Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
618
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 септември 2023
Гледам тук ревете като вдовици за кур по Старфилд-а Аз ударих 5-6 часа и определено си ме кефи на макс и на секундата ми влиза в кандидатите за игра на годината. Ще видим Алън Уейк 2 и The Banishers дали ще я преместят оттам. В общи линии Фолаут в космоса, което е в пъти по-добро от разни фентъзи бълвочи като Уичъра и BG3. Идеални са нещата и графично (вярно, че на Бокса го играя с Пас-а), не съм засичал досега бъгове, което си е потрес за мен, като знаем колко бъгави са на релийз Бетесдите. Почти нямам забележки по геймплея - с корабчето е супер фън, а картата си е едно към едно с Мас Ефект Андромеда Нищо общо с помийната яма No Man's Sky...
Кефя се на макс, днес поне нови 4-5 часа ще отвея вечерта преди Франция-Ирландия Единствената ми забележка е, че няма карта, като влезеш в град и там се лутам доста, че са по-големи градовете спрямо F4.
Много ми е смешно- направили 25-30 часа и реват колко е зле... Аз на лоша игра повече от 2-3 часа няма как да издържа. Демек сте хипокритс, играйте си там Елдън Ринг лайната и така
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 септември 2023
Ти пък си егати хипстъра, видя че всички я хейтят и за 5 часа игра я обяви за игра на годината Нали диаблото беше игра на годината, него също го хейтеха всички Интересно ми е ако всички напишем за някоя любима твоя игра, примерно Darkest Dungeon, че е страхотна, невероятна и т.н...Как ще продължиш да я харесваш като знаеш, че всички останали я харесват също
logout
Мнения: 369
Цитиране
07 септември 2023
Спийдрънърите правят първо минаване на основната куест линия на Старфийл за около 3 ч., после NG+ го правят между 38 и 50 мин, вече има клипове за 10NG+.

@LethianDream поне да се беше постарал с коментара, като ще си контра поне го прави качествено, твърде много си личи, че е само за спорта.

Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 септември 2023
Хаха, харесвам си DD каквото и да кажете за нея Да, Диабло IV и Старфилд-а ми се борят за игра на годината до момента
Любо, както знаеш, за мен 5 часа са равносилни на 25-30 часа за нормален човек. При положение, че ако издържа половин час от дадена игра, вече ми е любима (но се броят на пръстите на едната ми ръка).
Logout, не го правя за спорта, просто изказвам мнение, че играта е чук и ми харесва Както ми беше харесала и Редфол, нищо, че селяците-потребители я обругаха.. Май верно ще изляза хипстър
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 септември 2023
То хубаво за селяците-потребители, ама ние тук в тоя форум сме master race ценители, на нас няма какво да ни се тригърваш
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
07 септември 2023
Аз на диабло 4 вдигнах 25 левъл на роуга и ми писна и я делнах. Заминаха ми парите напразно. Сега ще изчакам да минат няколко пача,да я оправят малко и ще я видя пак.

Старфийлд никога няма да стане готи пред baldurs gate. Готов съм да вляза на бас със всеки и да заложа пари.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 септември 2023
Е, за мен вече е GOTY пред Балдура. Вярно, че не съм играл BG3, но и нямам намерение да играя НИКОГА фентъзи чикии за инфантили Така че всичко е въпрос на вкус..или липса на такъв
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
07 септември 2023
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 септември 2023
My bad, забравих да добавя 4ката
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 септември 2023
Не му хвана шегата според мен, добре те целна

"нямам намерение да играя НИКОГА фентъзи чикии за инфантили"

Diablo, is a groundbreaking fantasy role-playing electronic game

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 септември 2023
А, това ли То е дарк фентъзи, не го броя, якия инфантилизъм са тея фентъзита от D&D вселената. Уичъра също ми е мех,макар че уж се води дарк фентъзи- както съм казвал неведнъж- плоско, но за сметка на това неоригинално и брутално тъпо фентъзи.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 септември 2023
В уичъра изравяш мъртвото дете на герой от земята, и то оживява и се превръща в някаква слузеста гад, която носиш на ръце на въпросния герой, който между другото пребива жена си, която го напуска. И нападаш 3 вещици, които ядат децата на едно село, след което прокълват цялото село и всички измират (по груби спомени). Инфантилно, леко фентъзи е, да

Вторият Act на BG3 се очертава даже още по-брутален и от това, ако нещо е инфантилно между тези 3 игри, то определено е Диаблото

Иначе с удоволствие разкарах Starfield от беклога и добавих Jagged Alliance 3, Shadow Gambit: The Cursed Crew и Blasphemous 2 на негово място.

Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
07 септември 2023
Летиан ,тука те хванаха добре . Не можеш да се отървеш със разсъждения

За мен най-добро диабло за сега е д2 resurected. Играя си го с кеф ,никога не ми писва. 4-рката е различна ,направено е хибрид между старите диаблота и са добавили мморпг елементи. За сега не ме грабва колкото ми се иска.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
07 септември 2023
Хм, не съм стигнал до такива дарк шедьоври- това е само ако имаш железни нерви като Любо да издържиш началната 5-6 часова помиярщина на Уичъра/BG3 Ето, отървах се с разсъждения, Дуо

При мен много странно се получи- четворката ме хвана в пъти повече от втора и трета част на Диаблото, дали заради яките синематики, дали заради по-лесните менюта, не знам и аз. Може би на някое намаление ще си взима д2 resurrected, за да я пробвам отново.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
07 септември 2023
Летиан,нали трябва да дадеш шанс на дадена игра преди да я изтриеш.Особено ако е голямо RPG.Ние не сме като теб,половин час да цъкаме.Как ще разбереш дали нещо става или не за толкова кратко време.Да не говорим,че някои игри започват бавно и стават добре после.Хейти си Вещера иначе,не ни пречиш и това не променя факта,че е една от най-добрите игри в жанра,а и в индустрията като цяло
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
618
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.