Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
622
...
735
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
12 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
Като цъкаш dark urge . Във кампа идва един гоблин и той също ти иска главата на изобел . Като ти обещава награди после. Не знам там също каква е врътката и дали го има и при други герои освен рептила.

Дайте сега да не си даваме спойлери и да си цъкаме със кеф по няколко изигравания...И евентуално сами да видим вариантите при изборите.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
12 септември 2023
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
12 септември 2023
Бях я сложил тази игра (БГ3) в списъка, обаче колкото повече гледам стриймове, толкова повече очите ми се плашат от този безумен интерфейс, при който едно 40% от екрана е запълнен с всевъзможни иконки, табове, бутончета, барове, статуси ... То по-натрупано от някое корейско ММОРПГ. Особено с контролер направо не виждам как ще се играе това чудо
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
12 септември 2023
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
12 септември 2023
Да, съгласен с Данделион, че се губи целия смисъл на дадена игра, ако преиграваш изборите си. BG3 сигурно ще я направят добре на конзола, но не ми се хвърлят сега пари за нея, ще я чакам или да я пуснат в някоя услуга, или да я намалят значително. И без това отново се смазвам на Пънка за пореден път, вчера уж трябваше един час да играя, то си ме хвана рейсинга с Клеър, който е класи над всички рейсъри взети заедно и се помлях пак по нощите. После с кинтите от рейсинга ми се отвори и пЪстърмата Панам и мача го пиши бегал, днес съм уолкинг дед на работа
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
12 септември 2023
@LethianDream - Това не говори за много добър самоконтрол от твоя страна...
PS: Аз съм същия...
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
12 септември 2023
Аз съм точно обратното.В над 30 годишния ми гейминг опит,съм играл по нощите само на нощна мрежа.Иначе си имам правило,гейминг само до 22 часа,максимум 22.30,когато има някоя много любима игра.8 часа сън са задалжителни за мен.Работа,после залата,ако не съм се наспал,ще пукясам някъде.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
12 септември 2023
Абсолютно съм съгласен с теб, че така е правилно и здравословно, но по-лесно е да се каже, отколкото да се изпълни. Когато ме зариби любима игра, почвам, едва ли не, да страдам от безсъние, особено ако съм пил и кафе през деня. Но всеки път съжалявам, ако не взема и аз 8-те си часа нощем, на другия ден е адски кофти и дори любимите ти неща, не ти се правят.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
12 септември 2023
Докторчето железен, респект за дисциплината Аз едно време съм висял по нощите до откат, с времето малко избягах от този навик, но от време на време си "угаждам" с някоя нощна "смяна" Особено ако Панам е замесенa
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
12 септември 2023
LethianDream написа
the Особено ако Панам е замесенa
Хах
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
През нощите не ама помня като ученик се правех на болен и взимах бележка от доктор. Само и само да имам повече време да цъкам world of warcraft . Иска си време да вдигнеш макс левъл и да облечеш героя .

Помня че сървъра беше dragonfire и имах приятели със който чатехме редовно . Мислехме че играем уоу ама беше някаква бъгава изгъзица където полувината рейдове не работеха ,постоянни крашове на сървъра къде те пускаше назад игрово. Ходехме на GM island тайно и се криехме от Гм-ите ,ядяхме бан-ове и така..... Всъщност шмекериите които правехме бяха по-интересни от самата игра

Бая бой съм ял от алианси на the barrens . Аз бях 15 левъл а те по 60-70 левъл. Уоу-аджииите добре знаят мястото . Имаше едно малко селце по средата на зоната ,като види някой там някой роуга нощен елф,каква врява се вдигаше на чата да се събираме да го бием

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
12 септември 2023
Dandelion написа
Иначе аз да питам каква е логиката да играеш игра с избори, ако ще метагеймиш? Тогава никой избор няма тежест и не се ли губи смисъла?

Така е, аз гледам в нета само ако нещо конкретно забия някъде, или както в тоя случай ми се затриха 20 NPC-та, а искам да им довърша куестовете. Не обичам да преигравам игри, така че гледам да видя максимално на първо/единствено изиграване.

Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
12 септември 2023
Мен единствено на балдура не ме кефи това със актовете как са го направили. Примерно минеш на акт 2 ,и губиш всичко от акт 1 . Реално не можеш да се върнеш и да минеш някой изпуснат страничен куест от акт 1 ,нито да се разкараш във картата ,всичко изчезва.

И като я врътнеш всичко приключва там и трябва да пуснеш отначало. Щеше да е по-яко да те пусне да си фрий роамваш свободно във всички карти от всички актове и евентуално да минеш странични изпуснати неща.

Примерно има куест с който можеш да отидеш до ада и да се биеш със Рафаел . Но аз не съм я минал и искам да я мина след основната кампания,играта не ти дава тази опция.

Наистина играта много ми хареса и е 9/10 за мен ама специално това отношение дето описах,не ми харесва.

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 септември 2023
Ако играеш игра с избори и я играеш само с един избор, получаваш игра ... без избори. Т.е. смисълът на изборите е да видиш какво се случва всеки различен път, това е логиката.
А да преиграваш всеки път цялата игра, за всеки отделен избор е малоумно или само ако си някакъв маниакален фен, който ще посвети години на една игра.
<
1
...
622
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.