Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
628
...
698
>
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
25 септември 2023
Гиговете са доста скучни, факт. Основно са "влез някъде скандално (фабрика, морга, бар), изнасили всички, открадни дилдото на някоя легенда като Морган Блекхенд или Мередит Стаут и бегай надалече"
Повече си обикалям за страничните мисии в това изиграване, има много свежи попълнения там. Сега попаднах на една, вдъхновена от криминалната икона Реймънд Чандлър, в която следваш една мацка, за да разбереш дали изневерява на съпруга си.
Куул дървото си е ключово, преебал си се, но и зависи от стила ти на игра. Аз съм налял много в тялото, че съм амбициран да пребия всички в стрийт файтовете, сложил съм токсични юмруци и титаниеви кокали. И карам стелт, като ме разкрият или ги пребивам с бейзболна бухалка, или разстрел с лека картечница (нося си я като пич с това тяло, все едно с водно пистолетче съм)
Още едно нещо, което много ме дразни в 2.0 версията- преди имаше срещу всеки куест колко е голяма опасността и знаеш да не се нацепваш, където не ти е мястото. Сега кура ми янко- никъде не виждам нещо подобно..
И май никога повече няма да играя с мъжко V, просто разликата в озвучаването е от земята до небето.
Не знам на какво се дължи това- може би на модерната еволюция на жените да бъдат мъжки момичета, или на мъжете да бъдат жалки пусита, но много ясно това си личи дори при озвучаванията. Последно подобно впечатление ми направи и Assassin's Creed: Odyssey, където Касандра беше класи над мъжкия герой...В Пънка това важи с пълна сила, спомням си колко жалък беше мъжлето, единственото хубаво нещо беше, че наебах с него Панам, иначе нема как.
Пак ще кажа -"шапки долу" пред страхотната Керъми Лий, буквално е вдъхнала живот и уникална енергия в героинята ти..
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
25 септември 2023
И аз хванах да ги доиграя тия сините гигове, защото в дневника пишеше, че са само 15...Но като отворих картата и ги преброих - те по-скоро 30-40. Списъкът в дневника показва само до 15 (което е ОК), но защо пише 15 не ми е много ясно, малко е молумно...Та и аз се отказах де.

Иначе аз налях яко в Cool, за разлика от преди ресет-а, и сега им пукам главите с по 1 патрон (пистолет) на Hard. Понякога избивам 4-5 преди първият да е успял да стреля - имат някакво "изчакване" сякаш и ти дават секунда-две докато почнат да те пуцат, което общо взето ми е достатъчно в повечето ситуации.

Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
25 септември 2023
Някой може ли да каже, дали ДЛЦ-то към Цайбъра вкарва нови неща и в самата игра глобално както с пача 2.0 вкараха глобално промени? Т.е. базовата игра ще има ли разлика със и без ДЛЦ-то? Да знам дали да я почвам без да съм си сложил Фантомната свобода.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
25 септември 2023
Даа, Куул-ът е страхотен, особено и като сложиш приставка, в която има дилей като те видят, тогава докато посегнат и си ги приключил.
Следващия рейд ще я правя секси умна технишънка с пистолети- че пистолетите са ми страст, даже ми е гадно сега като си намерих мега якия пистолет, че не съм вкарал точки в хендгънс, ама няма как като имам хубаво тяло ..сърцето ме боли ти казвам Ама това дал Бог, най-хубаво е като получиш правилните оръжия за билда си, тогава буквално си ходещ Бог
@Ростик, според мен си почвай като пич, доколкото знам, допълнението ти вкарва нови мисии и цял нов квартал като бонус към основната линия, но тя ще ти се отключи автоматично, предполагам, след като си почнал играта преди това. Не вярвам да ни карат да почваме задължително отначало...Но моето са спекулации, нека някой, който е чел, да каже... Или изчакай до утре и почвай свежо отначало..
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
25 септември 2023
Не се изисква да си завършил играта.Ако скочиш направо на Phantom Liberty,играта автоматично ти пуска герой с 20 левъл,което изглежда е минималния ,който се изисква.Не е нужно дори да си почвал.Поне от това,което четох.

П.С Има опция в New Game-skipping ahead to PL или ако искаш да си по каналния ред,трябва да стигнеш Transmission куеста.

LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
25 септември 2023
Къв е тоя Трансмишън, грам не мога да зацепя кой е тоя куест, сто процента съм го минавал, просто не се сещам като име. А ме мързи да гледам в нета
Иначе супер, аз съм 26 левъл на новата версия 2.0, ще си почна PL утре с кеф.
Днес ще наблегна на FC24 явно
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
25 септември 2023
Мисля,че е куеста,в който срещаш Вуду момчетата.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
25 септември 2023
А, вярно бе, имаше едно френско име тоя куест - Мап нещо си, после като те пускат у леда Сетих се, естествено

Интересно ми е да видя как ще ти се "отвори" квартала. Сигурно черният глупак Елба-та ще ти звънне и ще ти каже -"Ви, помагай, че ни се еба майката" И ти - "Аре бегай, холивудски помияр" Яко ще е

Иначе Вуду Бойс почти винаги ги пържа, кеф ми е черните да стават на леш. Пласид мега противно копеленце, даже те заплашва, като си приел куеста и излезеш от Пасифика.. Къв си ти бе, черен маймун долен, че ще ми даваш наклон къде да ходя и какво да правя.. Айде, RIP

Страхотна, велика игра е Пънка, още се чудя как може да създадат поляците толкова добро нещо след епик фейла с Уичъра. Но явно съм изолиран случай, повечето геймъри тачат много Уичъра и сега CDPR гласят ремастър на единицата и четворка. Ако направят някога КиберПънк 2 (което няма да стане, щото повечето геймъри са педали и фентъзи фетишисти), едва ли ще е преди 2030 година...

Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
25 септември 2023
В началото на годината като преглеждах какво предстои, си мислех, че ще е слаба година за гейминг, но като че ли си променям мнението. Излязоха хубави заглавия и предстоят до края на годината още.
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
25 септември 2023
Аз съм доволен от тази година.Имаше хубави игрици.
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
25 септември 2023
LethianDream написа
Страхотна, велика игра е Пънка, още се чудя как може да създадат поляците толкова добро нещо след епик фейла с Уичъра.
Почти съм сигурен, че го хранеше със същия плам като уичъра като излезе, но не ми се рови сега да търся
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
25 септември 2023
Гледам Phantom Liberty взима 9-ки, 10-ки по ревютата.Даже са добавили и нов финал за базовата игра.Има 13 главни и 17 странични куестове.Общо към 30-ина часа,а може и повече ако тръгнеш да събираш и картите.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
26 септември 2023
Любо, няма защо да има "почти", бъди сигурен, защото то си беше така, изключително ме дразнеше началото и глупакът Джаки в частност, но след 2-3 плейтрута свикнах и ми се разкри магията на играта, благодарение основно и на сетинга, че от много време обичам киберпънка като жанр. Това няма как да се случи за мен с фентъзи игра, макар че не издържах и взех днес BG3... Да видим тези дни и уикенда как ще ми влезе, сигурно пак няма да съм особено щастлив

Докторе, минимум 50-60 часа виждам да играя в PL, то силата на поляците са страничните куестове..

lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
26 септември 2023
Опитвам се небрежно да те насоча към логичното заключение - на база на няколко игри вече, за които си се обърнал на 180 градуса - че няма такова нещо като "усещам дали ще ми хареса още след 1 час игра" и че първото впечатление може често да е грешно и си струва човек да инвестира малко повече време и да дава шанс

Иначе страничните куестове според мен влизат в тия 30-на часа, които дават. 50-60 часа може да е с всичките там полицейски акции и тия дребните гигове без история, дето са по 5 минути всеки. Аз едва ли ще ги играя тях, понеже са ми скучни.

LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
26 септември 2023
Добре, ще се мъча пак на Уичъра след време
<
1
...
628
...
698
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.