Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
689
...
736
>
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 май 2024
Играя си ги соулсите,на годишна база,това не ми пречи да видя,че Валхалата не струва.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Да, вероятно си прав, Мите. Но аз не ги гледам странно, просто ми е чудно как може да харесваш траш. Но то хората гледат Ергенът и Евровизия, така че не се учудвам на нищо. Може и в мен да е проблема, знае ли човек.

Любо, нямам нерви да седя и да чакам нещо да се случи, една мисия ми е напълно достатъчна да знам, че нещо е лайно- така беше с GTA5, така беше с Цушимата, така беше с RDR2. Ма били велики светове, оценки 10/10, ама имало много за правене, това не ме вълнува. Няма ли "захващане" първия половин час, дадена игра директно се трие, на секундата. Май само Киберпънка е единствената игра, която е изключение, на която съм давал шанс по-дълго време и не съжалявам. Не съм на 15 години да имам цялото време на света. Мен друго ми е интересно- как човек като теб, който няма време поради обективни причини играе и се кефи на такива трашове? Ама то вкусове различни както каза и Митко.

Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
16 май 2024
И аз ти се чудя как харесваш Валхалата, която е лайно и половина, ама не те съдя за това.

За GTA 5 съм съгласен с теб. За мен не е важно да се случи нещо интересно веднага, а историята да ме хване достатъчно, че да искам да видя какво ще се случи по-нататък и да обикалям когато играта ме пусне. Така стана с Цушимата и с RDR2. При GTA 5 просто нямаше абсолютно нищо интересно за мен, главно и защото, и света е пародия на настоящата американска действителност за 2013. Феодална Япония и Див Запад, по-трудно да ги видя на живо или по някакъв друг интерактивен начин, освен в игра и филм.

Rostik79
Мнения: 2442
Цитиране
16 май 2024
Аз съм явно най-странен, че мен и Цушимката, и Валхалката ме изкефиха, дотам, че и двете да ги изиграя два пъти (сега съм на валхалката). Спокойно мога да кажа, че е най-добрият асасин от Ориджин насам, включително.
Обаче Миражът беше тотално загубено време. Дано японският асасин не е такава безподобна скука.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Ростик, мой човек си Японският ще е като Валхала, убеден съм
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 май 2024
Че той и твоят човек харесва Цушимата, значи е само половин твой човек Значи всички тук, барабар с твоите хора, играем траш

Това, което се опитвам да кажа е, че няма как да знаеш дали е траш или не. Можеш да кажеш "нямам нерви да играя ако не ми хареса първия половин час", както си казал по-горе и това е ОК. Но да дадеш крайна оценка на база половин час и да я заявяваш тука все едно целият свят се е подписал под оценката ти е смешно

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Абе траша си е траш Няма как да кажа нещо хубаво за игра, която не ми е харесала не първия половин час, а дори и една секунда, която съм престоял пред телевизора в случая.
Малко по-остър ми е изказа, ама такъв съм си.. И не се е подписал никакъв свят, точно обратното и казах, всички дават десетки, явно в мен е проблема.. И обратното, игри, които масово са хулени, на мен ми допадат адски много ОТ ПЪРВАТА СЕКУНДА. Последен такъв случай беше Forspoken, има и много други примери назад във времето- Remember Me и т.н.
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Lethian определено влага много енергия в словото
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Аз поръчах новата щайга, ще я сефтосвам с Tsushimata
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Абе, чак енергия не, ама се разпалвам понякога Честито, PC пезънт, ще кажеш дали ти е харесала
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 май 2024
Тука Летиан пак се е объркал.Селянията е конзолна а горчица расата е PC Джини,каква машинка си взе?Да ти е честита.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
The_Doctor46 написа
Тука Летиан пак се е объркал.Селянията е конзолна а горчица расата е PC Джини,каква машинка си взе?Да ти е честита.

Благодарско. Еми е тва е конфигурацията с монитор и плъх: https://gplay.bg/share/voe
Не ми се занимаваше с еквилибристики да сменям РАМ и кутия, както беше споменал, че го нямаше като опция в конфигурацията, въпреки че ако бях писал ноут щяха да сложат други, все ще е добре за тия пари вярвам. Надявам се и жената да може да ренди на 3dMax ако се наложи, въпреки, че за там май трябват по сериозни компоненти, но тва е...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 май 2024
За монитора,който си взел,ще е повече от добре.С тази конфигураця,спокойно ще циклиш повечето модерни игри с над 100 кадъра на 1440p ,какво остава за 1080p.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Като знам на какво си цъках до сега, сигурно ще е извънземно за мен.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Ако трябва да съм честен ми е леко гузно, че правя такива покупки предвид, че бебето се пече, но допускам, че след тва щеше да е невъзможно да ми простят подобна покупка, а и можеше да цъкам на старата кошница... е не новите игри, ама и доста стари има за изиграване. Малко глезотийка... Или да не стане както е станало с 'псето', та да си го държа тоя компютър за красота да събира прахоляка. Да не излизам от тематиката на форума хаха
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
689
...
736
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.