Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
690
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 май 2024
Както казват продавач-консултантите,със здраве да си го ползваш BTW,кога пристига?Колкото до бебето,сега ти е паднало,после тегаво Аз какви пари съм дал за конфигурации,даже не искам да смятам,сигурно ще се гръмна ако пресметна,но нямам ни жена,още по-малко деца.Всичко за мен отива
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Компа другата седмица пристига, бебето Август
Май трябваше да разгледам за ортопедични възглавници за по-стабилен сън, не за комп хаха
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 май 2024
Децата не са края на гейминга и нърдовските занимания. Точно обратното - отглеждаш си второ нърдче и жена ти ще е обсадена и няма да има избор
BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
16 май 2024
dzhiny написа
Надявам се и жената да може да ренди на 3dMax ако се наложи, въпреки, че за там май трябват по сериозни компоненти, но тва е...

Топ ще е и за това; поне на V-Ray с този процесор/видео ще ренди доволно. Иначе честита машина и и със здраве!

LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Любо, то няма как да е иначе- обикновено самата жена е нърд в известна степен, за да те изтърпи изобщо Логично, хлапето няма как да стане нещо различно- като го бомбардираш от малко с видеоигри, книги-игри, настолни игри и прочие. Мен ми е жал даже за такива деца в някаква степен- вместо да стане нормално малко чалгарче и да простее по пътеките в парка с надут говорител, то ще си стане кротко, възпитано и спокойно хлапе. Което си е проблем като расте в тази среда... Ама като ни е дестини това, няма отърване
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Защо другото нормално го асоциираш, само с тва което изброи. Смени 'очилата' Средата, в която расте е важна, а при нас е много античалгарска. Колкото до игрите, няма да си кривя душата, че неискам да върви по-моите стъпки в тва отношение.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
16 май 2024
Джини,що да не играе? Може да си расте нормално дете,с други интереси,но пак да си цъка.Важно е да не прекалява.Аз примерно имам сума хобита.Геймиг,не съм спирал да спортувам от 5 годишен буквално,чета,че и конфигурации сглобявам на племенника,а той ги продава.Ако го влече детето разбира се.С мярка,няма проблем.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Няма искам, не искам Каквото види мзлкия, това става, прочети пак Любо горе какво е написал, той има и личен опит за разлика от мен. Прочети ме и мен сега по-горе да хванеш иронията за чалгата.
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Ами ако се метне на мене, ще прекалява с всичко, но надали. Иначе съгласен, ако е умерено, its fine.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 май 2024
LethianDream написа
Любо, то няма как да е иначе- обикновено самата жена е нърд в известна степен, за да те изтърпи изобщо

Ми моята не е в никаква степен, нито съм бил с такава жена някога

@dzhiny, за да не тръгне по твоя път трябва ти да спреш. Това е единственият начин

dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Имам някакво време да поиграя, докато почне да се осъзнава, кво правя Успокояваме също, че ще е момиче..
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
16 май 2024
Да, там са други проблемите и имаш 13-14г. дотогава
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
16 май 2024
Джини, стискам палци всичко да е наред и да ти е жива и здрава Както каза Любо, някъде там идват проблемите като в Лоши момчета 1 - някакъв льольо с девстен мустак ще ти звънне и ще пита може ли да излезе с дъщеря ти Оспамихме я тая тема, ей. Чакай да пусна един трейлър за идваща игрица, която ще цъкам в края на месеца:
dzhiny
Мнения: 266
Цитиране
16 май 2024
Няма да я дам толко лесно... ако някой въобще ме пита...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
16 май 2024
А дано успееш да я удържиш, или времената, като порастне, малко да се променят дотолкова, че да не упорства много. Че иначе си ебало майката.
<
1
...
690
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.