Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
636
...
735
>
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
06 октомври 2023
То да ви кажа и във Phantom Liberty ми направи впечатление нещо подобно, ама не мога сега да върна да си спомня къде/какво точно беше...Но като цяло там е добре де.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
06 октомври 2023
Сега на Цайбъра на два пъти ми се случва вражески НПЦ-та по време на битка да замръзват. Не да ги убия и да останат прави, а просто изключват. Все едно като в Матрицата им дръпват кабела. Но иначе като цяло ИИ-то е ОК. Ако те усетят, даже да се скриеш, НПЦ-тата те търсят до край или поне не съм чакал толкова дълго да видя дали се ресетват като в Асасините и се връщат към рутинния маршрут и просто прескачат труповете на събратята си.

Трябва да призная обаче, че градът е просто великолепен! Може би един от няй-яките виртуални градове, които знам. Цялата тази неонова феерия, еротика, декадентство, мода ...

nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
06 октомври 2023
Говорили сме го, АИ-то е готино, но не продава. Продава графиката, геймплея, от време на време сторито. АИ-то е бонус. Затова и повечето игри се благодарим като е що-годе читаво.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 октомври 2023
lyubohar написа
То да ви кажа и във Phantom Liberty ми направи впечатление нещо подобно, ама не мога сега да върна да си спомня къде/какво точно беше...Но като цяло там е добре де.
Стига ,бе човек,във Фантома си е песен.На висока трудност,те заобикалят помпаджии,тежки картечници,от далеч те целят снайпери.Постоянно ти хвърлят гранати,т..е не може да се криеш постоянно зад едно прикритие.Също така ако намерят тяло,нетрънър веднага те проследява.На Very Hard ,си мъртъв.Не знам как е на ниските обаче.За нова игра AI е супер.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
06 октомври 2023
nightwarrior написа
Говорили сме го, АИ-то е готино, но не продава. Продава графиката, геймплея, от време на време сторито. АИ-то е бонус. Затова и повечето игри се благодарим като е що-годе читаво.
Найт,така е,но ще ме извиняват,то в Миража няма AI.Бива да е зле,но вече игрите станаха за имбецили.Поне малко от малко.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
06 октомври 2023
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
07 октомври 2023
The_Doctor46 написа
Стига ,бе човек,във Фантома си е песен.На висока трудност,те заобикалят помпаджии,тежки картечници,от далеч те целят снайпери.Постоянно ти хвърлят гранати,т..е не може да се криеш постоянно зад едно прикритие.Също така ако намерят тяло,нетрънър веднага те проследява.На Very Hard ,си мъртъв.Не знам как е на ниските обаче.За нова игра AI е супер.

Не говоря за AI-то, а се хванах за това, което Rostik79 написа - как Басим бил удушил няколко пазача в града насред площада и след малко цивилните НПЦ-та пак се събрали да си говорят върху труповете все едно нищо не е. Това не е точно слаб AI, а по-скоро plot hole. Нещо подобно имаше някъде и в Сайбъра, нещо адски нелогично беше, ще пусна видео на full gameplay да се сетя и ще пиша

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
07 октомври 2023
lyubohar написа
Не говоря за AI-то, а се хванах за това, което Rostik79 написа - как Басим бил удушил няколко пазача в града насред площада и след малко цивилните НПЦ-та пак се събрали да си говорят върху труповете все едно нищо не е. Това не е точно слаб AI, а по-скоро plot hole. Нещо подобно имаше някъде и в Сайбъра, нещо адски нелогично беше, ще пусна видео на full gameplay да се сетя и ще пиша
Така си кажи тогава Вчера погледах Dist2 ,играеше Lords of the Fallen.Очевидно early access и се замислям дали да я взимам.Има си атмосфера и някои други готини механики,но шефовете,които гледах бяха скандално зле.Той човека даже не пробваше да доджва.Отначало само,но като видя какви са гламави,само бой.Сви ги всички от първи или втори опит.Като дизайн са докарани,но мувсет,кръв,щети,зле.Все едно гледам Steelrising.Някои мобовете имаха повече кръв.Разбира се по-късно в играта може и да става по-добре.Много хора в чата твърдяха,че ще си отменят преордърите Ще изчакам ревютата.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
08 октомври 2023
Гледам в twich-a играят робокоп. Някакво демо ли има, щото играта излиза след месец.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
08 октомври 2023
vldir написа
Гледам в twich-a играят робокоп. Някакво демо ли има, щото играта излиза след месец.
Има демо в Steam.Пуснаха го на 4-ти.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
09 октомври 2023
lyubohar написа
Не говоря за AI-то, а се хванах за това, което Rostik79 написа - как Басим бил удушил няколко пазача в града насред площада и след малко цивилните НПЦ-та пак се събрали да си говорят върху труповете все едно нищо не е. Това не е точно слаб AI, а по-скоро plot hole. Нещо подобно имаше някъде и в Сайбъра, нещо адски нелогично беше, ще пусна видео на full gameplay да се сетя и ще пиша

Един такъв момент за мен беше като изпълнявах поръчение на една от бандите (Вууду момчетата) в основната мисия, но на 5 метра от централата им можеш да нападнеш групичка от същата тази групировка и да ги избиеш без никакви последствия.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
13 октомври 2023
Снощи след работа погледах стабилно Lords of the Fallen.Все повече смятам да я пропусна.На теория си има всичко,но изглежда малко като правена от Chat GPT.Нещо като soulless souls. Босовете са пълен майтап.Зоните уж имат атмосфера ,но някак си ми изглеждат зле като дизайн.Постоянния спам на мобове е нещо,което също хич не ми допада.Чупи малко екслплорейшъна.За сега съм пас.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
13 октомври 2023
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
14 октомври 2023
Гледах как няква скача по едни платформи и 1000 пъти се преби заради тази простотия.
bo4i3333
Мнения: 33
Цитиране
16 октомври 2023
Докато гледам gameplay на lords of the fallen и все си мисля за elden ring, защото можеш да играеш елдъна пред тази тъпотия
<
1
...
636
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.