Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
609
...
735
>
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
03 август 2023
Понеже не виждам да се споменава сред очакваните следващите 2-3 месеца игри, след 2 седмици излиза Shadow Gambit: The Cursed Crew - новата игра на студиото зад Desperados 3 и Shadow Tactics (Commandos-инспирираните игри). Desperados 3 беше чудесна, нямам търпение да си изиграя и DLC-тата.
logout
Мнения: 369
Цитиране
04 август 2023
@lyubohar Аз я загледах, но по клиповете изглежда рескин на предишните им игри, нямам мнго свободно време и ми се играе нещо което по се усеща като ново . Много харесвам подобни, но ще я оставя за след BG3 и Starfield-a, така или иначе очаквам Starfield да ме разочарова като D4
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
04 август 2023
Със сигурност ще е така, то самият жанр не дава чак толкова свобода. Но се надявам историята да е силна - както беше в Desperados 3.
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
16 август 2023
logout
Мнения: 369
Цитиране
18 август 2023
Starfield-a все повече очаквам да е разочарование. От IGN имат вече копие и пишещия ревюто след ден игра е сугурен, че до 31 август ще е свършил историята, достатъчно ще е обиколил и ще е написал и ревюто ... (а още нямат ревю за BG3)
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
18 август 2023
Shadow Gambit: The Cursed Crew излезе вчера и изглежда е супер.
За Starfield няма да плача особено, не е като да нямам огромен списък с хубави игри, които чакат
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 август 2023
Не е гаранция, че ако дадена игра е дълга, ще е страхотна, или провал, ако е къса
Ще играя и двете, но очаквам различно преживяване - BG3 ще си е с тактически битки, по-дълбока история, докато Старфилда ще е яко спейс опера с експлорейшън.
А на IGN никога не съм имал и никога няма да имам доверие- сайт, който слага на откровени помии като Call of Duty винаги оценки седем или осем, няма как да бъде меродавен за каквото и да било.

Любо, да, силни оценки получава, ще трябва да се изиграе в даден момент

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
18 август 2023
Специално Старфийлд ако се окаже кратка, ще е малко или много провал, защото именно на мащаба се акцентира, но и аз на IGN нямам много вяра. Пък и две седмици игра за гейм-журналист се равнява на примерно месец и нагоре игра за "нормален" геймър, защото не всеки може по 8-10 часа на ден да цъка (както предполагам, че този от IGN ще прави, защото това им е работата).
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
18 август 2023
Лично аз очаквам нещо като Outer Worlds, което за мен ще е мощен скип, но да видим За спейс опера предпочитам Mass Effect, на Бетезда и Obsidian начина на писане на история и куестове ми е втръснал до повръщане и не вярвам да са успели да го актуализират особено много, но да видим...
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 август 2023
Много харесвам Outer Worlds (даже скоро врътнах PS5 версията на хард и зверски се изкефих), за съжаление по-скоро май ще бъде микс между No Man's Sky и Fallout
Те май втора част гласят на Outer Worlds, гледах някакво инфо, че ще я пускат през 2024 година, само да сме живи и здрави
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
18 август 2023
То и на Скайрим ако движиш само главния куест не е голяма играта. 15-20 часа и то зависи от левела донякъде.

Та и този ако препуска и не изследва планетите, нищо чудно и по-бързо да я мине.

Отделно не знаем на каква трудност играе, все пак е гейм журналист. Още си спомням на Cuphead оня дето не можеше да мине туториъла(а гълъб или някви други пиле го мина). Или пък оня дето не можеше да направи елементарен скок в Doom Ethernal.

Та на ниска трудност и само по мейна може и да е кратка(което пак не е задължително проблем).

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 август 2023
Хахаха, да, аз наистина се чудя как такива хора въобще ги наемат за гейм журналисти... Друг е проблема, който сме коментирали отдавна, вкл. и с Лудничар, че като ти виси на главата срок да правиш нещо (примерно от IGN ти казват - искаме ревю след 2 дни макс, за да сме първи), и ти ръшваш като луд, за да има поне малко смисъл в ревюто ти и да си изиграл играта, при което отебаваш хиляди сайд куестове, планети и прочие..
logout
Мнения: 369
Цитиране
18 август 2023
И то най-вероятно ще е някакъв извратен микс между No Man's Sky и Fallout, в последното интервю на някой от разработчиците ги питаха за автоматичното копаене на ресурси в базата и те казаха, че ще се генерират само когати си пуснал играта, спират да се генеират като я спреш.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
18 август 2023
Ами то и Аутър Уорлдс има доста от ДНК-то на Фолаут, така че не виждам проблем. Поне за мен, понеже ми хареса.
Замислям се вече за нов компютър, че доста игри се събират, които няма да се появят на ПС5. Сегашният комп няма смисъл да ъпгрейдвам.
Моделът се смени последните няколко години. Докато СОНИ имаха куп ексклузиви, а Майкрософт държеше едно Halo и още някоя друга, сега нещата са наопаки.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 август 2023
Рос, аз проблемът съм го решил- едно евтино Боксче и Xbox Гейм Пас-а и съм желязо- кеф ти Редфол, кеф ти Старфилд, кеф ти Lies of P, кеф ти Payday 3 на лаунч дати. И няма бъркане и ровене из компа що не ми тръгва
<
1
...
609
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.