Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
624
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
14 септември 2023
Аз стигам до по-големи крайности, за мен всяко хвърляне на зарчето придава уникален чар на играта, дори да те убие Просто за мен този тип игри с избори ги квалифицирам като неща в реалността, които ти се случват. Примерно отиваш на първа среща и закъсняваш поради непреодолими причини. Дали момичето ще те чака или не? Няма как да знаеш, това е шанса И той прави живота (и игрите) толкова интересни
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
14 септември 2023
Абе какво се е случило с енджина Unity? Някакви мемета с подигравки се появяват из нета, но не схващам какво става.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
14 септември 2023
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
15 септември 2023
Някакъв Кулибали от Занзибар са показали
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
hyper
Мнения: 657
Цитиране
15 септември 2023
Винаги ще се възхищавам на CDPR за какво направиха със Cyberpunk 2077. Обещаваха история, която се разклонява многократно, решения и последствия. Накрая пуснаха GTA клонинг с 2 избора (и 300 бъга), пооправиха я, извиниха се и хората забравиха, че ролевите игри все още са трагедия - графиката продава повече от ролевостта явно. И така поляците изпързаляха целия свят и пак си направиха милионите. И затова ще сърбаме почти изцяло линейни попари като Starfield и CP2077, при която не очаквам PhantLib да е нещо по-различно, и ще се дивим как Baldur's Gate 3 е това, което трябва да се нарича ролева игра, а ние наричаме повечето екшън игри с ролеви елементи рпг-та. Ех...
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
Firstduo93
Мнения: 37
Цитиране
15 септември 2023
Dandelion винаги си готов за спор със данни изкарани от нета

Без хейт просто го забелязах и ми стана смешно. Мани ги тия неща ,напиши нещо от тебе дори да не е вярно

Аз как казах че сталкър е зомби шутър ,после се правих на луд като разбрах че не е

Мога да прочета 1000 неща за сталкър и да ги копирам тука да се правя на тарикат ама за какво ми е...

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
hyper
Мнения: 657
Цитиране
15 септември 2023
Забелязвам често напоследък тази тактика като някой има критика от другата страна веднага да скачат с "не си я играл". Замисли се, ако не съм я играл, нямаше ли по-скоро да oстана с впечатлението, създадено от предварителните материали, че е наистина branching story? Ако искаш доказателство, само кажи и ще ти линкна скрийншотовете ми от друг сайт, почти искам да кажеш да, че да флексна леко :Д
Иначе има 5 края - да, повлияни дали си минал на примерно Панам куеста. Който е като в ГТА - там имаш основни мисии и понякога се появяваше някой с маркчерче, който си имаше свои. Да, за разлика от ГТА тук се променя дали героят се появява после, но това ако е дълбочина, аз по-добре да играя Супер Марио. Гледам пак дървото на разклонения и просто се вижда с просто око как почти всичко е линейно, а повечето избори са почти козметични да спи човек добре, че не е убил/скаран с този или онзи герой:
https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2Fsjwfcpkmu5y61.png
Срамното е, че един Мас Ефект на 15 години има по-голяма дълбочина, а тук с това реклмариха играта. И накрая - к0р. Язък задето си купих артбуука на играта.

P.S. БГ3 не е идеална, разбира се, но като счупеност не може дори да започне да се мери със СП2077 на релийз, дано не си забравил шитсторма, съизмерим само с Fo76.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
hyper
Мнения: 657
Цитиране
15 септември 2023
Не, Вещера 3 беше доста ок, ама може и да съм позабравил. Ама все ми се струва, че имаше повече избори по куестовете и се усещаха последици. Да не говорим за 2-ката и споменатия втория акт, затова ме е яд на СП77, смис да не бяха обещавали такива неща поне. Чак такова не съм очаквал, но да има някои тотално затворени куестове, някой друг път с 2-3 мисии да е отворен заради избор, от него примерно да направиш или не направиш нещо, което след 10 мисии да се отрази, за мен това е intricately made RPG. Ако пък достигнат нивата на Detroit:Become Human, тогава вече ще е god tier, но явно студията не са узрели да са толкова амбициозни още. А диското не съм го играл, няма да сравнявам с него. Иначе няма значение каква е тематиката на света, в случая говоря какво е рекламирано и на базата на какво съм си дал парите, просто немалко се изхвърлиха и затова гледам скептично на експанда и ще видя ревюта, и то на youtuber-и, на които вярвам, преди да реша да дам ли дори шанс.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
15 септември 2023
Cyberpunk-a си беше ток,независимо,че фейлнаха здраво с някои обещания и бъговете.Плюс това е екшън РПГ,не класическо.Четете ги тези неща.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
<
1
...
624
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.