Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
623
...
735
>
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 септември 2023
Доста противоречиво ми звучи това - как ще видиш изборите ако не преиграваш/презареждаш? И какво значи да играеш само с един избор - дават ти се 5 опции, ти цъкаш едната и то това е правенето на избор, няма как да избереш и 5-те И продължаваш с избора си. Ако искаш да видиш другия избор - трябва да презаредиш или да преиграеш избора, как иначе?
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 септември 2023
И аз това казвам. Може би не съм се изказал коректно
Тези дни съм "дрогиран" вкъщи с лятна настинка и парацетамоли и разни прахчета за пиене
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 септември 2023
Оправяй се, то свърши лятото - ти сега намери лятна настинка
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 септември 2023
Идеята на Рос беше, че имаш 3 избора , избираш единия и играеш. Не вадиш сейфове, за да видиш другите два избора. Но Любо щом не играе повторно игра, има извинение, той иска всичко наведнъж в едно плейтру, което е тъпо, но мен никой не ме пита
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
13 септември 2023
Всъщност точно обратната ми е идеята, Летиан - правиш избор, гледаш какво става, после връщаш сейф и правиш друг избор да видиш там какво се случва. Даже си имаше термин за това в гейминга, но го забравих
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 септември 2023
@LethianDream Аз не играя така, никъде не съм го казвал. Избирам си избора и си стиквам към него. Преигравам само заровете, които ми налагат друг избор.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 септември 2023
E, значи всичко е наред, чийтваш зара, това е нищо
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
13 септември 2023
Има решения които се взимат на акт 1 и афектират акт 2 и 3. Със сейв няма да видиш всички възможни вариации.

За мен тази игра трябва да се превърти поне 2 пъти. Двата пъти със различни follower-и и различни решения. Пак няма да видиш всичко което играта има да предлага,ама ще имаш по-ясно представа как работят нещата.

Аз първият рън бях със dark urge . Сега ще видим за втори ,може би Карлач. Астсрион е добре вампир роуга ама ми идва малко педалски герой. Жестовете му със ръце са като на девственица от комунизма

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
13 септември 2023
Аз друго не разбирам.Как ако ти хареса някоя игра,няма да повториш.Имал съм много случаи(главно соулси ,но не само),когато започвам нов рън,веднага след първия,после трети,четвърти и тн.Връщал съм се към игри и след 3 години.Повечето ми любими,са с над 5 изигравания всяка,а соулс подобните с много повече.Де да знам,ако нещо ти харесва,не искаш ли да го повториш,пък било и само още един път.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
13 септември 2023
Докторе, зависи си от човека, Любо го разбирам, все пак човек има един живот и нормалните хора (като него) нямат време за повторение или рънове на вече играни игри. Но аз лично предпочитам сто пъти да гледам филмите на Нолан пред това да гледам някой нов сериал или филм. И с игрите е така- безброй рънове съм правил на любими игри, днес пак се сетих за първия Dishonored и края при хай енд- детенцето Колдуин какъв урод беше станало. Как няма пак да я рънна, кажи ми? Или как пръсваш главата на лодкарчето, пак на хай рън, той като ти морализаторства? Безценно. А като гледам BG3 изобилства от избори и решения, даже два пъти не мисля, че ще стигнат, поне 5-6 ръна си трябват, всеки по 100 чвса.. и така Ама сигурно ни е лесно на нас без деца, с деца сигурно е друго, ама не сме го насилвали Любо Аз едно отгледах като бледен юноша, сега никак не искам да имам друго
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
13 септември 2023
Разбирам това,човека си има приоритети,но той винаги е казвал,че не обича да повтаря игри,а не че няма възможност.Това ми е чудно.Може пък под "не обичам" ,да има предвид,че няма време.Любо,идвай тук да се обясняваш
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
13 септември 2023
Абе повтарям си филми и сериали и аз, BSG съм го гледал 5+ пъти целия, the wire поне 4, the shield, sopranos - по 3-4 пъти всеки. Старите филми - T2, StarWars, indiana jones, alien, на серджио леоне филмите - стотици пъти без преувеличение. Ама там нямам кой знае какъв беклог, сега гледам по 1-2 филма седмично, защото повече просто не си харесвам. А и те са по 2 ч., не по 30.

При игрите е друго, преигравал съм няколко мега-любими, но за останалите - предпочитам да отметна някоя от беклога. Като знам, че беклогът само расте, а аз повтарям нещо играно - става ми едно такова шугаво вътрешно Въпрос на характер предполагам, така съм устроен.

Синът ми не е така, между другото, и му завиждам понякога Той си цъка любима игра 3-4 пъти и хич не му дреме.

Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
13 септември 2023
Prince of persia трилогията съм я превъртял 3 пъти . Сега няма как да стане това . Балдура може да го мина втори път по-напред не сега. Сега утре идва мортала ,не искам никой да ме притеснява

Game of thrones помня че доста ми беше харесал и изгледах всички сезони по 3 пъти .

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
13 септември 2023
Гледам Lies of P получава все високи оценки.Очаквах го,защото демото беше доста обещаващо.Чудя се дали да не взема deluxe edition-а.Дава ранен достъп до играта от събота.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
13 септември 2023
<
1
...
623
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.