Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
615
...
735
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
04 септември 2023
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
04 септември 2023
Аз ще съм пас в крайна сметка. За нещата, които са ми топ приоритет в RPG - writing и диалози - чета консистентно средни/негативни мнения навсякъде, включително вече и тук от хора, които знам, че също ценят тези неща.

@Rostik - това за фаст травъла и липсата на реално приближаване/кацане на планетите е един от най-големите недостатъци буквално във всички ревюта, включително и тези с 10/10. Малоумно е, особено предвид, че вероятно е ограничение заради дъртия енджин, за който вече стана дума

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
04 септември 2023
Абсолютно съм сигурен, че ако паралелно имаше "истинско" кацане + опция за фаст травел, буквално никой нямаше да ползва първото след първите 20-30 кацания.
Което признавам не е извинение да не го има и би било хубаво да го вкарат като механика и това.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
04 септември 2023
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
04 септември 2023
Аха, мерси за обяснението Данделион, така е по-ясно вече защо има критики за този елемент. Наистина звучи като кофти решение.
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
04 септември 2023
Не става въпрос за истинско кацане. Моята идея за играта беше че обикаляш със кораба си свободно и по пътя срещаш интересни неща. Като например пирати,приятелски кораби ,бизнес кораби. Странични мисийки които се вземат директно от кораба ,експлоринг и тн. То се оказа че се портваш във някакви малки зоничкии ,тук таме ти излиза някой пиратски кораб да смъкнеш и така. Общият размер на зоните е доста по-голям от картата на скайрим,но както казаха е празен.

Но аз не бях гледал никакво инфо за играта преди да я пусна. Възможно е бетесда да са казали че няма да има фрий роам преди излизането.

За анимациите ,наистина са зле. Когато говориш със хора ,имаш чувството че говориш със роботи. Това яко усещане за героите от БГ3 го няма.

Шутинга не е нищо особенно.

Ако нещо те зариби във тази игра ще да е евентуално експлорването ,луутенето и историята.

За мен играта е 7/10 .Поне до тоя момент де,защото съм играл само 2 часа .

Сега като се замисля ,играта като системи много прилича на дестини 2. И там беше така със телепортитане на планети ,луутинг и тн.. Мога да намеря много общо между двете игри.
Само дето дестини е кешграб със мултиплайер а тази е уш сингъл със уш интересна история ,която не е никак интересна.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
04 септември 2023
Хаха, като ви чета всички и се сещам за мемето с хората, които цъкат Старфилд и някъв дядка им казва, че играта е пълна с гличове и бъгове..и как може да си изкарват толкова добре, докато я цъкат
На Съединението си я почвам с кеф, още по-добре, че е като Дестини
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
04 септември 2023
Аз не видях някой от пробвалите я да си изкарва толкова добре, всички тук до момента казват "50/50" или "не знам още дали ми харесва или не"
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
04 септември 2023
Зависи какво търси човек и какво харесва- четох няколко ревюта на Старфилд, всички са много положителни.
Аз обожавам сай-фай и съм убеден, че ще ми хареса много. Точно това винаги съм искал- фолаут в космоса.
Смазвам се от кеф на The Expanse например и си чакам всеки следващ епизод от играта..
И мразя фентъзи..много. Съответно логично супер възхвалявана игра като Уичъра за мен да е тотална боза и кочина.
Май единствената фентъзи игра, която адски ми беше харесала беше Dragon's Dogma. Но тя е изключението, което потвърждава правилото... Май и втора част ще излиза тази година...
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
04 септември 2023
100% от игралите и писалите тук казаха фифти-фифти, аз това казах, от какво да зависи? Иначе ако наистина всички са харесали Старфийлда, ти не би трябвало да я барнеш по принцип
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
04 септември 2023
Сравняват с фентъзи лайно като BG3 Били на друга вълна, ала-бала... Никъде никой не написа 50/50, не знам, може би четем различни неща, хората си пишат, че е за около седмица..
Иначе си прав, да, ако всички харесват нещо много (както в случая с BG3), гледам да бягам от нея максимално далеч Не го казвам с някакво лошо чувство, просто фентъзито не е моето.
Колеги, някой, който е играл BG3 може ли да потвърди, че играта е гнусна и гадна ЛГБТ пропаганда, че такива ревюта чета...
logout
Мнения: 369
Цитиране
04 септември 2023
@Rostik79 Не си прав, още преди излизането казах, че нямам големи очаквания за играта, но тази игра е и под тези очаквания, както обяснява Dandelion почти си е като лоадинг симулатор (поне става бързо). На мен RDR2 ми харесва, че няма скипване и се разкарваш с коня по картата, там света е жив, в Старфилд е празен и скучен и като махнеш по-красивите гледки няма какво да се прави по тези зони (между другото Dandelion има бутон за ауторън и за да не отваряш постоянно картата можеш да се телепортираш до посетените локални зони директно от скенера), имам и над 300 часа на NMS и там няма скипване и не ми омръзва да правя сезоните (за разлика от D4), но и там вселената е жива. Освен негативни съм дал и положителни страни на играта, просто положителните са по-малко от отрицателните за момента. Страничните куестове в момента им е най-силната страна, според мен, има наистина оригинални, дори като изпълних един случаен и избих всички от пиратската фракция в една от системите, като минавах покрай един полицай в Ню Атлантис без да ме спира той каза, че е чул какво съм направил за родната му система и ми преведе 3200 кредита. Пак има отиди там донеси/остави това и се върни за награда, но поне са направени с история, някои от които забавни (примерно има една да захвърлиш едни ботуши в много отдалечена система, които били каръшки и който ги купи започва да има само непиятности, която ти я дава единия от търговците, понеже постоянно му ги връщат след като ги купят и не говорело добре за реномето на магазина му, като преди това попадаш на спор между него и един пилот и ако не го попиташ конкретно за какво става дума няма и да ти даде куеста, предполагам, че ще има продължение понеже докато ги оставях в посочената кутия на майната му в друга система един поиска да ми ги купи и това беше опционално решение, предполагам че ще го срещна отново по-късно в играта). Сетинга е хубав, строенето на кораби е забавно, но за проблемите с гличовете и графиката, тъпото AI (CDPR ги направиха на луди за него и полицията), както и за съшиването с бели конци на механиките може да си затвориш очите за някое малко студио, но не и за Бетесда с техните пари, персонал и по-важното работят си стехния си енджин, би трябвало нивото им да е много по-високо. Също така е показателно забраняването на превюта и ревюта до 31-ви, както и тъпия трик в Стийм, че играта излиза на 6-ти за да не могат да се публикуват потребителски рецензии.
@Firstduo93 има достатъчно мемета с Тод в нета за да видиш, че тактично се заобикаля въпроса и не се дава точен отоговор, обяснява се само, че ще избереш къде да кацнеш и няма да можеш да кацаш сам на планетата, дори във Freelancer от 2003 г. е направено по-интересно кацането. Луутинга е интересен само докато намираш някакви легендарни оръжия и костюми (има ги и техните характерни списания, които вдигат перманентно статове).
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
04 септември 2023
LethianDream написа
Сравняват с фентъзи лайно като BG3 Били на друга вълна, ала-бала... Никъде никой не написа 50/50, не знам, може би четем различни неща, хората си пишат, че е за около седмица..
Иначе си прав, да, ако всички харесват нещо много (както в случая с BG3), гледам да бягам от нея максимално далеч Не го казвам с някакво лошо чувство, просто фентъзито не е моето.
Колеги, някой, който е играл BG3 може ли да потвърди, че играта е гнусна и гадна ЛГБТ пропаганда, че такива ревюта чета...

Има ЛГБТ сцени ,можеш да романсваш всеки пол със героя ти. Дали е пропаганда не знам,и във други рпг-та сме виждали подобни неща като например dragon age.

Ние не сравняваме старфийлд със БГ3 а сравняваме лицевите анимации при двете игри. Има голяма разлика между двете неща . Но ако трябва да избирам БГ3 е в пъти по интересна игра и ме държи повече пред комп-а.

Добре ме подсети за Драгон догма, една от игрите които не съм играл а съм играл почти всяко РПГ излизало някога. Трябва да я видя някой път.

Вещера е много добра поредица,една от любимите не само на мен а на много хора.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
04 септември 2023
Има различни размери пениси и различни вагини. Ще ти хареса Shadowheart гола си заслужава по-слабите defense stats
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
04 септември 2023
<
1
...
615
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.