Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
677
...
698
>
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
26 февруари 2024
Аз също цъкам всеки ден.Нямам семейство,деца.Приятелите ми 90% са женени с деца и се виждаме
повече събота сутрин.През останалото време,ако нямам някакъв друг ангажимент,мога да правя каквото си искам,което в повечето случаи значи гейминг.
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
26 февруари 2024
То това че чакам нещо, не значи че беклога ми не е огромен. Споменавал съм го и преди, гейм индустрията буквално да спре да изкарва игри за едно 5 години, пак едва ли ще изчистя всичко дето имам да играя.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
26 февруари 2024
Божо по-скоро беше разочарован от липсата на стабилни ХОРЪР заглавия тази година..

Иначе и аз съм се затрупал от неиграни игри на беклог, особено след като правя постоянно нови V-та в Киберпънка Или играя по цели нощи Ultimate Team на FC24

Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
26 февруари 2024
Абе и аз все си викам, че имам купища игри на разположение, а и от абонамента в Сони винаги мога да почна някоя. И въпреки това все купувам.
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
26 февруари 2024
Сега гледам, че Dying Light 2 има някакъв мащабен ъпдейт (безплатен, ако имаш базовата игра) с доста нововъведения - графично, геймплейно, нови локации, мисии, огнестрелни оръжия... Води се Dying light 2 Reloaded.
Играта доста ми хареса и навъртях 100+ часа на нея, но сега ме блазни пак да я инсталирам и да видя новостите.

Толкова много игри за играене ... и само един живот

LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
26 февруари 2024
Аз пак се радвам, че не съм играл тактически RPG-та навремето, всички тези, които се водят легендарни, с по три тона текст за четене- Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Icewind Dale, etc. Там 100+ часа са само да минеш пролога
Дайинг Лайт 2 ще я следя, щом ти е харесала, дано скоро я пуснат в някой плюс режим.
vldir
Мнения: 1816
Цитиране
27 февруари 2024
Dying Light 2 изжлежда много-добре. Има повече карантийка, рязане на тикви. Доста яка.
bojosan
Мнения: 1273
Цитиране
28 февруари 2024
vldir написа
Dying Light 2 изжлежда много-добре. Има повече карантийка, рязане на тикви. Доста яка.
Първата поне 5 пъти съм я почвал и все дотам. Не можа да ме увлече тая игра нещо, не знам, но по скоро не ми харесва.
darkblue
Мнения: 1903
Цитиране
28 февруари 2024
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
28 февруари 2024
Хехе, какво е това животно? Микс от Асасин/Ънчартед/The Island/Цивилизация/tower-defence/city-builder ... в едно. Кой казва, че геймингът се е изчерпал?
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
28 февруари 2024
Е то да микснеш няколко съществуващи жанра не е голямо нововъведение Рядко е успешно...

The_Doctor46 написа
Аз също цъкам всеки ден.Нямам семейство,деца.Приятелите ми 90% са женени с деца и се виждаме
повече събота сутрин.През останалото време,ако нямам някакъв друг ангажимент,мога да правя каквото си искам,което в повечето случаи значи гейминг.

Аз имам семейство и дете, и пак успявам да играя поне малко всеки ден. Ако ще в обедната почивка да е, сутрин преди работа, все се събира половин-един час на ден, уикенда малко повече Не е достатъчно, но какво да се прави
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
29 февруари 2024
Любо, видя ли Класифайд 44, чета, че е вдъхновен от XCOM. Направо се замислям да я взема след това видео.


Винаги може да се намери време за любимото хоби, стига да има желание човек

lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
29 февруари 2024
Не съм го виждал, изглежда като дете на Commandos и XCOM, да...Ще я чекна, мерси.
vldir
Мнения: 1816
Цитиране
29 февруари 2024
Ронина като видях, че са същите дето се правили Нио и нещо се ми се отщя. Ще се чака кадърен геймплей и ревюта.
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
29 февруари 2024
Въпрос към Найт. Хареса ли ти Banishers,защото се чудя дали да я взема?
<
1
...
677
...
698
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.