Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
630
...
698
>
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
27 септември 2023
Супер, мерси, Данди, не знаех, само чувах за двата нови Уичъра и мислех, че тотално са отсвирили Киберпънк 2. И все пак, не я виждам да излезе по-рано от 2027-2028 година, едно 4-5 години напред във времето..
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
27 септември 2023
Не се знае.Хората имат 5 студиа в момента.Варшава,Краков,Вроцлав,Ванкувър и Бостън.Вярно,че работят над 4 игри,но може и по-рано.Зависи все пак на какъв етап са.
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
27 септември 2023
Ако стъпят на същия енджин и изпозват голяма част от наличните ресурси, може и за по-кратко, наистина. Не е като да почват от нулата както с Ц2077. Само, че тогава ще ги хейтнем, че изкарват претоплена манджа, "ама то това е рескин", и прочее рев ще има.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
27 септември 2023
Charcharo
Мнения: 3447
Цитиране
27 септември 2023
Не съм съгласен. Според мен RedEngine има много сериозни проблеми в CP 2077. Този LOD е ужасен.
Има си добри страни но Unreal Engine има open code access. Ако имаш компетентно студио то UE е по-добрият избор.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
27 септември 2023
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
27 септември 2023
Eй като каза LOD, аз ли нещо съм бъгнат и гледам на миналото с розови очила или в предните версии имаше по-малко pop-in? На моменти много ми се набива на очи и все си мисля че преди не беше така.

И имам чувството, че колите също са ги пипнали. Преди карах само мотори, щото колите бяха повече от скандални. То и сега се движат странно, ама ми се струва по-добре.

Вярно че от много време не я бях пипал(миналото лято май), ама тези неща ми се набиха от сесията снощи и онзи ден.

Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
27 септември 2023
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
27 септември 2023
То при мен е реално нова инсталация. Даже ССД-то на което е в момента е ново. Последно я играх миналата година преди ъпгрейда по Коледа.

Ще видим с модове. Ама както казах, може и аз нещо да съм в грешка и да си е имало поп-ин и преди, просто да си мисля, че е бил по-малко. Знам ли.

hyper
Мнения: 653
Цитиране
27 септември 2023
Относно часовете точно снощи ми дотрябва като говорим за CP2077 - понеже скиловете са тотално различни и като че ли се усеща по-добре за игра с 2.0 ъпдейта, виках си дали пък да не почна отначало, ама не беше кратка... Проверих counter-a и като видях 98 часа и тотално реших направо в ескпанда да се мятам.

Бтв на мен ли ми се струва, или колите много клето се трошаха преди? Понеже в момента положението е чудесно как се гънат, а и плюс подобрената физика на управление нещата са много благи.

The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
27 септември 2023
Аз поиграх стабилно два дни и съм адски доволен.Във всяко отношение има подобрение,но най-се кефя,че вече не може да се лекуваш нон стоп и на места(играя на най-висока трудност) ме правят на пастет.Понеже аз го раздавам малко netrunner,ми харесва,че най-силните хакове са скрити зад друга опция,която също е сooldown.Абе личи ,че са се постарали.Аз имах сейв от енд гейма и пак не се чувствам ОП както преди.Не знам меле билдовете как са,защото преди бяха супер счупени.
Charcharo
Мнения: 3447
Цитиране
27 септември 2023
На GND-Tech ревюто за Baldur's Gate 3 (нали и аз пиша там)
https://gnd-tech.com/2023/09/baldurs-gate-3-review-does-it-live-up-to-the-hype/
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
28 септември 2023
Меле билдовете никога не са били счупени, по-скоро шутинг билдовете бяха счупени. С мелето нанасяш убийствени щати, и тогава, и сега. Особено ако го построиш правилно с набиване на точки в Тяло и Рефлекси (там са Блейдс и Бухалките/Дилдото).
Аз казах кои са ми забележките по-горе, пак ще кажа най-фрапантния проблем за мен- липсата на "ниво на опасност" до всеки куест в журнала ти. Иначе има много неща, които са подобрени, особено дървото със скиловете.
Друг проблем, който ме дразни е, че са пипнали камерата при драйвинга, преди беше една много висока и ми даваше пълна свобода вкл. по издънени улици, сега ми е една идея по-трудно да удържам мотора по тях. Но като цяло това са бели кахъри
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
28 септември 2023
Аз играя sharpshooter с пистолети и снайпери и ги попилявам на normal, минах на hard и ще видим как е. Според мен е малко OP ако набуташ всичко в Cool и Рефлекси. Всичко се one-shotва в главата с критикали и малко омръзва.
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
28 септември 2023
<
1
...
630
...
698
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.