Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
632
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
29 септември 2023
Ако си на две-три ракии, ще бъркаш и словоред и правопис, но правописът тук е грамотен. Името на потребителя и то изглежда като random generated.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
30 септември 2023
Почнах Цайбъра. Аве преди имаше ли ги тия аркадни игри или просто аз не съм ги забелязвал? Играх една аркадка, подобна на Контра.
tenga
Мнения: 64
Цитиране
02 октомври 2023
Младежи, поръчах на пре-ордър Асасинс Крийд Мираж, като навсякъде пишат дата на пускане 05.10, а на мен от Озон са ми потвърдили 12.10 доставка. Някой който има повече опит, би ли казал дали наистина ще ме карат да ги чакам 1 седмица? Ако е така, да си отменям поръчката.
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
02 октомври 2023
tenga написа
Младежи, поръчах на пре-ордър Асасинс Крийд Мираж, като навсякъде пишат дата на пускане 05.10, а на мен от Озон са ми потвърдили 12.10 доставка. Някой който има повече опит, би ли казал дали наистина ще ме карат да ги чакам 1 седмица? Ако е така, да си отменям поръчката.

може и така да е. Отиваш на сайта им, даваш там на чата да те свърже с някой и го питай.

Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
02 октомври 2023
tenga написа
Младежи, поръчах на пре-ордър Асасинс Крийд Мираж, като навсякъде пишат дата на пускане 05.10, а на мен от Озон са ми потвърдили 12.10 доставка. Някой който има повече опит, би ли казал дали наистина ще ме карат да ги чакам 1 седмица? Ако е така, да си отменям поръчката.

И при мен беше така, и току що говорих с Озон. 12.10 беше първоначалната обявена дата от Убисофт, през Юни, но я промениха на 5-ти, тъй като явно са били напред с разработката. Човека ми каза, че дори и да пише 12-ти, всички пре-ордери ще бъдат доставени на 5-ти. Тъй че, споко! След няколко дни е при нас играта.

Озон като цяло, винаги са били точни, поне към мен. От 5 години съм им клиент и повечето техника, и игри си купувам от тях. Най-вече предварителните поръчки, винаги си ги пращат навреме. Ако нещо се забави, е заради разработчика, или куриера.

tenga
Мнения: 64
Цитиране
02 октомври 2023
Супер, значи Петък да си взимам отпуска. Единствено се ядосвам на това, че преди 2-3 седмици приключих с Асасинс Крийдс Оригинс и в момента не съм чак толкова хайпнат, колкото бях Юли месец като си правих пре-ордъра.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
02 октомври 2023
Бях забравил, че и Робо-Коп излиза ноември месец. Големи надежди нямам, но си струва да се отбележи, а и е една от малкото (все още) игри с Unreal 5 енджина. Тази година е богата на заглавия - и качествено, и количествено.

От заглавията, които остават до края на годината (и това са само по-популярните заглавия, които се сещам):

Assassin's Creed Mirage
Scorn (за ПС5, иначе за ПЦ излезе отдавна)
Spider-Man 2
RoboCop
Alan Wake 2
Avatar: Frontiers of Pandora
Lords of the Fallen

Направо до края на годината можеш да си вземеш отпуска и плътно да геймиш.

hyper
Мнения: 657
Цитиране
02 октомври 2023
Може ли гейм индустрията да си вземе почивка през 2024-а? Че имам да наваксвам тооооооолкова много, че ми се плаче
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
02 октомври 2023
tenga написа
Супер, значи Петък да си взимам отпуска. Единствено се ядосвам на това, че преди 2-3 седмици приключих с Асасинс Крийдс Оригинс и в момента не съм чак толкова хайпнат, колкото бях Юли месец като си правих пре-ордъра.

Да и на мен леко ми спадна хайпа, но не заради друга AC игра, колкото превключих на хайп за Spider-Man 2 след последния геймплей, който пуснаха.

И аз мислех пак да почвам AC Origins, докато чакам Mirage, но реших че ще ми дойде много, затова цъках малко Unity, колкото да утоля жаждата и сега стабилно ще разцъкам на 5-ти.

Rostik79 написа
Бях забравил, че и Робо-Коп излиза ноември месец. Големи надежди нямам, но си струва да се отбележи, а и е една от малкото (все още) игри с Unreal 5 енджина.

Робокоп и мен не ме спечели изцяло, но изглежда горе-долу добре, признавам. Особено на фона на онази отвратителна игра от 2004. Ще го видим Мърфи на някоя разпродажба.

hyper написа
Може ли гейм индустрията да си вземе почивка през 2024-а? Че имам да наваксвам тооооооолкова много, че ми се плаче

Аз не само имам да навасквам, ами и още игри добавям всяка година.

vldir
Мнения: 1854
Цитиране
02 октомври 2023
Аз АЦ:Миража ще го взема, ама само да излязат ревютата. Иначе като гледам прилича на Ориджинс. Същата графика и почтия същия терен-пясъци, палми, чалми, тюрбани.
Нещо съм се зарибил за Пинокио.
Trepang2 е като F.E.A.R наследник и от днес е за конзоли.
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
02 октомври 2023
vldir написа
Аз АЦ:Миража ще го взема, ама само да излязат ревютата. Иначе като гледам прилича на Ориджинс. Същата графика и почтия същия терен-пясъци, палми, чалми, тюрбани.

Малко прилича, да. Но Origins си беше супер игра, така че не се оплаквам много. Още повече, самият геймплей изглежда като хибрид между Origins и старите игри.

lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
02 октомври 2023
Забравихте Total War: PHARAOH и лично аз чакам и The Talos Principle II.

Да си вземе почивка до 2026 гейм индустрията

The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
02 октомври 2023
Аз отдавна не се хайпвам за Юби игри.Скука-това описва почти всички техни игри от доста време насам,макар че се забавлявах с последния Far Cry.Може би,защото не очаквах нищо особено.А и да се прехвърля от игра на CD Red,към такава на Юби,не,благодаря .Новия асасин ще се върне към "корените". Гледах превю на IGN.Повече се залага на стелта.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
02 октомври 2023
Миража ще го играя, ама някога нататък, без това няма сега време. Надявамс е да е добра и да е качествен рефреш на формулата, за този месец приоритет са ми Lords of The fallen и паяка, белким приключа една измежду многото започнати дотогава.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
03 октомври 2023
The_Doctor46 написа
Аз отдавна не се хайпвам за Юби игри.Скука-това описва почти всички техни игри от доста време насам,макар че се забавлявах с последния Far Cry.Може би,защото не очаквах нищо особено.А и да се прехвърля от игра на CD Red,към такава на Юби,не,благодаря

Аз точно от игра на Юби (Валхалата) минах на Цайбъра сега и преките ми впечатления са, че все още Цайбъра е по-гличава дори от юбисофтските. Като геймплей нямам оплаквания - нито от ЦДПР, нито от Юби, но Цайбъра наистина си е много стабилна игра и има много по-силен наратив и атмосфера от Валхалта.

Впрочем да питам играещите Цайбъра на ПС5 (или на компютър) - аз имам едно ... като графичен шум на някои повърхности, най-вече на подови настилки и шосета, когато са по определен начин осветени. Все едно е като телевизор на нулев канал със ситни снежинки, които "играят" високочестотно. Не знам дали не е от някоя настройка на телевизора, или е от конзолата или от самата игра или комбинация. Изключил съм motion blur, пускам и изключвам HDR, но няма промяна.

<
1
...
632
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.