Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
620
...
735
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
08 септември 2023
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 септември 2023
Не смятам,че Гералт е по-различен в книгите.Според мен си е точно толкова разговорлив,колкото и в играта.За White frost си прав.За Цири и сцените с изнасилването,мисля,че и в самите книги беше само загатното.Така и не се разбра дали наистина се е случило нещо.Може и да съм позабравил тази част, и да греша.Отдавна съм ги чел.Дийкстра си беше екстра,все пак е пенсионер вече Променил се е ,а и с доста различно поприще се занимаваше. Дивия лов наистина бяха малко по-зле представени,но аз лично за Емир хич не се трогвам.Никога не съм го харесвал,още от книгите.Не ми е притрябвал и в играта За изборите,които определят края съм съгласен.Някои бяха пълни глупости,някои не толкова.Аз им прощавам повечето работи,защото играта и така е супер,особено имайки предвид колко е огромна.Ами ако бяха тръгнали да правят по-задълбочено някои от споменатите герои от теб,щеше да отиде коня в реката.Има още сума герои,които можеха да развият принципно.Игра без кусури няма.

П.С. вселената на вещера има супер много потенциал и евентуално бъдещи нишки за история.Не знам четворката на къде ще тръгне.Аз лично не бих отказал Цири да е главната,но и някой нов няма да е зле.Ако сме живи и здрави,ще играем.

You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
08 септември 2023
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 септември 2023
Зерикания ще е интересна да,но аз лично винаги съм мразел пустинните пейзажи.Ако е само за една част от играта,съм твърдо за Бих искал да видя повече от легендарната гора Брокилон,но няма как да стане в бъдеща част,защото само Гералт се допуска. Според мен,който и да е главен герой,няма да е така култов както Гералт,просто,защото той си е още от книгите.Това за такива като мен и теб,които са фенове де.За хората,които само са играли игрите,може и да не е така.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
08 септември 2023
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
08 септември 2023
За дивия лов има МНОГО премахнати куестове. Затова е така. Реално Witcher 3 има колосално количество премахнати неща и заради това има проблеми с Wild Hunt, Radovid, Редания и Нилфгард, Йенефер, Йорвет и други.

Да, трябваше да е ОЩЕ по-голяма

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 септември 2023
Абсолютно съм съгласен.И за двете.Могат да пишат култови герои,но това с парите беше супер,мега,ултра грах и нелогично.Знаейки връзката на Гералт с Цири и въобще характера му,беше някакъв мини шок.Човека би си дал живота за нея,в играта пачки му дават като мотивация. BTW,няма да е толкова чудно ако сложат и Цири за главна обаче.Сега като каза,че са загатнали,се поразрових в нета.Ако разбира се не си слушал някакво интервю,а си видял същата снимка като мен.Цири нали носеше медальон от школата на Котката,въпреки,че Гералт я е тренирал.Спомням си,че се появяваше с такъв.Това на снимката ми мязаше на същия.Разбира се това са само интерпретации.Ще видим.Все пак като дете на древната кръв,наистина ще е ОП,но пък би имала супер забавни сили. Няма да е точно Вещерка обаче,нали не е минавала мутациите.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
09 септември 2023
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
09 септември 2023
Дано да не е Цири. Искам изцяло нови персонажи и сетинг.
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
09 септември 2023
Това за медальона на Ciri, по спомени е от училището на котката и го взема от Лео Бонхарт след като го убива. Училището на риса до колкото знам е fanmade и е създадено от Ламберт и Кейра, които също може да не са сред живите до края на Witcher 3. Та ще видим как ще го измислят поляците. На мен също ми се иска да се развихрят и повечето персонажи да са оригинални (както в Hearts of Stone) и на места да има само препратки към оригиналните. Като цяло повече съм хайпнат за remake-а на първата игра.
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
11 септември 2023
Започнах диаблото 4 отново . Качих до 33 левъл. Мисля че играта не е лоша. Грешката при миналия ми опит е бил че се мъчих да я играя на геймпад. Тази игра не ме кефи със геймпад. Сега ще помъча да я кача до 100 левъл да видим как стоят нещата със ендгейма.
logout
Мнения: 369
Цитиране
12 септември 2023
@Firstduo93 след като влезеш на Тиер3 - Тиер4 е същото с увеличени статове на мобове. Пиши когато стигнеш 100-ния лвл, че ми е интересно ще издържиш ли от 50-тия до лвл 100 едно и също (макар, че след последните пачове се вдига много по-лесно лвл) и дропа да е смешен.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
Не знам дали ще издържа. Прочетох някои негативни мнения и за пвп-то . Мислели и длц-та да пускат всяка година и да ни цокат паричките. Близард яко ни го вкарват отзад,покрай добрите ревюта за играта .

Което не е тайна ,знаехме че активижън ще ги направят като себе си,алчни за пари.

Аз тия дни май ще инсталвам пак warcraft 3 ,че ми се доигра пак стратегия .

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
Я да ви питам играещите BG3...

СПОЙЛЕРИ - който не я е играл, а смята да го прави (или не е стигнал до Акт 2), да не чете надолу...

Как решихте казува с една голяма битка в началото на Акт 2? Нали бяхте против save scumming, интересно ми е дали сте приели съдбата на заровете или сте заредили сейв? Става дума за битката за Isobel, от която има възможен позитивен изход, но понеже никой няма как да го знае преди самата битка, повечето хора завършват с целия Last Light Inn в огън и пепел, всички приятели NPC-та - в зомбита, и сума ти куестове - прецакани завинаги. Случи ми се снощи, беше мега яко да видиш как всичко отива по дяволите и въпреки това можеш да продължиш (заради такива моменти я играя тая игра). Но, разбира се, заредих предишен сейв в крайна сметка и ще продължа от него (макар че и другото е интересно да се доиграе). Интересно ми е вие как сте постъпили.

Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
Смъкнах им зъбите от бой и спасих Изабел. Пак бях приет добре от ония смахнатите . Но после ще искат да им докараш Изабел за да докажеш че си от тях. Аз не им го закарах . Можеш да дружиш и със двете страни докато дойде момента на решението от кои ще си.

Играта е уникална и предлага доста възможни изходи. Примерно аз във началото бях на страната на гоблените и изпуснах доста възможни куести от друидите и Халсин.

<
1
...
620
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.