Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
631
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
28 септември 2023
Летиан,аз това имах предвид под счупени.Мелетата бяха супер ОП. Смашър го свалих за 10-15 секунди с mantis blades,което е супер несериозно.Най-големия badass,легенда в найт сити,а ти го свиваш като петлевка на последна трудност.Надявам се да са ги нърфнали.Аз за това не цикля меле.Сега е доста подобрена трудността.Бият те като куче понякога.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
28 септември 2023
Аз помислих, че имаш предвид счупен в смисъл "неработещ" Да, битките са много подобрени, мятат си гранати по теб, вкл. и такива спешъли, които ти имаш- един ми метна отровна граната в една битка, преди ако се сетят изобщо да метнат граната винаги е фраг граната..Сега и се крият повече като ги подпукам с лека картечница, точно както следва да бъде и в реалността. Аз вторник вечерта поиграх по нощите като излезе PL, но си ме хванаха гигове и странични мисии и така и не стигнах до Идрис Елба Живот и здраве, през уикенда ще му видя черната муцуна
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
28 септември 2023
mantis blades определено не бяха наред, аз много им се радвах колко са ОП и ми омръзнаха точно за 2 часа
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
28 септември 2023
Аз така и не пробвах даже имаше едно като въженце, с което изпълняваш едни бързи движения и ги разрязваш враговете. Не се сещам как се казваше. Сега на новото изиграване ще го пробвам.
А не съм го пробвал, защото повече се кефя на пуцане с картоматките и да им хаквам синапсите и така и не задълбах в blunt-weapons. Тъпо ми е в сайбър-пънк свят с такива прекрасни огнестрелни оръжия, аз да се млатя с юмруци и сопи, ако ще и дилдота да са
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
28 септември 2023
На Мередит с дилдото буквално ги оставях на място с един удар (blunt се води). Докато ти е в ръката, има постоянна вибрация контролера и трябва да сменяш извън бой, че иначе ръката ти изтръпва
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
28 септември 2023
Сега прочетох, че вече в Цайбъра всички Ripperdocs имат еднакъв инвентар за продан, което не съм сигурен дали е по-добре. От една страна е по-добре, че да не обикаляш из целия град и да гледаш на всеки инвентара, от друга - някак си се губи immersion-a. Като ще имат всички еднакъв инвентар, направо да има и само един рипърдок.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
28 септември 2023
LethianDream написа
На Мередит с дилдото буквално ги оставях на място с един удар (blunt се води). Докато ти е в ръката, има постоянна вибрация контролера и трябва да сменяш извън бой, че иначе ръката ти изтръпва

хахаха, гениално
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
28 септември 2023
Всички меле оръжия бяха ОП,то да беше само mantis.Аз играя достатъчно меле игри и в Cyberpunk си цъкам с оръжия.Всичко що е соулс, е с мечове,сабии,сопи,сатъри, гаечни ключове и тн.Стига ми е толкова меле.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
29 септември 2023
Ми има и изключения, спомням си, че Remnant затова ми беше харесала толкова много (смисъл изкарах поне 4-5 часа в нея, което е потрес и невиждано за мен в соулс игра) точно защото имаше пушка помпа и пистолети. Блъдборн също има пистолет
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
29 септември 2023
Е в Bloodborne няма традиционно огнестрелно оръжие, там пистолетът служи за друго, не да ходиш и да пуцаш
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
29 септември 2023
Remanat е соулс с пушкала.Не е меле,а Любо вече е обяснил за Bloodborne.Принципно има рънове само с пушкалото,но това са разни спийдрънъри.Изисква се много умение.Не е това предназначението на патлака.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
kofxwvl
Мнения: 5
Цитиране
29 септември 2023
Здравейте!
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
29 септември 2023
Това GPT бот ли е?
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
29 септември 2023
Сигурно си е човек човека, но много рЕзко ми се доиграха Кадилаците (aka Мустафата)
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
29 септември 2023
Словореда не е баш като на човек,ама може и да е на някой на две,три ракии.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
631
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.