя на иновации в гейминга. Точно заради това се накефих на Death Stranding, усещането беше напълно различно от играното досега.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
13 юни 2023
Аз отдавна спрях да се надявам на иновации.Не,че не ми се иска,но както Ростик каза,вече е много трудно да извадиш нещо,което не е правено,а и студиата залагат на сигурното.Поне големите,а те са тези,които могат да направят нещо както трябва.Индитат пробват,но заради ограничения бюджет ,повечето пъти не се реализира читаво.Вече се задоволявам с виждани неща,но да са направени както трябва.Примерно последния Асасин.Адски бездушна игра за мен.Огромен и красив отворен свят,пълен с работи за правене,но ми писна след 20 часа,а в един Cyberpunk съм навъртял 350(може и повече) и пак не ми е омръзнал.Всеки предполагам иска иновации,но като няма риба и рака е риба.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 юни 2023
Според мен си успяват индитата, просто ние не ги следим достатъчно. Постоянно срещам някакви groundbraking инди или полуинди игри с оценки 10/10 и изглеждащи много оригинално, които никога не съм чувал.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 юни 2023
Следя в туич един пич, българин - Kartacha - той играе само разни метроидвании, някакви японски походови РПГ-та, платформъри, пикселартове (които не всички са точно независими, но са силно нишови), от които естествено и 90% не съм и чувал. И в канала в Дискорд хората обсъждат такива игри и имат такива познания, че си е направо отделна вселена всичко това и понякога почти се депресирам, че уж се имам геймър, но има цели скрити континенти за мен
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 юни 2023
Къртача чете книги-игри, ако не се лъжа Не си помня туича, трябва вероятно да почна да го следвам и аз Индитата са ясни, коментирахме дали някога ще видим кардинални новости от гигантите в индустрията
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
13 юни 2023
Ростик,ти пък какви терзания имаш.Аз съм геймър от 30-31 години,а съм "бос" в някои жанрове.А не е като да не съм пробвал де що може.Човек не може да знае всичко.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 юни 2023
Докторе, "проходи" поне в "turn-based" битките, там са игрите-шедьоври, казвал съм го неведнъж, особено двете игри Darkest Dungeon са такава брутална касапница, че всички Малении отиват в кофата със страшна сила- такива босове има там, които буквално те обезкостяват
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 юни 2023
Аз затова казвам, че "почти се депресирам"
Тъкмо загледам някоя такава игрица и си викам "дали няма да е интересна". После още малко гледам и като видя някакви екселски таблици със статистики или някакво дву-пикселово човече, което трябва да стъпи на определен пиксел в определена микросекунда, за да мине платформата и се отказвам.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
13 юни 2023
Летиан,играл съм доволно много turn-based игри.Откъде иначе ще знам,че не е за мен.Давал съм шанс на доста,но просто не е моето нещо.За трудност не знам,но една динамична битка,дали срещу Маления или някой друг шеф,не я заменям за никоя turn-based.Да чакам някой да ме бие,пък после аз него,не е за мен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
14 юни 2023
Аз съм същия. Стратегии и turn-based игри ме приспиват. Тук отварям една скоба, че около 2017 бях се зарибил на Pokemon: Fire Red за GBA, което е с точно turn-based бойна система, но тогава работих летата на Златни, като студент и ми беше доста скучно.

Що се отнася до иновация, мисля че чисто технологично вече е супер трудно да се измисли нещо. И ако се случи, то ще е на базата на вече измислени неща. Вече разработчиците само смесват съществуващи елементи по по-различен начин. Няма как да извадят нещо от нищото. Но дори и да няма инвоация, когато нещо е добре направено, пак може да е супер. Точно затова, вчера след демото на Миража си направих пре-ордъра. Нямам никакъв проблем да е още от старото. Валхалата беше много блудкава игра и нямах почти никакъв интерес към нея. Мираж е първата игра от поредицата за която действително имам някакъв хайп, може би от тройката, насам. В най-лошия случай, и да не ми хареса, ще продам физическото копие на малко по-ниска цена от пазарната и няма да съм се минал много.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
14 юни 2023
Зависи как са направени походовите битки, тук не говоря толкова за стратегии, колкото за брутално трудни ала Соулс игри, само че с походови битки.
Валхалата мен ми хареса, старите асасини по-скоро ме дразнят и отегчават, скоро пробвах пак да играя лондонската игра и се отчаях колко е ограничена като геймплей и движение. Все едно след хубаво момиче да видиш някоя баба с провиснали цици, ей такова е, става ти едно гадно
Между другото, следвал съм си Къртача, пуснах си някаква негова битка с едно пиле, много съм се смял, големи мъки бяха докато победи на някаква игра с графика от 80-те. Радва иначе как се вживява, тотален идиот в добрия смисъл на думата
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
14 юни 2023
Аве Мираж-ът защо е на такава подозрително ниска цена? Преордърът в Озон е 89 лева (намалено от 99)? Просто много добра опция за преордър и като излезе ще стане традиционно 160 лева или ще е в категорията на кратките спин-оф игри на ЮБИ като Blood Dragon или New Dawn?
Да не пльоснат нещо, дето се изиграва за 5 часа?
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
14 юни 2023
Rostik79 написа
Аве Мираж-ът защо е на такава подозрително ниска цена? Преордърът в Озон е 89 лева (намалено от 99)? Просто много добра опция за преордър и като излезе ще стане традиционно 160 лева или ще е в категорията на кратките спин-оф игри на ЮБИ като Blood Dragon или New Dawn?
Да не пльоснат нещо, дето се изиграва за 5 часа?
Ами,просто са паралии хората,та са решили да помислят за геймърския портфейл. Майтапа настрана,с Юби всичко е възможно,но пък и не вярвам да пуснат кратък асасин.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
14 юни 2023
Едва ли ще е за 5 часа, по-скоро ще е към 20-25. Но, най-вероятно е заради факта, че е по-малка игра, като цяло. Има само 1 град, с 1-2 локации извън него, докато в RPG трилогията, имаше огромни площи. Все пак, първоначално е била замисляна като DLC за Валхала.
<
1
...
607
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.