Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
617
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 септември 2023
Firstduo93 написа
Starfield може и да е добре графиката ама ако всичко ти е на ултра. Аз съм на медиум и графиката ми се вижда по-зле от metro last light. Просто процесора ми е i3 и ми ботълнеква старото но все още вършещо работа 1080ти. Трябва да видя някакъв ъпгрейд и евентуално да мога да вдигна графиките .
Няма смисъл,поне не и за тази игра.Аз съм със силна машина и си е грозна на всякакви настройки
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
06 септември 2023
Мале мале. Някви изпадат в тежки meltdown-ове щото като си създаваш геройчето може да избереш дали да се обръщат към теб като he/her/they. Тва са същите дето се подиграваха на lgbt(и каквото беше там) за "muh pronouns". Не че съм фен на woke неща в игрите, ама тва е прекалено. Играта има проблеми и местоименията не са дори е топ 100.

Не знам, струва ми се като овъркорекция това. Тези дето се подиграваха за местоименията и за това че някой се тригърва от това, сега се тригърват от местоимения, които ти си избираш като си правиш героя. Направи си мъж, сложи че е той и нямаш проблем. Ама някъв го гледах, на крачка беше от инфаркта докато крещеше пред камерата

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
06 септември 2023
Всичко е за лайкове, от двете страни са едни и същи разглезени пикли и пикльовци Като разните "инфлОенсъри" и всякаква такава сган дето са налазили Burning Man последните години да си правят селфита и тая година като ги наводниха пороите и отмениха събитието - ореваха интернета, лигавите хипстърчета

https://www.insider.com/watch-influencers-celebrities-trapped-at-rain-ruined-burning-man-2023-2023-9

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
06 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
06 септември 2023
Малко офф-топик ама някой знае ли къде се губи псето. Нито коментира нещо ,нито нови статии. Просто не бях ползвал сайта няколко години ,явно доста неща са се променили.

Дано да е добре човечеца,търпя ни доста години

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
06 септември 2023
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
06 септември 2023
Starfield има добра физика и PBR (Physically Based Rendering) система. Другото е сравнително зле. Иначе аз ще си призная - смятам, че при модерните игри ниските резолюции не са на оферта. Разликата между примерно RDR2 на 1920 1080 и на 3840x2160 е огромна. И то заради TAA технологията. На ниски резолюции си е като някакъв вид замазване на екрана.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 септември 2023
Това е,аз приключих със Starfield.Излитай,кацай,излитай,кацай,what about no. Има работи,които ми харесват,но това излитане и кацане с лоудинг скрийнове всеки път, ме уби.В някои случаи даже не правиш нищо по планетите.Просто се разкарваш от точка "А" до точка "Б" ,а цялото нещо изисква да влезеш в картата,да избираш планети и тн.Днес просто я изтрих.Не е толкова зле,но има доста недомислени работи,а те ме натоварват,вместо да е забавно,както трябва да са игрите.Не е моето нещо.Чакам Lies of P.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
06 септември 2023
ахаха The_Doctor46 и аз днеска я махнах. Отвори 100 пъти картата.. литни, кацни, влез в кораба. Картата мега натоварваща с тва поле отт точки. Отиваш на планета, избираш ? и до нея 1323 км... вървиш 10 часа и накрая нищо..ама не видиш ли оп появи се една друга ? с още 321321 километра... ходи.. я база с 10 човека на кръст. Вместо да виждам всички ? и да знам колко има по картата, то ми ги показва 1 по 1 и 100 часа ходене. Менюто е мега дразнещо и като цяло ме натоварва играта.Махнах я.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
06 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
06 септември 2023
Качвайте си снежни планини във скайрим със биричка във ръка и не се напрягайте. Гейминга е да ти дава удоволствие не да ти е като работа че да се мъчиш да завършиш всяка игра .

Данделион,не вярвам че много хора ще издържат да я изиграят и един път ,какво остава за 10 пъти . Тод да вземе да работи по elder scrolls 6,да не мърмори много ...

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
06 септември 2023
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 септември 2023
Данделион,колко ти отне главния куест?Питам повече от любопитство,защото играта е пълна със съдържание,но интересните куестове май са повече странични.Аз направих към 25 часа преди да отиде в коша.Иначе,значи добре сме се отказали.Навреме. 90-100 кинта,малко на вятъра,ама какво да се прави като съм нетърпелив.Паса щях да си го взема така или иначе де,но друго е 30 кинта ,друго 100
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
06 септември 2023
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
07 септември 2023

Bethesda > From Software (engineering wise)

<
1
...
617
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.