Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
655
...
698
>
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
06 декември 2023
Аз си пуснах абонамент за месец и я прелоуднах. Не съм хайпнат, ама вероятно ще си в изиграя с кеф, както изиграх и FC6. Аз си се кефя на такъв тип игри на Юби. Никога няма да ми влязат в класацията за игра на годината, няма да са нещо невиждано. Но да разпусна след работа с няколко бирички до мен - идеално.

Като пържената цаца - не някакво Велико произведение на кулинарията, ама страшно върви с бира, особено в горещ ден.

Mitko6000
Мнения: 1237
Цитиране
06 декември 2023
Аз също реших да пробвам Аватара на Ubisoft+. Ако е достатъчно добър, бих си го взел на 5-цата, след като излезе цялото DLC.
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
06 декември 2023
LethianDream написа
И аз не мога да играя напрягащи игри.

Аз имам същата връзка с Aliens Dark Descent в момента. Игра, която ме фрустрира много и то не по правилния начин. Без угризения я пиратствам. Всеки път като видя нов ъпдейт я свалям пак, инсталирам, пускам и точно за 2-3 минути се сещам какво беше и я махам без да съм мръднал по-напред
bonchef
Мнения: 66
Цитиране
07 декември 2023
Понеже няма много работа............и чета аз тук там и се мъча да открадна идея за игра , която съм пропуснал. И като видя заглавие което съм пропуснал го чеквам в нета. Aliens Dark Descent ако беше направено , като ФПШ е баш моето от всякъде обаче в този му вид не е. Преди години обаче имаше игра базирана на филма "Пришълеца" и си беше ФПШ и на мен си ми харесваше. Baldurs gate чувал съм много за тази игра пак преглед в нета геймплея абсолютно не е моето нещо, подобна и ситуацията с легендарната Zelda. Има ли игра подобна на Elden ring и подобните на него само, че без магиите и да е с огнестрелни оръжия? Масс ефект и Фалаут съм ги играл. На мен специално напразното губене на времето в Масс ефект свързано с изследването на необитаемите планети с цел да извличаш ресурси, които там уж ползваш, а си е честа проба мини игри (разбирай дълга гонка с коли в екшън филм или още кухо въртене на място) заради които на времето спрях да играя Асасинс крийд сред втората част, не ми харесва. Виж новия Dead space живот и здраве съм го набелязал. И да и на мен така ми действаше на някои от нивата се иска максимална концентрация и съобразителност докато преминеш. Нерядко просто съм излизал и след ден два правя нов опит за преминаване през нивото. Бах на времето повечето игри така правеха. Дуум 3, първия Фар край и т.н.
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
07 декември 2023
Бончев,в Мас Ефект 2,защото там се събират ресурсите,в единицата няма,не са загуба на време,а имат критично значение за това как ще се развият нещата в края на играта.Няма да спойлвам,ако все още има някой, който не я е играл,а има желание.Ако имаш мишка с висок DPI,слагаш я на максималното и си събрал всичко за секунди.На конзола вече е друга работа. Малко беше досадно обаче,да.Иначе ако търсиш Elden Ring с оръжия,няма да намериш.Няма друга open world ,souls-like игра.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
07 декември 2023
А няма, има си като слънце- Ремнант, че и в две части е. Не заблуждавай човека.

Друг е въпроса, че той по-скоро търси FPS във вселената на Елдъна, такова нещо вече нЕма

The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
07 декември 2023
Аз за това казах open world.Няма друга такава.Remnat-a е доста добра игрица,но не е с отворен свят.
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
07 декември 2023
Не само не е отворен свят(прилича повече на Демон Соулса с хъб свързващ локациите), ами и фокуса и е доста повече към отборна игра. Ако играе сам може да е доста грайнди и тромав прогреса ти. С компания играта става много по-фън. При Elden-a фокуса е много повече на самостоятелното пътешествие. То затова и примерно направиха мода за кооперативна прогресия, който се надявам да опитам с някой, някой ден.

Не ме разбирайте погрешно, Ремнанта е чудесна игра, но като Елдер Скролс трудно. Единствените игри, които се доближават до него, ако не с геймплей, то с органично изследване на света, докато си в състояние на възхищение - последните две Зелди. Особено втората. Тъкмо когато се възхищавах от огромния и красив свят, със облачните градове и... Видях и подземния свят. Точно като в ЕР.

За жалост играта е Нинтендо ексклузив(макар че емулаторя на Breath of the wild вървеше страхотно, та на РС може да се пробва, за новата не знам как стоят нещата). А и дори и те не отговарят на изискването да са с огнестрелни оръжия.

lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
07 декември 2023
bonchef написа
Понеже няма много работа............и чета аз тук там и се мъча да открадна идея за игра , която съм пропуснал. И като видя заглавие което съм пропуснал го чеквам в нета. Aliens Dark Descent ако беше направено , като ФПШ е баш моето от всякъде обаче в този му вид не е. Преди години обаче имаше игра базирана на филма "Пришълеца" и си беше ФПШ и на мен си ми харесваше.

По принцип Dark Descent повсеместно всички фенове обявиха за най-добрата игра в света на Alien, заедно с Isolation. Откъм свят, атмосфера, lore, хорър и т.н. Това не значи, че е без проблеми и за съжаление проблемите са доста фрустриращи. Освен това е много трудна...XCOM-подобните по принцип са си трудни, но тази е dark souls-ът на XCOM игрите

bonchef
Мнения: 66
Цитиране
08 декември 2023
Аха, даже не съм разбрал, че събирането на ресурсите има критично значение за хода на играта в Мас Ефект. Правех го просто защото чрез тези ресурси нещо си ъпгрейдвах. Стратегии и тактически игри и въобще всичко от птичи поглед па и ако е свързано с други как се казва НПЦ-та ли т.е отборна игра много ме дразни и не играя такива. Аз съм "И сам война е войн". Хм,..Ремнант- погледнах, като изиграя набелязаното това ще го пробвам. Вече се сдобих с двете Дестини. И спортни симулатори не обичам и въобще симулатори. Не знам дали сте играли "Арма комбат оперейшън"..... А сега да вдигнат ръка тези дето са превъртели играта. Подозирам , че не са много. Хем се стреля, хем симулатор, хем голяма простотия и въобще не ми хареса, а уж предлага всичко дето би ми харесало но не. И какво казвате не ви кефи в сингъла COD Vanguard? За мен си е "Кеф на буци със каруци". Ще шибна тук едно разсъждение не знам дали съм прав но подозирам , че има доза истина. В игрите с убиване на противник се намесва следната хипотеза- "Убивам- насилие спрямо друг". Компютърна игра- възрастово разпределение на играещите- предполагам по големия процент са деца и младежи. Неукрепналото съзнание не прави правилна връзка с реалния свят и решава , че може грабне на баща си М16 дето имат в къщи американците и с нея да отиде на училище да изтрепе половината клас щото му взели хамбургера. Това е теоретичната част. И ся, компютърна игра и тя е видиш ли шутър и аз през цялото време убивам едни , бръмбари, пчелички и всякаква друга гад , но не и хора. И това е така за да не се криви детското съзнание и да направи написаното по горе. Малко не ме кефи тази ситуация щото не ми се ще да убивам бръмбари ама....Може и да не съм съвсем прав, но мисля , че това е много силен мотив когато се прави играта и се избират противниците.
Charcharo
Мнения: 3447
Цитиране
09 декември 2023
https://www.pcgamer.com/creator-behind-hugely-popular-skyrim-co-op-mod-gives-up-on-the-starfield-version-of-it-because-drum-roll-please-this-game-is-fing-trash/

LOL

The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
09 декември 2023
Прав си е човека.Starfield си е траш.
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
13 декември 2023
Излезе обобщението на Sony със статистиката за игра през 2023-та. Дава ми, че имам 1584 часа в гейминг
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
13 декември 2023
Сега точно се присмях на един, дето се хвалеше в една група, че имал 1200 часа. Само на Фифата и FC24 имам повече часове, така че всичко на годишна база под 2000-2500 часа са рууки нъмбърс в моя бележник Аз ще видя тези дни колко точно имам, макар че нямам много желание да видя как е излетял живота ми в тъпотии )

Бе, аз хубаво се присмивам, ама станало малко като присмял се хърбел на щърбел, сега видях, че тоталка имам 1352 часа Демек Ростик може да ми се подиграва сега

BundyBari
Мнения: 474
Цитиране
13 декември 2023
Е, стига де... 1352 часа годишно е средно около 4 часа всеки ден, и то при условие, че нямаш ден без гейминг. Това е повече от сериозно постижение, вие си се присмивате на резултатите, а аз само мога да се чудя откъде вадите толкова свободно време. Покрай задълженията и другите ми хобита, абсурд да намеря толкова много време вече...
<
1
...
655
...
698
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.