Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
621
...
735
>
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
Мерси за спойлера

Имал си късмет, защото ако Изобел падне, се тригърва кътсцената и няма връщане назад. Повечето играчи не го знаят като започват битката и никой не се хвърля да я пази.

Така че на повечето други играчи вероятно им е паднала и ми е интересно дали са продължили нататък, или са презаредили сейв...

hyper
Мнения: 657
Цитиране
12 септември 2023
Малко не бях чеквал скоро, но виках да прегледам последните 10-ина страници, интересни неща сте дъвкали.

lyubohar написа
Gamespot също дават 7, polygon на мен ми звучи като около 7, IGN и PC Gamer - 7. 7 си е средно за мен, по десетобалната система (която не знам защо се ползва още, тъй като никой не ползва от 1 до 5 реално, нито има за какво да ги ползват) между 7-8 си е баш между "средна работа" и "добро"...

7 е добра игра, осезаемо над средното ниво, просто всеки с дори 2 месеца гейминг опит лесно по трейлъри и геймплей вижда кои игри са 1-4/10. Ако човек отвори Steam и види ВСИЧКИ игри от примерно последния месец, много бързо ще разбере, че оценка 7 си тежи на мястото. Също и почти никой няма да гледа ревюта на рехави игри и затова повечето сайтове и хора, ревюиращи игри, го правят на по-високопрофилните, даже IGN бях обяснили подробно:

nightwarrior написа
Колкото е по-голямо студиото, толкова по-шаблонно кара. Не рискуват и разчитат на сигурното.

Масово да, но да живеят Нинтендо, аз като не-фен на Зелда мога само да кажа за Tear of the Kingdom, че това е отвъд феноменално преживяване. Собственоръчно ми вдигна летвата за гейминга, и история тоя път има свястна с някаква врътка, и опазиха и цяла зона в тайна преди релийз, че и 0 лоудинги почти на кекавия суич, а Starfield е Loading Simulator на 10х по-мощния Xbox, абе лудница е зелдата.

logout написа
AI-то е пълен майтап и не съм попадал на меле в което да успеят да ми убият компаньона, независимо, че се държи като камикадзе.

Essential NPCs май нищо не може да ги убие? Поне аз пробвах и като в старите им игри просто падат на 4 крака и след малко стават и са ок.


Btw както никога не модвам игри, видях тези двата (faster menu animations, better UI) тук

и сега не мога без тях, инсталират се за < 10 минс и не презаписват файлове, така че и лесно се трият, не мога да препоръчам достатъчно този experience:

https://www.nexusmods.com/starfield/mods/773
https://www.nexusmods.com/starfield/mods/404

Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
Tears of kingdom е брутална. Една идея над breath of the wild. Само дето не успях да бия последният бос. Наистина са го направили бая труден . Признавам си че съм нууб

Този път освен стандартната карта има и въздушна карта +подземна карта . Има бая за експлорване . Аз малко я ръшнах на основен куест защото трябваше да играя други неща. Ама си заслужава.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
7 си е баш средно ниво, пък наричайте го "стабилно" ако искате 6 е слабо, 8 е "добро", а 9 и 10 са нещо около "много добро" и съответно "отлично/невероятно/класика". Така аз си ги подреждам в главата и обикновено съвпадат нещата. 1-5 са абсолютно безсмислени оценки, при положение че под 6 е леш, а колко точно леш е нито някой го интересува, нито има как да се измери.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
12 септември 2023
8 оценка не може да е просто добро.Би трябвало да е отлично,а 9 и 10 са вече за must to play.7 трябва да е добро,6 средняшка ,а надолу зле.Т'ва според мен.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
Е ако 8 е "отлично", каква ще е разликата между 9 и 10 тогава, 2 нива на "шедьовър"? Нещо не се връзва.
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
За мен 9 отлично ,10 мастърпийс . 8 добра игра . Надолу 6-7 средна работа която клони към лошо. По надолу всичко тотален леш .

Аз тъй мисля ама със доста оценки не съм съгласен особенно със ign.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
12 септември 2023
За това някои сайтове ползват 1-5 ,вместо 1-10.Така имат само 5 степени.Иначе съм виждал игра 1.5 по десетобалната.Не си спомням коя беше.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
The_Doctor46 написа
За това някои сайтове ползват 1-5 ,вместо 1-10.Така имат само 5 степени.Иначе съм виждал игра 1.5 по десетобалната.Не си спомням коя беше.

И аз така мисля, че е най-разумно.

@Firstduo93: точно.

logout
Мнения: 369
Цитиране
12 септември 2023
@lyubohar В BG3 има няколко момента в които задължително избираш или/или в даден момент (няма да казвам къде другаде има, за да не няма спойлери, понеже и в първи акт имаш, но не губиш толкова много куести).
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
Не питах това, ясно че на много места избираш. Питах специално за тоя момент, в който изборът има колосални последици. Дали хората, които ми се чудеха, че save scum-вам, не са направили същото
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
12 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
Примерно във началото във портала можеш да не подадеш ръка на ръката от портала. Това за мен е колосален избор ,защото няма да разполагаш със Gale през цялата игра.

Има и други ,примерно 2 от помощниците не се харесват особенно .Някой път се трепят във кампа и можеш да избереш един от 2-та или да се опиташ да ги успокоиш .

Това са избори извън куест системата ама си афектират играта .

Дали ще работиш със дявола Рафаел или не,също ще има последици. От това зависи дали ще можеш да спасиш принца на жълтите ама тогаваа императора ще ти стане враг.

Има доста неща които променят доста неща. Има и по-незначителни избори.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
Dandelion написа
Ми не, аз я спасих, ама ако беше умряла щеше да почива в мир

Абе щото не знаеш какво става след това, не съм убеден че щеше да оставиш така нещата
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
lyubohar написа
Dandelion написа
Ми не, аз я спасих, ама ако беше умряла щеше да почива в мир

Абе щото не знаеш какво става след това, не съм убеден че щеше да оставиш така нещата

Имаше опция да излъжеш изобел да тръгне със оня предател. Не знам какви са последствията обаче.

<
1
...
621
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.