Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
616
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
04 септември 2023
И аз се метнах на Starfield-a. Направих 3-4 часа и всички негативни неща ги потвърждавам.Позитивите за сега са твърде малко.Не мога да се съглася с Nightwarrior за графиката.Това нещо е адска грозотия,но пък арт стила е готин,поне на мен ми допада и маааалко спасява положението.Нещо като Елдън Ринг,грозна графика,но супер арт.Само дето елдъна е супер като цяло Не мога да приема такава графика от голямо студио.Това е пълен ташак.Все едно е игра на 10 години.Аз циклих главно стеанични куестове,там има бая разнообразие.Още е рано за някакви генерални оценки,но по-скоро е средна хубост игра.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
05 септември 2023
Почвам да склонявам, че представата ми за това що е то грозна графика, явно в доста занижена. Щом повечето я приемате като адски грозна да речем, че е такава. За мен е средно ниво, нито е някаква красота, нито е грозотия, но нека кажем, че бъркам.

Аз снощи навъртях още часове, днес и утре планирам същото, излезе SFSE и си се появяват модове, които лека полека ми решават проблеми. Играта в никакъв случай няма да ми е игра на годината, но и не съжалявам че в играя.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
05 септември 2023
Според мен просто смесваш две различни неща 🙂 Хубава/грозна е по-скоро субективно възприятие. Остаряла/неадекватна е обективно състояние и не е въпрос на възприятия.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
05 септември 2023
Може и това да е. Аз за остаряла не споря. Коментирах и конкретно анимациите. Просто си ектовния ми стандарт за какво е то грозна графика е по-различен. Ама това е най-малкият проблем, щото поне графиката, всеки може да я види и да си прецени, дори без да пуска играта.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
05 септември 2023
От поне 3-4 години графично игрите са на някакво плато. Да не кажа, че за мен върхът към момента е RDR2, а тя е от 2018-та. Starfield изобщо не е имала индикации, че ще тласне графичните граници нататък - изглежда си съвсем нормално като за съвременна игра, т.е. като за графично поколение 2018-2023. Изглежда у геймъра още стои рефлексът от 2000 - 2010, когато игрите всеки нов сезон бяха с осезаемо по-добра графика. А особено някое голямо заглавие ако предстои, знаеш със сигурност, че ще е малка революция. Ако сравниш игра от 2003 и 2006-та веднага се усеща разлика. Сега дали е от 2020-та или 2023-та, трудно може да се прецени.

Да видим новият Unreal дали ще подобри нещата. Минаха няколко години, откакто видяхме първите демо-версии, но в малкото игри, които засега са с него не изглеждат вдъхновяващо. Чакаме Сталкер и Хелблейд 2.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
05 септември 2023
Според мен проблемът на стария енджин е най-вече в това, че ограничава много от механиките, които можеше да има, не толкова че няма да се изтърпи визуално. И че е тънкаж.

Иначе си прав, за мен границата даже е около 2015г. След 2015 всичко ми изглежда много добре и дето се вика дали играя Tomb Raider от 2015 или GoW 2022, почти веднага спирам да усещам разликата, толкова е малка. Игрите около 2010 рязко стават много грозни и с една замазана мараня, която беше модерна тогава.

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
05 септември 2023
lyubohar написа
Игрите около 2010 рязко стават много грозни и с една замазана мараня, която беше модерна тогава.

Ей, това вече си мислех, че само аз го забелязвам, хах! Наскоро си инсталирах Kingdoms of Amalur и тази мараня като я видях ...

По едно време ги правеха и в някаква кафяво-жълта гама. Fallout 3, Far Cry 2, Gear of War...

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
05 септември 2023
Точно, Ф3 беше зелен, а new Vegas - жълт 🙂
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
05 септември 2023
Имаше един момент който рязко нещата се качиха от по-ниски резолюции до 1080п. После се задържа ,малко са хората които минаха на 2к или 4к. Хората масово си жулят 1080п все още. Аз след рдр 2 не успях да видя игра със по-добра графика,която е игра на вече 5 години.

Новият ънреал енджин 5 ще пораздвижи нещата но е рано за него. Сега помня Уиндоус 98 и графиката там ,и като сравня сегашните графики ,бая са се развили нещата тука за 25 години.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 септември 2023
Не е така Рос.Starfield си е грозна и не е на никакво плато с по-новите.За мен Cyberpunk е може би най-красивата от що годе по-новите,но също RDR2,The Witcher 3 nex gen,които са по-стари,а има още други.Въпроса е,че Starfield изглежда като игра на 10+ години,а без да има RT,върви като Cyberpunk,която е най-тежката игра все още.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
05 септември 2023
Позамислих се, Докторе и съм съгласен, най-малкото, че даже не съм я играл и само впечатленията ми са от видео.
Реших да проверя буквално преди 10 години кои игри са излезли и видях Battlefield 4, на която си пуснах някои клипчета и бих казал, че тази игра е остаряла доста добре и даже направо си изглежда актуално и днес. Metro Last Light също е от 2013-та и изглежда и тя много добре, както и Bioshock Infinite, но последната не е остаряла толкова добре.
(леле как си минават тези годинки, хора! Помня като вчера като обявиха Bioshock Infinite и как се бях хайпнал, какви обсъжданки бяха и т.н..., а оттогава вече десетилетие ... )
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 септември 2023
Да,чакаш някакъв момент във времето,който ти се струва много напред,а после взел,че минал и годинки се натрупали даже.Иначе Метрото са супер красиви и до днес.За Exsodus няма смисъл да коментираме даже.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
05 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
05 септември 2023
Starfield може и да е добре графиката ама ако всичко ти е на ултра. Аз съм на медиум и графиката ми се вижда по-зле от metro last light. Просто процесора ми е i3 и ми ботълнеква старото но все още вършещо работа 1080ти. Трябва да видя някакъв ъпгрейд и евентуално да мога да вдигна графиките .

Dandelion крайтек крайно време е да обяви нещо ново . Стига с тия crysis дето дотегнаха на хората . Гледам от доста години мъчат hunt showdown ама вероятно и тя е пуснала на хората . Трябва да измислят нещо ново .

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 септември 2023
Dandelion написа
Сега е момента Crytek да обяви един Crysis 4 и хората с 4090 и прe ордър на 5000 сериите ще почнат да се потят
Че те не я ли обявиха вече?Имам спомен,че казаха,че работят по четвъртата част.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
616
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.