Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
653
...
735
>
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
25 ноември 2023
Art3mis написа
+1
@Charcharo, дай лек спойлер за звездите на Пандора - трябва ли да изчакам да се отключи някакво абилити към края на играта или да продължавам да ги мисля. В момента съм на южните кули и нямам никаква идея до тук за тези звезди, освен, че май по някакъв начин трябва да пусна зелен лъч към статуята на Пандора.

За звездите има 4 вида доколкото ги разбирам:
1. Търсиш някъде из картата една лилаво-синя маса от енергия. Идеята е да го докоснеш и после следваш до статуята. Реално е лесен навигационен пъзел. Някои ще искат да внимаваш с картата и дори да преследваш вътре в пъзел но са лесни.
2. Да намериш локацията на картинката и да натиснеш бутон там. Пак лесно просто изследвай картата и гледай снимката от време на време. Намираш бутончето и си готов. Понякога е дадено не със снимка а със поглед от друга гледна точка и иска да гледаш сградите с каква позиция и форма са. Пак не е трудно.
3. Намираш пъзел на скрито място на картата и го подреждаш както e на картинката. Май на South 1 имаше такъв пъзел. Не е трудно но са сравнително скрити.
4. Да активираш статуя с лазер. Това вече са трудните. На някои места трябва да търсиш скрити устройства из картата но в повечето случаи трябва да активираш лазера използвайки пъзелите. Примерно в някой вече направен от теб пъзел виж дали не можеш да ги свържеш към статуята или тия конекторите. Реално първият такъв май е във East 1 и е доста лесен. По-нататък са по-трудни но се правят. Просто внимавай какво виждаш като възможности из пъзелите и самия свят.

https://imgsli.com/MjIyNDAx

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
25 ноември 2023
Благодаря, точно за 4 на Пандора ставаше въпрос - първите три са на Прометей със синия пламък и Сфинкса с разни местоположения са елементарни. Пандора със зеленото машинно колело или нещо такова ме затрудни, защото нямам никаква идея как да пусна до нея зелен лъч и ще падне ровене по пъзелите.Това ми трябваше, мерси много
hyper
Мнения: 657
Цитиране
25 ноември 2023
Абе някой друг пускал ли е Alan Wake 2 само за да установи, че му е доста скучна? 3.5 hours in и не ме грабва. Първата ми хареса като атмосфера, но геймплеят ми беше много досаден и на средата я оставих, сега тук просто това ходене и тази мистерия нещо не ме блазнят да ги разплитам особено, в мен ли е проблемът?
The_Doctor46
Мнения: 2105
Цитиране
25 ноември 2023
hyper написа
Абе някой друг пускал ли е Alan Wake 2 само за да установи, че му е доста скучна? 3.5 hours in и не ме грабва. Първата ми хареса като атмосфера, но геймплеят ми беше много досаден и на средата я оставих, сега тук просто това ходене и тази мистерия нещо не ме блазнят да ги разплитам особено, в мен ли е проблемът?
Не е в теб проблема. Тоест,в теб е ,но не е проблем,просто различни хора ,различни вкусове.А и точно Alan Wake не е поредица,която би допаднала на повечето хора. За мен беше добра,но не бих й дал 10-ки както повечето медии,въпреки някои оригинални неща в играта.По личната ми скала,е 8.Ако имаше добър гън плей,щях да й дам повече.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
26 ноември 2023
И аз съм на това мнение вече, след като поиграх и аз още малко (точно съм на първата мисия с Алан Уейк). Мисля, че ще я доиграя, защото е адски красива, но и на мен започна да ми скучнее след първия силен час.
hyper
Мнения: 657
Цитиране
26 ноември 2023
Ясно, еми значи ще я оставя засега, само ще си back up-на сейвовете за ако ме удари музата.
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
26 ноември 2023
Art3mis написа
Благодаря, точно за 4 на Пандора ставаше въпрос - първите три са на Прометей със синия пламък и Сфинкса с разни местоположения са елементарни. Пандора със зеленото машинно колело или нещо такова ме затрудни, защото нямам никаква идея как да пусна до нея зелен лъч и ще падне ровене по пъзелите.Това ми трябваше, мерси много ;\)

Да пробвай този от East 1 - той е доста лесен. И от него и другите ще следват.

Art3mis
Мнения: 272
Цитиране
26 ноември 2023
@Charcharo, точно си мислех да се върна там и да ги пробвам отново, защото този юг малко ми дотегна,пък и по-мудно ми вървят, може и да ми поомръзна малко и да й дам почивка, че заради нея спрях Алън Уейк, а си е доста добре играта откъм атмосфера и решения.
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
27 ноември 2023
--_g1Dk
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 ноември 2023
След Ragnarok минах Uncharted 3. Бях забравил колко приятно стегнати бяха тоя тип игри преди 10-12 години. На 4-5 сядания и я минаваш, без да ти досади и да се чудиш кога ще свърши. На Рагнарок на 4-5 сядания тамън си минал интрото Вярно, че Uncharted е много линейна, но и Tomb Raider игрите от тоя период са същите - 10-12 часа история и максимум 20-25 ако искаш да изровиш всичко. Вместо 25 часа история и 60+ часа completionist.
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
29 ноември 2023
Сега по 100 часа е кампанията заради малките пишлигари, източили картите на мама и тате, които по цял ден се барат за топките и се чудят с какво да си запълнят времето. И имаш една голяма карта и полупразен свят с тъпи куестове. А Ларите си бяха страхотни и трите- линейна история на топ ниво. Или любимата ми ЛИНЕЙНА Remember Me, която мога да въртя постоянно и няма да ми писне никога като тъпата Валхала. Сега педалите от Юбисофт щели да правят самурайския Асасин с карта, която е поне 2-3 пъти по-голяма от Валхалестата Смятай, сигурно ще почне да се гони квота 200 часа...
Rostik79
Мнения: 2436
Цитиране
29 ноември 2023
Пишлегарите не знам да играят кампании от по 100 часа. Те съвсем други игри цъкат.
lyubohar
Мнения: 3324
Цитиране
29 ноември 2023
Абе баш си цъкат, Assassin Creed кой мислиш основно го играе
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
30 ноември 2023
Assassin's Creed, както всички останали игри тип "масовки" се играе от немалко пишлегари, но каквото и да говорим най-масово си цъкат Fortnite, Minecraft, CS и LoL.
Като стана въпрос за AC, най-накрая почнах Миражът и е точно това, което последните 3 игри не са - истинска AC игра, която се доближава много до първите 4 от поредицата. Личи си, че е правена с engine-а на Валхалата, но от Ubi този път са се постарали да направят сносна стелт-ориентирана игра. Картата е значително по-малка и едва ли ще ми отнеме повече от 30 часа, за да я приключа.
bojosan
Мнения: 1282
Цитиране
30 ноември 2023
Ето е истината за кой може да си я позволи, от 2300 нагоре почват цените https://www.kaldata.com/%d1%85%d0%b0%d1%80%d0%b4%d1%83%d0%b5%d1%80/samsung-odyssey-g9-49-oled-%d0%bd%d0%b0%d0%b9-%d0%b5%d0%bf%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8%d1%8f%d1%82-%d0%b3%d0%b5%d0%b9%d0%bc%d1%8a%d1%80%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%bc%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%be-453793.html
<
1
...
653
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.