Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
652
...
735
>
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
21 ноември 2023
Нито четворката, нито петицата са ме "хващали" да ги играя повече от половин час общо. Старите GTA също не съм ги играл и не съжалявам грам за това. Слаби, изсмукани игри, които се харесват на тъпи дечица, които се кефят на нарко психари като Пабло Ескобар. Трейлърът за шеста част ще я видим, но съм скептик, очаквам още от същото, което не е моето
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
21 ноември 2023
hyper написа
Така че, Любо, ти избираш the blue pill or the red pill of scores. I rest my case.

Аз не разбрах това какво доказва Аз не съм казал, че не се слагат такива оценки, а казах, че няма НУЖДА от такива оценки и че за повечето хора е все едно дали е 2 или 5 - все няма да я играят щото играта е зле.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
21 ноември 2023
LethianDream написа
Тая двойка нищо не значи, написана от някакъв помияр в най-купения сайт за видео-игри, в стийм ревютата са 50/50, демек mixed, което не е 2/10

Май си заблуден и караш на старата слава на IGN, друже Ще те науча на нещо - не гледай дали е "помияр", гледай как си обосновава ревюто. В случая, понеже ОЧЕВИДНО дори не го изгледа преди да коментираш, въпросният изброи редица game breaking/progress stopping бъгове, някаква ужасна сеч като за игра с такава лека графика и като цяло плосък герой и свят. Също и дори да е сайт за купени ревюта, кой би си купил 2/10 бе? Това си звучи точно като 2/10 и в моята книга, иначе в Steam има само някакво смешно число от 38 ревюта. Смисъл статистически не е трудно на 19 човека да не са им прокнали тежките бъгове, аз редовно с игрите на Бетесда имам гладък experience на релийз, докато всички говорят за фрапантни бъгове (и съвсем сериозно никога не съм знаел как съм толкова благословен, а редовно криввам от правия път и пробвам системите, има всички предпоставки нещо да се опърди). Та като се понасъберат повече, ще имаме по-реалистична оценка.

Meanwhile Metacritic:
Metascore: 3.8 💀
Userscore: 2.3 💀💀💀
"Купеният" сайт ще се окаже прав май, а?


lyubohar написа
няма НУЖДА от такива оценки и че за повечето хора е все едно дали е 2 или 5 - все няма да я играят щото играта е зле.

A, може, може, аз и 5/10 неща по принцип бих пробвал, ако имат поне една добра идея. А понякога 1/10 нещата са нужни за "so bad it's good" kind of fun

The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
21 ноември 2023
Реших в неделя да пробвам първо Evil West,а то взех,че я играх и вчера, и днес.Минал съм 7 от 16 чаптъра за 6 часа игра,значи е кратичка.Това при положение,че играя на Еvil трундост,но покрай соулсите,рядко нещо друго може да те затрудни.Та впечатленията.Играта е като взета от XBOX 360 ерата.Олд скул екшън адвенчър.Адски линейна,което в нейния случай си е предимство според мен.Проблема е,че ходенето между различните арени няма много смисъл.Има поставени пари,сандъци, тук там в разклонения,но няма как да ги пропуснеш.Трябва да си сляп Тук там има "пъзели".Това е супер в кавички,защото не се изисква никакво мислене.Дори не мога да кажа,че са пъзели.Личи си,че е игра,която не се взима на сериозно в нито един момент.Поне според мен.Кът сцените са направени доста добре.В диалозите има cringe,но някак си в тази игра не ми пречи.Графиката е зле,но не е непоносимо зле.Срещнах и бъгове.Заклещих се на 2-3 места,а на едно не ме пусна да отворя един специален сандък.Има персонажи с потенциал,но заради дължината на играта,не са развити.Историята си върши работата.Смесицата между дивия запад,вампири и технологии някак си пасва в случая,въпреки че звучи странно.И сега за най-големия плюс на играта-геймплея.Започва бавно и постепенно се отключват умения,оръжия и ъпгрейди за тях.Най-точното описание е mindless fun.Адки е забавно да трошиш черепите на вампирите,да ползваш различни комбота,оръжия.Доста хаотичен и забавен геймплей.На края на седми чаптър има супер добре направен бос.Даже си ме затрудни.Умрях сигурно 5-6 пъти,което за игра от подобен тип е много.Другите босове си бяха леснички.Ще видим натам.За 30 кинта,които дадох ,си е екстра игрица.Една 7 ца и давам.Не е супер,но не е зле.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
21 ноември 2023
Аз я цъках тая година, е сега погледнах май месец е било. Много приятна игра. Това със странични пътечки и разхвърляни неща е, та евентуално да се напънеш за ачийвмънти, но то можеш и да преиграваш нива, та е съвсем опростено.

И да чувства си си точно като олд скул линеен шуутър. Но това за мен са и плюсове, пускаш, минаваш през чийзи сторито, някви тонове кръв се плискат по екрана и след няколко часа ставаш доволен.

А персонажите и диалозите са точно като от някой екшън от 90те, което също го смятам за час от чара.

Аз даже и май писах тук, че на пълна цена ми е малко зор да я препоръчам, особено с оглед дължина и линейност, ама намалена - струва си.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
22 ноември 2023
Много тъпи ми идват такива линейни шутъри, ако искам нещо подобно, ще си играя класика като Дуум.
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
23 ноември 2023
На мен от описаното от Доктора и Нощния воин ми изглежда съвсем прилично и каквото бих играл. То си ми стои отдавна в списъка. Звучи в стила на Bulletstorm. Чакам и аз да падне на оферта, защото е с по-нисък приоритет от куп други игри. С брат ми решихме да си разменим уж за коледни подаръци новият Асасин и Аватар-ът.
Иначе ми се играят Dead Space (римейкът), SCORN, Alan Wake 2, The Invincible, Atomic Heart.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
23 ноември 2023
Булетсторм си е друга бира, там героите бяха страхотни, любима игрица.

Атомик Харт-а ме разочарова доста, доста плоска игра излезе Другите, които си споменал, не съм ги играл още.

The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
23 ноември 2023
Само да уточня,Evil West не е баш шутър.Геймплея е повече меле базиран.Играта е чук ако е намалена.На пълна цена,в никакъв случай.Иначе, Ростик,SCORN го скипвай с 300 километра в час.Страхотна атмосфера и..нищо друго. Atomic Heart ,Летиан вече е казал,доста слабичка.Alan Wake 2 на мен ми хареса,но както споменах преди,не е за всеки,а и няма много смислен геймплей.Не бих я препоръчвал "свободно",но за да разбереш как е,сам трябва да пробваш.Мятай се смело на Dead Space римейка.Невероятен римейк на невероятна оригинална игра.Със сигурност ще ми е в топ-а за 2023.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
23 ноември 2023
Препоръчвам Talos 2 - ненормално красива и адски добра и релаксираща игра.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
24 ноември 2023
The_Doctor46 написа
Alan Wake 2 на мен ми хареса,но както споменах преди,не е за всеки,а и няма много смислен геймплей.Не бих я препоръчвал "свободно",но за да разбереш как е,сам трябва да пробваш.

Аз в момента я играя и доста ми харесва засега. Оригинални (за мен) механики покрай разследванията, creepy as fuck + страхотна атмосфера и история. Какво повече да се желае?
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
25 ноември 2023
lyubohar написа
The_Doctor46 написа
Alan Wake 2 на мен ми хареса,но както споменах преди,не е за всеки,а и няма много смислен геймплей.Не бих я препоръчвал "свободно",но за да разбереш как е,сам трябва да пробваш.

Аз в момента я играя и доста ми харесва засега. Оригинални (за мен) механики покрай разследванията, creepy as fuck + страхотна атмосфера и история. Какво повече да се желае?
Геймплей примерно Както казах,на мен ми хареса,но някои хора искат повече геймплей и може да не им допадне.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
25 ноември 2023
Е то всичко влиза в понятието "геймплей", включително разследванията. Може би имаш предвид битките? Те са слабички, да, но едва ли някой очаква нещо кой знае какво от тая игра, все пак не е нов франчайз, хората са запознати.
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
25 ноември 2023
https://imgsli.com/MjIyMzU3/0/4
Как бихте ги степенували?
Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
25 ноември 2023
Charcharo написа
Препоръчвам Talos 2 - ненормално красива и адски добра и релаксираща игра.

+1
@Charcharo, дай лек спойлер за звездите на Пандора - трябва ли да изчакам да се отключи някакво абилити към края на играта или да продължавам да ги мисля. В момента съм на южните кули и нямам никаква идея до тук за тези звезди, освен, че май по някакъв начин трябва да пусна зелен лъч към статуята на Пандора.

<
1
...
652
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.