Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
613
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
31 август 2023
LethianDream написа
Значи явно само на мен ми е кеф да си стържа геройчето като Микеланджело, докато добие як и завършен вид...И вие сте едни геймъри, майка плаче.. Същите сте станали като тея със спийдръновете, важното е да минат играта, не да изпитат кеф и удоволствие.
Аз създаването на герой,не го броя за геймене.И да,ФРОМ имат перфектните опции ,т.е. почти никакви.Няма какво да създаваш толкова.Най-добре, герои тип Гералт.Създаден си,пък и запомнящите герои са тези,които са готови.Всеки знае Гералт,Крейтос,Лара и тн.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
31 август 2023
Не съм съгласен, но аз винаги гледам да си създавам геройче, където е възможно, така че може би прекалено много съм свикнал и затова сте ми странни. Но явно странният съм аз
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
31 август 2023
Впрочем покрай обсъждането за създаване на герои, ми стана интересно коя ли е първата такава игра и след кратка справка, това е играта Multi User Dungeon от ... 1978г (една година преди да се родя аз, хах). Това е текстова компютърна игра и костумизацията се състои в това, че можеш да си избираш пола и да си сложиш име.
logout
Мнения: 369
Цитиране
31 август 2023
Правилно не даваха от Бетесда да има ревюта на Starfield преди излизането, с тези стабилни средни оценки трябва направо да закриват студиото.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
31 август 2023
Не знам за какви средни оценки говориш. В metacritic има 88 средно,от 50 ревюта.Това е доста над средното.Само IGN и още една медия дават 7,всички други 8 и повече.Това за PC.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
31 август 2023
Gamespot също дават 7, polygon на мен ми звучи като около 7, IGN и PC Gamer - 7. 7 си е средно за мен, по десетобалната система (която не знам защо се ползва още, тъй като никой не ползва от 1 до 5 реално, нито има за какво да ги ползват) между 7-8 си е баш между "средна работа" и "добро"...
logout
Мнения: 369
Цитиране
31 август 2023
@The_Doctor46 metacritic отдавна не е мерило за резултат с платените постове и малките медии, които гледат да не засегнат големите студиа. Гледах 4-5 ревюта - графиката е плачевна за 2023 г. игра, AI-то е покъртително, 1000 планети са трагикомедия с ограниченията, нямаш карта, а някаква мрежа и трябва да се чудиш къде да ходиш, мениджмънта на енергията на кораба никой не го ползва. Очквах поне 9-10 оценка от IGN, а те са им дали 7-ца, да не говорим, че не са спестили нито един недостатък, което ме учудва при положение, че винаги са подпирали Xbox и големите компании.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
01 септември 2023
И аз гледах ревюта, на канали на които имам някакво доверие и повечето я препоръчват, като споменават и минуси(игра без минуси няма).

Не знам, малко на нож ли и влизаш или какво, ама графиката изобщо не е плачевна, може да не ти допада арт стила(което е валидно) ама това е друга тема.

Повечето ниски оценки споменават, че са заради бавния старт на играта и че рандом генерираните планети били като цяло празни и можело да обикаляш само за ресурси. Явно са очакавали колония на всяка планета, знам ли.

Играта изглежда огромна и утре я почвам. Не съм настроен че ще е най-доброто нещо на света, но и не мисля че е провала, който ти рисуваш. Повечето "негативни" ревюта не казват, че играта е лоша, а че им се разминават очакванията.

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 септември 2023
От малкото гледан геймплей за мен играта е 100% must-to-play, но ще чакам за PS5, ако изобщо се появи. Ако не ... ще видим. Май отиват нещата към XBOX.

Stalker 2
Hellblade 2
The Outer Worlds 2
Starfield
Elder Scrolls VI
Fable

Твърде много заглавия станаха.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 септември 2023
Е стига бе, графиката буквално е същата като от Fallout 4, анимациите и лицата на героите наистина са плачевни, даже е меко казано...F4 е игра на 8-9г., една RDR2 е игра на 5г. и е няколко класи отгоре графично. Вижте анимациите по време на диалозите на Baldur's Gate 3, играта е практически инди...Такава огромна компания и да си пускат най-голямото заглавие от 10г. със същата графика като от 2015...

Може да ме лъже паметта, но като излезе F4 нямаше ли критики, че са си ползвали стария енджин от Skyrim, който само са поизлъскали малко, вместо да напишат нов? И сега пак на тоя енджин, 8г. след F4 и 12г. след Skyrim

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
01 септември 2023
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
01 септември 2023
Деева скапаните стриймъри! Тъкмо пусна някой да погледам, оня спира на пауза и почва да се обяснява нещо с чата, пускам друг - същата работа, оставя контролера/клавиатурата и почва да ръкомаха нещо.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 септември 2023
Аз съм по-скоро оптимист, графиката никога не е била силна страна на Бетезда и грам не ме вълнува. Ако са махнали дразнещите неща на No Man's Sky - тъпите планети и бруталния фарм, ще се получи супер игра. Оценките като гледам са много добри, а и никога не са ме вълнували какво ще кажат най-малоумните два уок сайта, там пишат само чернилки и недооценени в леглото феминистки, ако ще и тройки да сложат, все са дъно на гейм журналистиката.
Не съм и мега хайпнат, просто като дойде Съединението ще пусна Бокса и ще се насладя (поне два часа за създаване на геройче, знаете)
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
01 септември 2023
Rostik79 написа
Твърде много заглавия станаха.

Много, много, колко да са много- един Старфилд и Outer Worlds 2, другото е леш. Хелблейда грам не ми хареса с тея шепоти и лайна, Сталкера ще е дървен шутър, Фейбъла и Скролса мощен пас, че не понасям тъпо уок фентъзи

darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
01 септември 2023
Нали уж идеята графиката да била прилична и да можело повече хора да я играят (ясно е че е за пари).
<
1
...
613
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.