Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
626
...
735
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
18 септември 2023
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
18 септември 2023
Супер!
Пак ще изостана със списъка, хах!
Последните месеци преиграх отново Spider-Man (заради ремастъра), GoW Ragnarok (заради добавения NG+), Far Cry 5 (пуснах я ей-така да пострелям малко и взех, че я изиграх), Metro Exodus... Сега ново изиграване+expansion на Цайбъра.
Изобщо се очертава като година на преигравания.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
Не знам за какъв списък говориш, но се хванах за главата какви игри ми идват в премиума утре- има едно 5-6 заглавия, повечето индита - (Nier, Civ6, Call of The Sea, Cloudpunk, Tails Noir), които ще изиграя с огромен кеф. Да не говорим, че идва на 22.09 новата Фифа и на 26.09 Фантомът
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
18 септември 2023
Още една добра новина за деня. И Nier, и Cloudpunk са ми в списъка, а Call of the sea изглежда също интересно.
Цивилизациите ми са любима поредица, но не знам дали на конзола искам да си го причинявам, хаха! Тази Tails Noir е някаква умряла корейска/китайска таблет-игра.

Като гледам, също добавят:
This War of Mine: Final Cut
Contra: Rogue Corps
Sniper Ghost Warrior Contracts 2

И още десетина, които нищо не ми говорят.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
18 септември 2023
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
18 септември 2023
Аз продължавам с Lies of P и за сега се колебая дали да е на първо място е годишната ми класация или второ.Адски добър соулс клонинг.Като ветеран в жанра,препоръчвам с две ръце.Колкото до другите игри,аз ще имам време да цикля в края на годината баш.Тъкмо за игрите,които идват октомври.Cyberpunk, бих го сложил за игра на годината,но няма да е честно,защото вече печели за 2020,нека някоя друга да вземе.BTW,Летиан,може ли да се сложи експанжън в класацията,ако фантома е добър?Щото нали,не е цяла игра.Иначе годината за мен,си беше доволна и то още до септември.Dead Space remake,RE4 Remake,The Last of Us 1 remake,новия джедай,Remanat 2,FF16(не съм я играл,но чувам супер отзиви),сега Lies of P,а идва фантома,Alan Wake,Lord of the Fallen 2 ,а защо не и Миража,но там нямам особени очаквания.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
Направих секс требъла с женското Ви и няма вече какво да правя в старата версия, изтривам всички сейфове и чакам 26.09 да почвам нова игра с нов герой и експаншъна. Требълчето задълже- първо Мередит ме наеба с колана, после Ривър ме изкърти с големия черен.. и за финал нежния лесбо секс с Джуди. Постигнах всичко с девойката, може спокойно да стане whore на пълен работен ден в Кабуки

Докторе, разбира се, както казах, 2.0 е чисто нова игра, така че спокойно може да влиза като игра на годината, стига да заслужава. При мен вероятно ще е в тройката, но все пак да видим как са имплементирали нововъвъденията.

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
18 септември 2023
Е ,ти заради т'ва ли я играеш?
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 септември 2023
Не, ама требъла си е за отбелязване
Поклон пред Керъми Лий за озвучаването на женското Ви, отдавна съм на мнение, че трябва да се дават Оскари и за озвучаване на видео игри, това момиче повече чувство вкара вътре, отколкото всичките роли на Мерил Стрийп, взети заедно....
hyper
Мнения: 657
Цитиране
20 септември 2023
Поздрав за Lyubohar и как няма игри под 7 никога евър въобще хич

https://youtu.be/B73QemN1ueM?si=1es_rB07c1wE1olO

https://www.facebook.com/photo/?fbid=867336631714810&set=a.556577712790705

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
20 септември 2023
Хахахах, каква е тая графика от 2003 година бре Върна ме в младостта
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
21 септември 2023
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
21 септември 2023
hyper написа
Поздрав за Lyubohar и как няма игри под 7 никога евър въобще хич

Мерси за поздрава, обаче нищо не уцели Не съм казвал, че няма, а че е излишно. И не за 7, а за 1-5, тоест смятам че петобална система е напълно достатъчна.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
21 септември 2023
Т.е. игрите трябва да се оценяват от 6 до 10, демек като махнем първите цифри да стане 1-5? Това води до толкова проблеми, че няма накъде:
1. къде отиват игри като горната с 3
2. хората пак ще се adjust-нат и това, което преди е било 6/10, което поне е над средното, сега ще стане 1/5 и хората ще си мислят, че е пълен траш.
3. ако пък ние просто разделим оценките на 2, горната става 1.5 и закръглена 2, което я прави по-добра, отколото я оценяват.
4. има толкова много игри, че просто толква малко цифри за оценяване (1,2,3,4,5) вкарват твърде различни experience-и на същото място, а това са комплексни продукти, за които много от нас предпочитаме да знаем дали Х е с поне малко по-добро от Y (но не задължавам никой друг така да мисли, особено casual играчите, които не следят индустрията и за тях 1-5 е напълно достатъчно).
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
21 септември 2023
Водихме я в детайли тая дискусия, не ми се повтаря. За мен няма особена разлика между игри с 1 и 4 в десетобалната система, все са trash. 1 - зле, 2 - средно, 3 - добре, 4 - много добре, 5 - отлично. Това е достатъчно за мен. Ако някой има нужда от 5 различни нива на "пълен леш", негова си работа. Много сайтове за оценяване на различни неща работят с 5-степенна система, тоест явно има накъде
<
1
...
626
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.