Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
625
...
735
>
hyper
Мнения: 657
Цитиране
15 септември 2023
Не знаех, че екшънът изключва по-сложен наратив? Fallout New Vegas и Mass Effect също са си пълни с екшън, къде теглим чертата?

Aa, никой не ми е длъжен - гледам какво обещават и съдя по това. За Елден Ринг никога няма да тръгна да се вайкам, че нямам избори, защото никога дори не са и загатвали за такова нещо Иначе те девовете от състезателен дух направиха тия мащабни игри, свободен пазар и конкуренция, нали, но пък предвид колко индита и АА игри тип Nier се котират, има място за всички. Затова и аз съм с хората, които казват, че предпочитат Starfield да беше не 1000, а 10 планети, по-малки, с повече (или поне концентрирани там) неща за правене и да можеш да ги пообиколиш. Защото наскоро се замислих колко странно бъдеще е това, в което имаш по един, ЕДИН град на цяла планета, makes 0 sense economically, idk.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
15 септември 2023
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
15 септември 2023
Не казвам,че не може да е с по-сложен наратив,но по правило екшън RPG-тата не са като BG3.За мен си имаше доволно много избори,но всеки си знае за себе си.Страничните куестове бяха супер някои.Не просто сложени за съдържание,а забавни както във Вещера.Супер атмосфера,страхотна графика,готини персонажи,какво повече му трябва на човек.Дали можеше да е по-добре? Разбира се.Дали можеше да е много по-добре? Естествено,но за мен и така е достатъчно добра.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
hyper
Мнения: 657
Цитиране
17 септември 2023
Holy moly

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
Не може дори дума да става за сравнение между Киберпънка и всички останали игри- всички фолаутове и мас ефекти директно в коша. Че и се сравнява с простотия като GTA, което е огромния парадокс. Вярно, че аз съм огромен фен на Уилям Гибсън и Нийл Стивънсън и приемам всичко киберпънкско с широко отворени обятия. Двата странични куеста Sinnerman и The Hunt са най-силното нещо, което съм играл някога, в която и да било игра, като наратив и изпълнение. Личи си, че хиперчето не ги е играло. Като ги изиграе, да дойде пак да коментираме. Правя си пак рейд с Женско V преди новата 2.0 версия и експаншъна и се смазвам на макс. Мъча билд от Дивия Запад (с пистолети) и горе-долу се оправям на Hard Идеята е да приключа играта до 26.09 и после направо да правя нов герой..
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
18 септември 2023
@LethianDream Не си единственият, който се смазва на Cyberpunk в момента. Аз също гледам да приключа играта преди 26-ти, но след това се хвърлям на експанжъна. Стремя се към по-класически Самурай билд: Reflex, Body, Cool на 20-ти левел и каквото остане го набивам в Technical Ability. За Sinnerman и The Hunt съм абсолютно съгласен, че са много силни куестове, но този който ги е мислил си е болен мозък
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
18 септември 2023
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
Ай ай, вярно, че излиза скоро 2.0. Значи ще трябва да се забързам и да приключа играта до сряда, че после с ъпдейта всичко тотално ще отиде в кофата и най-добре да се почва с нов персонаж
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
18 септември 2023
Оо, наясно съм, че пачът излиза по-рано. Надявам се да не осакати много билда ми. Виждам, че ще има готини пъркове за катана билдовете, като например bullet deflect. До колкото съм чел, до голяма степен ще се опрости към хубаво пърк системата на играта.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
18 септември 2023
Аз затова "се пазя" от игра на Цайбъра, докато не излезе и пача, и ДЛЦ-то. Надявам се да е доволно дълго, да не е някоя мисия за 4-5 часа.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
18 септември 2023
Rostik79 написа
Аз затова "се пазя" от игра на Цайбъра, докато не излезе и пача, и ДЛЦ-то. Надявам се да е доволно дълго, да не е някоя мисия за 4-5 часа.
Това ще е експанжън,не DLC и ако е като другите им експанжъни,със сигурност няма да е 4-5 часа.Едва ли ще наемат Идрис,ако смятаха да е нещо кратко.Все пак ще има нова зона,нови странични куестове и тн.Ще видим.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
18 септември 2023
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
То мани го експанда, направо ще си е като чисто нова игра с новия ъпдейт, предполагам, че дори ще включа Пънка в Игрите си за годината, защото това ще е тотална промяна на почти всичко в играта...
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
18 септември 2023
Аз много не съм чел, но освен за overhaul на системата с умения, не знам какво друго има. Ще има ли някакви нови гейм-механики, нови сгради, нови типове активности? Това отделно от експанжъна искам да кажа.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
Да, тотална промяна на всичко- битки с коли на улицата, ченгетата ти пръсват анала, много промени са, чакай да ги намеря всичките:
https://gamerant.com/cyberpunk-2077-2-0-update-explained-content-features-release-date/
<
1
...
625
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.