Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
676
...
698
>
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
22 февруари 2024
dzhiny
Мнения: 137
Цитиране
22 февруари 2024
Мерси, не бях чувал за Google. По наше време '66-та, го карахме на тълковен речник.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
22 февруари 2024
dzhiny
Мнения: 137
Цитиране
22 февруари 2024
Що е то български и има ли почва у нас.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 908
Цитиране
22 февруари 2024
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
22 февруари 2024
vldir написа
Изваращения от FromSoftware

Найта, Доктора и Лудничаря са се попикали от кеф.

Макар че дори и мен трейлърът адски много ме изкефи, сигурно защото е синематик

The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
22 февруари 2024
LethianDream написа
Макар че дори и мен трейлърът адски много ме изкефи, сигурно защото е синематик
Естествено,на мен това ми е най-чаканото нещо за 2024. Даже си бях пуснал уведомлението от канала на Bandai Namco за трейлъра.
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
22 февруари 2024
Чак пък да съм се попикал... само малко си пуснах.

Майтапа на страна, това и 2рата Dragon's Dogma като че ли най-много ги чакам тази година.

bojosan
Мнения: 1273
Цитиране
23 февруари 2024
Сега се поразрових в едни сайтове, да видим кво ще излиза до есента а и по късно. upkoming Games 2024 пишете и можете да прегледате. Мъртвило бате, за страх...се е било суша ама те такава не помним некога да е била. Играх демото на Alone in the Dark - не става и за затворници. Сега гледах трейлъра на Оутласт - зле работата, и то много зле. Чак септември Сталка ако нещо, ама ме съмнява. С една дума пичове - мъка !
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
23 февруари 2024
Ти вярно ли мислиш, че всичко излизащо до края на годината е обявено вече? Повечето игри им дават дата обикновено поне половин година преди това, че да могат да завъртят реклами, хайп, ала-бала. Виж в тия сайтове дето си се разровил секцията "To Be Announced" или както там са си я кръстили. Там обикновено листват игрите които се очавкат през годината, но още нямат твърда дата. Ей го вчера излезе дата за ДЛС-то на Elden Ring и това е колко 4 месеца преди излизане... на DLC... какво остава за цяла игра.
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
24 февруари 2024
Аз се чудя кога ще изиграя всички яки игри, които ще излязат (и) тази година, той се оплаква от суша
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
26 февруари 2024
Специално тази година е малко по-постно, поне в сравнение с 2023. Аз чакам Star Wars Outlaws, Rise of the Ronin и май това е. Може би и Dragon's Dogma 2. Е, също и Сталкер и Хелблейд 2 идват, но те ще са Майкрософт-ексклузиви и няма да мога поне на първо време да ги играя.
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
26 февруари 2024
Зависи си от човека предполагам.Аз чакам повече игри през 2024 , отколкото през 2023.Shadow of the Erdtree,Dragon's Dogma 2,Horizon Forbidden West(тъй като съм само на мастърска машина и не съм я играл),Black Myth Wukong,STALKER 2,Hellblade 2,No rest for the Wicked.Това е само тези,които мога да играя.Ако имах PS,имам интерес към Rise of the Ronin,Stellarblade и Final Fantasy 7 Rebirth.За Star Wars съм раздвоен,защото оупън уърлд и Ubi=бълвоч,но може пък и да изненадат,както направиха с Принца.Това са само тези,които се сещам на прима виста,а ако се разтърся,ще намеря и други.
God
Мнения: 204
Цитиране
26 февруари 2024
Откъде имате толкова време, че сте изиграли всичко и чак чакате новите заглавия
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
26 февруари 2024
Аз като казвам, че тази година чакам еди-коя-си игра, не винаги означава, че ще я играя от ден 1. Даже сравнително рядко вземам игри на премиера.
Но играя доста игри - всеки ден след работа поне 2-3 часа цъкам. Събота-неделя почти по цел ден. И пак не смогвам да изиграя всичко Още от оня ден си взех Pacific Drive (в този случай я взех играта от ден 1), но още съм на Shadow of the Tomb Raider. Знам, че ако почна Пацифика, ще зарежа Лара Крофт, а имам няколко гробници още от ДЛЦ-то да мина, така че всичко по реда си.

Впрочем Shadow of the Tomb Raider се оказа по-дълга, отколкото я помнех при първото изиграване. Дава ми вече 85 часа игра, което е сумарно от първото изиграване + сегашното, което още не съм приключил.

<
1
...
676
...
698
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.