Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
635
...
735
>
hyper
Мнения: 657
Цитиране
05 октомври 2023
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
05 октомври 2023
hyper написа

Мерси, сега ще ги видя.

Mitko6000
Мнения: 1310
Цитиране
05 октомври 2023
Easy Allies са добри, мисля. Тоя пич дето говори на видео-ревютата, му се кефя още от едно време в GameTrailers. Най-вече като правеше GT Countdown класациите.

А за Миража, тъкмо си я взех и инсталирах на 5-цата, и се мятам. Ще споделя мнение като поиграя значително.

tenga
Мнения: 64
Цитиране
05 октомври 2023
Митко и аз получих СМС, играта е в Спиди. Довечера отивам да я вземам и децата отиват в леглата в 7 часа днеска. Дайте някой коментар ако сте поиграли 1-2 часа за да се хайпна малко. Малко ме е страх да си пусна тези ревюта, за да не я нахранят и да ми умре тотално желанието да играя довечера.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
05 октомври 2023
Теб ако едни ревюта могат да те бутнат, що за фен си ти тогава?

Шегата на страна, ревютата обикновено са супер субективни и често зависят до нагласа(изключвам техническата част, която е обективна). Примерно Валхалата отнесе един тон критики, за дължина, за твърде много и еднообразен контент. Аз дето си се кефя на викингски неща, бавно и спокойно си я минах цялата. Не с някакви дълги гейм сесии а едно такова лежерно вечер след работа и ми хареса.

Подозирам, че и този Асасин ще ми хареса, когато стигна до него. Мисля да дам шанс и на Unity/Syndicate, единствените дето не съм ги минавал(втората не съм я и почвал), само крайно се разочаровах на мързела на Юни, даже нямат пач за 60 кадъра на ps5, та явно на РС-то ще ги играя.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
05 октомври 2023
Аз като човек,който харесва само определени игри от поредицата,погледах доволно,защото нямам много работа днес.Както винаги,невероятна атмосфера.Багдат и околностите са супер пресъздадени.Комбата е нещо средно между старите и новите асасини,с повече акцент на стелта.Лицевите анимации ми се сториха малко куци като за голямо студио.Историята не ме грабна нещо в началото,а и аз не съм фен на близко източната локация.Камънаци и толкова ,За сега съм hard pass.Стори ми се скука като последните асаини,но едно е да гледаш,друго да играеш.Може на някое намаление натам да я взема.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
05 октомври 2023
Сетингът в тази поредица е много важен, например аз много, много харесах последните три асасина точно защото са ми интересни епохите и държавите - Египет, Елада и Скандинавия. И много добре бяха туикнали игралната част към повече екшън и по-малко стелт. Но няма да се повтарям защо НЯМА да играя Миража, поне няколко години ще ми трябват да забравя каква вреда Басим нанесе на Ейвор

Чакам Алън Уейк 2 в края на месеца, всичко друго дотогава ще е тотална леш- фолъни, молъни, нхл, форци и лайна

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
05 октомври 2023
Още съжалявам, че новият Асасин не е в Южна/Централна Америка, каквито слухове имаше по едно време. Щеше да е супер да си в Мексико по времето на ацтеките, да обиколиш виртуално Тенотчитлан, да изследваш каменните крипти на още по-древните култури от мезоамерика, да разбиваш черепи на конкистадорите с боздугани от обсидиан, да ловиш отровни дървесни жаби, за да си правиш отровни стрели, да присъстваш на (защо не и да изпълняваш, хах) ритуални жертвоприношения; ягуари, кондори, анаконди, джунгли и т.н. Уникална флора и фауна. А може и с испанец-ренегат да играеш, да се трепеш хем с други испанци, хем с ацтеки и т.н.. Потенциал много.
Не се сещам за игра в този период и локация, докато Близкият изток е вече доста банална тема.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
05 октомври 2023
Май само последната Лара Крофт беше там, в Перу или Чили, спомням си, че едни лами галех там, много як сетинг
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
05 октомври 2023
Боя ми е много смотан нещо... Все едно няма инпакт, бие ги с балон. Не се усеща както да кажем в Middle-earth: Shadow of Mordor или Батман.
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
05 октомври 2023
Пойграх малко Миража и засега е пръдня.
Mitko6000
Мнения: 1310
Цитиране
05 октомври 2023
Аз също го поиграх за 4-5 часа, и честно казано, ми хареса. Валхалата не я изтърпях и 2, така че това говори много. Графиката бива. Градът е прекрасен, и моделите на главните герои са добри, като изключим лицевите анимации, но останалите не много. Паркура е малко разочароващ, защото е почти същия като в RPG игрите, но е по-забързан, и има някои нови анимации които ме кефят. Боя пак си е подобен на предните, с разликата че сега като парираш някого успешно, можеш да го убиеш директно. За сметка на това, има повече стелт, и повече опции с които да минаваш подобен тип мисии. Още не съм навлязъл толкова дълбоко в играта, така че голяма част от уменията и джаджите са си заключени. Историята дотук, не е нищо особено, но пак е достатъчно интересна, поне за мен.

Като цяло, опитали са се да направят old-school AC игра, с механиките и енджина на RPG игрите. Вайбът много напомня на AC1, което ме кефи. Имайки това впредвид, играта ми е забавна, и за момента 7-8/10 бих й дал, но не повече. Може и да съм щедър, защото пък не съм пипал никоя AC или RPG игра от повече от година, но като цяло ме радва. Не съжалявам за покупката, засега.

bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
06 октомври 2023
Mitko6000 написа
Не съжалявам за покупката, засега.

И аз никога не съжалявам за купена игра или телефон, ама само докато не успея да ги продам !
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 октомври 2023
Вчера погледах още малко Миража и AI-то на лошковците става все по-зле.Някакви се упражняват с лък на мишени,на някаква стена.Зад тях седи по-старши и ги наблюдва.Играча хвърля нож и убива командира.Стрелците се обръщат,гледат го умрял,въртят се около 5 секунди,хващат си лъковете и продължават стрелбата.Даже не мръднаха от местата си. То бива,ама това вече е чист ташак.А не беше чак толкова далеч времето,когато игри на Юби имаха що годе читаво AI.В Black List ако не се лъжа,ако алармираш лошите,търсеха до откат.Това разбира се е проблем на повечето игри.Не е само на Юби.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
06 октомври 2023

И аз на същото обърнах внимание, само че Басим, беше удушил няколко пазача в града насред площада и след малко цивилните НПЦ-та пак се събират на групички да си говорят, стъпили буквално върху труповете на горките пазачи все едно нищо не е.

* playing Half-Life in 1998:
- Wow, the AI of the commandos in this game is awsome! I bet in 2023 the AI will be as good as real humans.
* playing games in 2023:
- WTF!

<
1
...
635
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.