Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
638
...
735
>
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
18 октомври 2023
Този калкулатор нещо друго показва.

Този, мисля показва по-точно, но трябва да си сложиш настройките на public, за да се отрази:

https://steamdb.info/calculator/

А този също работи:
https://steamid.pro/calculator

На мен ми дава $2653 по днешни цени. Реално съм изхарчил много по-малко. Предполагам ти смята всички игри по цените на Стийм в момента, но някои съм си ги вземал с евтини ключове от външни сайтове или на намаления.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
18 октомври 2023
Аз излязох малко под 2000 долара.

Като гледах цените на часовници и бижута в Хонконг, като сравнение хобито ни е едно от най-евтините Там цените започват от 50 000 долара

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
18 октомври 2023
Харесва ми бутона за потвърждение на проверката:
[Get disappointed in your life]
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
18 октомври 2023
Аз имам грубо около 300 игри в стийм.Естествено навремето бяха много по-евтини.Взимал съм на намаления,бъндъли.Не знам Найт колко игри трябва да е взел,че да излезе тази сума.Независимо дали го смята по сегашните цени или не. П.С. това е само за стийм.Имам доволна колекция във всяка възможна платформа.Само на Rockstar launcher и Battlenet имам по-малко игри.С всички платформи,нищо чудно да съм дал двойно на това,което показва.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
18 октомври 2023
Аз сравнително отскоро (сравнено с отколко време играя) минах на "светлата" страна (и то не съвсем 100%).
Та щом ще си ги мерим - колкото терабайти свалени от тракери имам, никой не може да ме пипне Ако ги обърна в пари, сигурно ще има за прилична кола.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
18 октомври 2023
Това не се брои,Любо.Тези си ги пиратствал,не си плащал Няма да се правя на светец,пиратствам,но само и единствено филми.Не съм пиратствал игра от около 2007. Поне.Може и преди това да е било.Даже и за проба не съм свалял.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
18 октомври 2023
Rostik, то с тия калкулатори още по-страшно става На първия по днешни цени $8647. То аз доста съм ги вземал на намаления и т.н. та няма как да съм набил толкова, ама разстройвам се от тия числа.

Иначе Докторе, 490 игри показва Стийма. Иначе и аз имам и по другите, че и на двете конзоли(Плейстейшъна и Суича)... Аз като ви казвам, че съм напълно ок гейминдустирята да спре да изкарва игри за няколко години, че да наваксам, не се шегувам

bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
18 октомври 2023
Аз имам около 100 общо за двете конзоли, и както вика Доктора повечето съм ги вземал на промоции, но всичките ми игри не са некакви абни, а са си игри които си ми харесват, има и изкл
ючения за което много ме е яд, някъде около 20 игри които съм купил и съм се прецакал, щото не ги играя оказаха се не мой тип, за тех наистина ме е яд, щото не са евтини а не мога и да си върна парите, както и никога няма да ги играя.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
18 октомври 2023
The_Doctor46 написа
Това не се брои,Любо.Тези си ги пиратствал,не си плащал Няма да се правя на светец,пиратствам,но само и единствено филми.Не съм пиратствал игра от около 2007. Поне.Може и преди това да е било.Даже и за проба не съм свалял.

Знам, ама на пари не мога да се меря, та викам на терабайти поне
hyper
Мнения: 657
Цитиране
18 октомври 2023
Доктора собственоръчно издържа гейм индустрията, евалата, чорбаджи
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
18 октомври 2023
hyper написа
Доктора собственоръчно издържа гейм индустрията, евалата, чорбаджи
Според тоя брояч,Найт бая повече от мен издържа индустрията.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
vanmx
Мнения: 659
Цитиране
18 октомври 2023
Това е по-голямата част от моято скромна колекцийка събирана от 98-ма насам

https://i.imgur.com/ONA0DIm.jpg

Имам доста дигиталки, ама виртуалните неща са ми тъпня и като цяло не съм фен. И затова съм купувал предимно евтинийки на промоция или такива които нямат физическо издание. Затова и на PC-то само пиратствам (защото и така съм свикнал откакто имам PC ). В Steam имам само един батълфийлд заради мултито и един монстър хънтър дето ми го подариха.

Другата дигиталка която съм купувал е ShadowMan Remastered - купих я за конзолата, после през gog и epic - това с идеята да подкрепя създателите. После обаче като пуснаха физическо копие от Limited Run Games и него купих - това просто за мен е най-добрата екшън адвенчър игра евър и смятам си заслужава.

Ако броим обаче кой колко е пиратствал - нещата са доста дебели там. Едни 5тб даунлоуд от замунда, това число предполагам е относително малко. Ама имам една PS2-ка с 2TB хард пълен догоре - това са стотици заглавия. Също един дърт xbox, пак с 2tb - прехвъприл съм там всичките игри излизали някога за северноамериканския пазар + няколко PAL екслузива + разни неофициални издания/портове + емулатори за ретро конзоли с всичките ромове. И като гледам една NES дискета колко струва си правя сметка че само за тази конзола изпиратстваните игри са на стойността на едностаен апартамент

morgoth_srs
Мнения: 517
Цитиране
18 октомври 2023
И аз да се "похваля":
TotalSpend 7505.11 USD
OldSpend 4427.43 USD

lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
19 октомври 2023
vanmx написа
Затова и на PC-то само пиратствам (защото и така съм свикнал откакто имам PC)

Същото е и при мен, макар че аз купувам доста повече в последно време. Особено в GoG, където имам дори повече купени игри, отколкото в Steam. Но пак на фона на другарите в съседните мнения е нищо.

Доста яка физическа колекция иначе, браво. И аз последните месеци си накупих 20-на PS4 любими игри, за да си ги сложа на секцията в новия апартамент - макар и да съм ги изиграл отдавна и втори път няма да ги пипна За PS5 също предпочитам физически копия за заглавия, които очаквам да ми останат любими.

Иначе относно свалени терабайти - 10TB от Арена и 12TB общо от замундите. От TPB и другите чужди не мога да сметна, но и там има Това не е само от игри, естествено.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
19 октомври 2023
Като видях колекцията,се сетих за моя племенник.Човека колекционира не само игри,но и конзоли.Има 3 PS1 , три PS2 ,три PS3 ,шест PS4, три слим и три про,две PS5,плюс няколко vita и другите джобни конзоли.Четворките били някакво редки издания(не знаех,че има "редки").Когато го питах защо са му,разправя,че просто му доставяло удоволствие да събира.Има цяла стая с игри на различни версии на PS.Трябва да му поискам една PS4 назаем,та най-накрая да изиграя Bloodborne.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
<
1
...
638
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.