Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
612
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
31 август 2023
Аз доколкото прочетох между редовете, по-скоро им е писнало на хората, направили са някой лев и са се оттеглили.

Аз този жанр нещо така и не можах да го обикна. Гледам, че Десперадос 3 я има в абонамента на СОНИ, може да пробвам да поцъкам.

Впрочем добрите хора от СОНИ вдигат цените на абонаментите. Наскоро си взех едногодишен Премиум, но изглежда вече ще е към 300 лева за година (сегашният е 240), което силно ще ме замисли да продължа с абонаментите изобщо, въпреки, че често играя игри от каталога.

https://blog.playstation.com/2023/08/30/playstation-plus-monthly-games-for-september-saints-row-black-desert-traveler-edition-generation-zero/

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 август 2023
Сони взеха пример от Микротата и веднага реагираха с увеличение. Явно ще се чакат промота на добри цени. Не ми пречи и да сляза от Премиума към най-умрелия Тиер, че ми е нужен Плюс за мачовете на Фифата
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
31 август 2023
LethianDream написа
Сони взеха пример от Микротата и веднага реагираха с увеличение.

Те такива неща не се правят "по пример", Летиан. Всичко е съгласувано предварително на горните етажи. Това, че "воювали" помежду си е прах в очите.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
31 август 2023
Rostik79 написа
Аз доколкото прочетох между редовете, по-скоро им е писнало на хората, направили са някой лев и са се оттеглили.

Да, и аз с такова усещане останах, но пак им е интересно как така се оттегляш след примерно 10г. успешен бизнес. Какво правиш после - разпускаш всички и ставаш редови developer някъде на заплата? Не казвам, че не може, аз самият съм пример точно за това, но не е често срещано явление. Иначе съм сигурен, че стресът и напрежението са големи дори в инди компаниите...
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
31 август 2023
E то за увеличението механиката е друга. Майкрософт доколкото видях вдигат месечната такса, но ако вземеш годишен абонамент, цената не ти мърда. Един вид опитват да накарат повече хора да скочат на годишния.

Сони просто вдигат цените на всичките разновидности на абонамента. По-рано това лято си поднових за година PS+, ама минах на екстра, щото от премиума нищо не съм ползвал, та засега не ме бърка. Но ще се замисля догодина. Ако подобрят услугата, както и да е, но ако ще цицат повече за същото.

На геймпаса поне получавам игри на излизането. Включително не само такива на вътрешни студия. В плюса на ден едно дойде онази с котката и май сега някакво jrpg, което я пусна, я не. Месечните игри разочароват в повечето месеци - примерно идния. Имат някои интересни неща е каталога на екстрата, ама не знам струват ли си увеличението.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 август 2023
Е, за мен екстра е абсолютно безсмислена, взимаш или премиума, или най-ниското ниво. Това по средата- дето е уж нещо, пък е нищо, няма нужда от него. Поне аз така разсъждавам.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
31 август 2023
Премиума ти дава достъп до PS3 игри, които не играя и до опцията да стриймваш някои игри от каталога, вместо първо да ги сваляш, което също не ползвам. Игрите от каталога за p4/ps5 са същите. Ако играя PS3 игри, или стриймва игри(с приличен нет съм, но има лаг или влошаване в картината и се отказах да го ползвам) вероятно има смисъл. Но аз като така и така ползвам само включеното в екстрата, няма смисъл да вземам премиума.

Те 40 лева няма да ми променят живота, ама все пак да ги дам на вятъра ми идва безмислено.

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
31 август 2023
И аз като нощния воин мислех да мина от Премиум на Екстра, защото от Премиума нямам ползва - каталога с ретро игри и демо версии. Останалите игри са почти същите. Обаче имаше една промоцийка, при която Премиума беше по-евтин от Екстрата и затова останах на него.

Да оставим настрана малоумието да имаш достъп до демо-версии само ако имаш премиум или сейфовете.

Въобще СОНИ са най-зле откъм user-support.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 август 2023
Не знам, екстрата ми е адски тъпа, но всеки си решава, аз си цъкам класики, стриймвам си, важно ми е Но те явно затова и втория тиер са сложили- заради ей такива разбойници като найта
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
31 август 2023
Е да, аз нали това написах. Ако ги ползваш тия неща има смисъл. Хубаво е че има избор де.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 август 2023
Ехеее, някъв направил предварително да си направиш героя на Старфилд и да си готов предварително, а не да изхабиш два часа за настройки на геройчето при излизане на играта... извращенията вече заемат солидна част от обществото ни. Как ще си правиш герой преди още играта да е излязла... Това нетърпение ще убие света, баси му майката... То тея два часа са най-якото нещо да си правиш геройчето, да й натъкмиш цици, гъз, нос, устенца, за да си отебат после извънземните на хубаво пиче.. как това ще ми го отнемат Това е все едно да правиш секс с робот без чувства, само за да кажеш, че си правил секс.. Бахти тъпото.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
31 август 2023
Не всеки обича да си прави герой.На мен лично ми е досадно и винаги съм предпочитал готови герои.Предполагам,че има и други като мен,та може да се възползват играчите,но имам усещане,че не е насочено към хора като мен,а както казваш към нетърпеливи.Аз нямам проблем да чакам,която и да е игра.Вече преди да прочета ревюта,рядко взимам.Само римейци.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
31 август 2023
Е откъде не знаеш, че пак не го е правил два часа човека. Пуснали са редактора отделно ли? Дали седмица преди да почнеш играта или веднага като я почнеш какво от това.
Този елемент ми е вече на мен все по-досаден и напоследък давам или рандъм или правя нещо набързичко, колкото да не е ултра-грозно и това е.
За ФРОМ-игрите не важи. Там каквото и да направиш, все е грозно с тези медузести лица и изцъклени зъркели
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 август 2023
Rostik79 написа
За ФРОМ-игрите не важи. Там каквото и да направиш, все е грозно с тези медузести лица и изцъклени зъркели

Недей, че ще те подпукат соулсърите.

Значи явно само на мен ми е кеф да си стържа геройчето като Микеланджело, докато добие як и завършен вид...И вие сте едни геймъри, майка плаче.. Същите сте станали като тея със спийдръновете, важното е да минат играта, не да изпитат кеф и удоволствие.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
31 август 2023
И аз като Доктора не обичам да правя герои, на BG3 избрах от origin героите с дифолтни атрибути и скилове и това беше. И даже чак към 5-6 ниво ги респекнах всички и им настроих атрибутите и скиловете както искам, преди това така или иначе нямаш идея за какво става въпрос.
<
1
...
612
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.