Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
637
...
735
>
hyper
Мнения: 657
Цитиране
16 октомври 2023
Абе защо в тоя форум редовно изчезват видеа? Доктора е постнал нещо на 13 октомври и сега го няма...
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
16 октомври 2023
Не,видеата не изчезват.Празните постове са обикновено изтрити такива.Понякога сайта(не знам защо) има навика да пуска двойни постове.Натискаш "коментиране",а излизат два еднакви.Сличая беше такъв,но няма опция да изтриеш коментара и може само съдържанието.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
17 октомври 2023
bo4i3333 написа
Докато гледам gameplay на lords of the fallen и все си мисля за elden ring, защото можеш да играеш елдъна пред тази тъпотия

То можеш, ама и любимото ядене ако го ядеш всеки ден, приисква ти се нещо друго. Играта си има проблеми, то и първия Lords имаше(макар и други), ама с атмосфера и откачения експлорейшън успява да ми даде малко нов вкус в устата. Lies of P е много по-добра соулс игра, тази дори няма да ми влезе в списъка за игри на годината, ама идеално ще ми запълни времето до паяка.

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
17 октомври 2023
В тая връзка за любимото ядене, да изкажа едно непопулярно мнение - Phantom Liberty ме отегчава до смърт, нямам търпение да свърши Изглежда след 100-на часа на оригиналната игра съм взел всичко, което имам да взема от тая игра, и в момента ми е "повече от същото" по не толкова приятен начин
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
17 октомври 2023
Аз съм точно на обратното мнение. Не ми се иска да свършва Фантомната свобота и да се връщам към "тривиалният" вече както ми изглежда свят на играта при скучните Панам и компания. Много ме кефи историята. Направо си е сай-фай-кибер-вариант на Мисията невъзможна или Джеймс Бонд - скъпи коктейли, на които сме под прикритие и играем рулетка, дигитално крадене на самоличност, срещи с подземен супер-хакер, спасяваме президента на НСАЩ, битка с боен робот-паяк, свързваме се със супер-агент-спяща клетка, не знаеш на кого да вярваш, автомобилни преследвания, отвличания и т.н... Общо взето клише до клише, но си е яко като си вътре и си в центъра на събитията и дори решаваш как ще се развият малко или много (май по-скоро малко. Май само завършекът можеш да определиш, но иначе събитията винаги се случват по същия начин).

Включването на Идрис Елба идва много на място! За мен ЦДПР окончателно се реабилитираха за фалстарта отпреди 3 години.

Имам обаче още няколко дена да приключа, че и аз поръчах Спиндерман 2 и уикендът отсега съм го "блокирал".

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
17 октомври 2023
Основната мисия е много добра наистина, аз доста поиграх страничните обаче, което май беше грешка, и ми омръзна преди да съм си довършил основната (накрая съм). Идрис Елба няма какво да го коментираме, все пак The Wire
Mitko6000
Мнения: 1311
Цитиране
17 октомври 2023
Rostik79 написа
Имам обаче още няколко дена да приключа, че и аз поръчах Спиндерман 2 и уикендът отсега съм го "блокирал".

Махнаха ембаргото за ревю вече и почнаха да валят 8-ци и 9-ки. Като гледам, играта ще оправдае всички очаквания. Вече броя дните до Петък.

Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
17 октомври 2023
Аз затова ги следвам мисиите както са предвидени да се следват и са с много добра структура. След някоя по-мащабна мисия трябват примерно 1-2 дена, за да се подготви следващата операция - екипировка, планиране, контакти... Тъкмо време да гепиш някоя кола и да свършиш 1-2 гига за местните мафиоти, да качиш ниво и да ъпгрейднеш някой друг имплант и то бат Идрис вече ти звънка по телефона за следващата стъпка.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
17 октомври 2023
На мен също много ми хареса Фантома.Главен куест,странични,всичко,но аз съм си фен на Сайбъра като цяло.Мога да си се шлая из града,без да правя нищо.Не случайно имам 4 изигравания Със сигурност ще ми е в топа.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
morgoth_srs
Мнения: 517
Цитиране
17 октомври 2023
Тука може да видите колко пари сте профукали в steam https://help.steampowered.com/en/accountdata/AccountSpend
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
17 октомври 2023
morgoth_srs написа
Тука може да видите колко пари сте профукали в steam https://help.steampowered.com/en/accountdata/AccountSpend
Това е интересно.Дал съм малко над 1500 долара. По днешния курс малко над 2800 лева Бах аз тези игри.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
17 октомври 2023
27,43
Това не може да е вярно обаче...Нямам много купени игри там, това е факт...Но най-малкото всичките DS ги имам, Elden Ring, No man's sky..и тези се сещам само на прима виста.
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
17 октомври 2023
Аз не купувам от Стийм ама мисля че бия Доктора с дигитални конзолни , имам ги в библиотеката ама съм си ги купувал в годините и не си спомням на всяка една цената. А тия на дискове - там вече не знам колко съм похарчил, но при дисковете и много съм продал, разбира се всичко на загуба , купя на премиерата, превъртам и ако няма мулти продавам средно с 50 кинта надолу.
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
17 октомври 2023
Вече не излизат ексклузиви за конзоли и е по добре да си купиш комп, но самия комп за игри ти идва поне два пъти по скъпо от конзолата, после избиваш парите де. Дори и мулти като играм, гледам вече ни пускат заедно тия с конзолите и тия с компютрите в Live, на MW се вижда кой с какво е, и е доста нечестно.
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
18 октомври 2023
5937.75 USD... Наистина се надявам да не показва вярно
<
1
...
637
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.