Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
611
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
24 август 2023
Застой на качество, не на количество
Последната истински отвяваща главата ми игра е Dishonored 2, излязла цифром и словом преди 7 години. Това ако не е застой, не знам кое е
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
24 август 2023
Не е в застой. Nightwarrior иска да е в застой, за да навакса с игрите.
Е, според някои хора, ако ги питаш, ще ти кажат, че е в застой, защото "не ги правят вече като едно време, претоплени манджи ти дават" и т.н...
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
24 август 2023
Не, може би застой не е точната дума, има много игри за всички възрасти и всички жанрове. Може би думата е ИНОВАЦИЯ. Точно като в музиката- няма нещо, което да е излязло- да ти счупи главата и да кажеш- ебаси путката, това ме разби, вече не съм същия. Имам надежда, че с новия Unreal Engine 5 нещата графично ще се оправят, но идейно кога? Да те пребие някакъв нов свят, да те смаже брутално историята и да си с кървясали очи на финала й... И тази година "претоплените манджи" са една след друга- като почнем от Диабло 4 (не ме разбирайте погрешно, за мен D4 е игра на годината дотук, но това не може да оправдае липсата на иновация). Големият проблем идва от много места- ниското ниво на сценария, постепенното WOKE влияние, което по-бавно от филмите и сериалите, но пак си навлиза в любимото ни хоби.
Ще видим, за съжаление с годините сякаш все повече се отчайвам от ситуацията, не че не излизат добри игри, които играя с кеф и удоволствие, просто ми липсва УАУ ефекта, сигурно и остарявам вече
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
24 август 2023
Като геймиш 20+ години УАУ ефекта е трудна работа да се постигне. VR не съм пробвал още и отвреме навреме се замислям за такова нещо. Може това да е УАУ ефект за мен като нещо ново.
Иначе страстта си я има. 2-3 седмици с удоволствие "поживях" в света на Jedi Survivor и изпитах тънкото чувство на тъга, когато приключих играта.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
24 август 2023
Да бяха само 20 Пълно е със супер неща - и в киното, и в музиката, и в игрите. Просто рядко са мейнстрийм и трябва повече търсене. И най-вече постоянно разширяване на вкуса и интересите, което става само с провокиране и излизане от комфортната зона...
logout
Мнения: 369
Цитиране
24 август 2023
@LethianDream Това за D4 игра на годината ... да нямаш акции в Близард?

От това, което показаха, засега ми харесаха Where Winds Meet и Retrieval.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
28 август 2023
Някой да е модвал нещо(за предпочитане на Бетесда) през PC Gamepass. Чета че имало проблеми, особено с плъгините/инжекторите.

Питам щото ако е така направо ще взема Старфийлда в Стийм. Това да не модвам игра на Бетесда няма как да стане. То на теория пак ще може поне текстури и т.н. ама големи модове май не вървят през паса.

Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
29 август 2023
https://www.videogameschronicle.com/news/denuvos-new-unreal-engine-protection-may-make-it-harder-to-mod-some-pc-games/
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 август 2023
pfff, тестиси..
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 август 2023
Буахаха, Майкрософт класици, не стига, че махнаха еднопаундовия трайъл на Паса дни преди излизането на Starfield, ами и вдигат с два паунда услугата от 1 септември СлОчаеност?
logout
Мнения: 369
Цитиране
30 август 2023
Не е изненада, те отдавна бяха казали, че ще стане, просто сега им е най-удобния момент.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 август 2023
Лоша новина за Любо - Mimimi приключиха, Десперадоси повече няма да има.

Довиждане и приятен ден! Щом няма микротранзакции и не е претоплена манджа, не става...

https://www.gamespot.com/articles/weeks-after-releasing-an-acclaimed-game-a-15-year-old-studio-is-shutting-down/1100-6517269/

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
30 август 2023
След някоя друга година пак ще има. Някой издател ще се подсети, ще купи лиценз, ще привлекат някой от стария екип по нов проект и така...
Помисли колко заглавия от даден франчайз излизат след като оригиналният разработчик вече не съществува.

И аз същото си помислих, че няма да има повече Darksiders игри Vigil Games като си заминаха, но въпреки това се появиха Darksiders 3 и Darksiders Genesis.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
30 август 2023
Да правят римейк на Heroes III и да се приключва С кът-сцени как Дред Найтс или Черните Дракони газят всичко живо
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
30 август 2023
LethianDream написа
Лоша новина за Любо - Mimimi приключиха, Десперадоси повече няма да има.

Четох го и аз това, жалко наистина. Малко се учудих, чесно казано - игрите им са много успешни, би трябвало да е успешна компанията. От позитивната страна - по този начин ще успея да им изиграя всички игри, иначе нямаше да имам никакъв шанс

@Rostik79 - Mimimi не са оригиналният разработчик, те са точно такива дето викаш - купили лиценза за Десперадос и правеха него + други игри като оригиналния Командос, който също беше на съвсем друг разработчик Иначе ще се намери нов ентусиаст 100%, но тези бяха много добри.

<
1
...
611
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.