Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
692
...
735
>
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
19 май 2024
На тсушимата тея монголци дето са стрелци доста ме разсмиват. Постоянно чувам все едно викат ГОШОООО, ГОШООО
bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
20 май 2024
Вчера си купих Dying Light за 6 лева от дашборда на XBox-а. Знам че я бех почвал поне 5 пъти в годините от както излезе, ама си викам - кво и плащаш. Та поиграх малко снощи от последната сейвка където бех стигнал навремето, само и само да се уверя че играта не заслужава и тия 6 лева.
bonchef
Мнения: 79
Цитиране
20 май 2024
Ха, абсолютно съм съгласен с теб. И аз така и не я доиграх. Едно и също милион пъти. Обаче забеляза ли как в кът сцените играта някак така те завладява и си викаш сега да ме пусне аз да играя и..........и нищо. Иди тук , после там де сандъче де друга глупост. Втората част даже не се пробвах да я играя. В момента играя РДР- първата част и си мислех , че в първата част ще се разкаже историята на Дъч Ван Дер Линде ама то не било така. От това дето поиграх, вече съм в Мексико бих казал , че РДР2 е много по барната. Много повече детайли имащи отношение в играта.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
20 май 2024
Не знам дали да давам нов шанс на Цушимата, може да я пробвам пак
Междувременно започнах нов рън на Пънка, този път смятам да правя катана билд, комбиниран с куул
И задължително ще гледам да помогна на Сонгбърд, че роботът ми е кошмар, както знаете
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
20 май 2024
Дадоха ми диска на BANISHERS - някой цъкал ли я е? Изглежда ми като нещо, което бих играл, макар че се зарибих сега на втори рън на Валхалката.
Освен това ми дадоха и Wathc_Dogs 2 и ... Диабло 3 и не знам кое по-напред да цъкам. Отделно си изтеглих една от Волфенщайн игрите (един спин-оф май с дъщерите на Бласковиц).
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
20 май 2024
Играй си Валхалата и си свиркай Банишърс е ОК според мен, след Валхалата почвай нея. WD 2 беше с черната маймуна като главен протагонист и не ми беше харесала особено. Диабло 3 последно (може да го скипнеш спокойно, няма да загубиш много- само двойката и четворката си струват)..
Спин-офа с щерките-патици беше много приятна простотия, там имаше лигавни големи с нацитата, тя май е по-добре да се играе кооп с другарче, така помня...
vldir
Мнения: 1855
Цитиране
20 май 2024
Dying Light е много-добра.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
20 май 2024
Rostik79 написа
Дадоха ми диска на BANISHERS - някой цъкал ли я е? Изглежда ми като нещо, което бих играл, макар че се зарибих сега на втори рън на Валхалката.
Освен това ми дадоха и Wathc_Dogs 2 и ... Диабло 3 и не знам кое по-напред да цъкам. Отделно си изтеглих една от Волфенщайн игрите (един спин-оф май с дъщерите на Бласковиц).
Аз вложих едни 53 часа в Банишърс,не е лоша игрица.Геймплея е слабата част от играта,но не е чак плачевен.Иначе Цушимата ме зарибява все повече.Страхотен геймплей,историята ми е интересна.Мога да видя защо някои хора я сравняват с асасините,доста неща са сходни и въпреки това се усеща различно.Тук е направено много по-добре ,а когато и геймплея ти е приятен,нещата се чувстват съвсем различни.Единствения минус за сега е графиката.Един Вещер е игра от 2015 и изглежда доста по-впечатляващо.Тук арта е готин,но за игра от 2020 си е грозновата,поне за мен.Не помага и факта,че я цъкам почти веднага след Хорайзъна,която е мега красива.Това не е някакъв проблем за мен де и няма грам да повлияе на оценката ми.За сега е страхотна игра.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
20 май 2024
И аз това бях писал по-рано за графиката. Особено текстурите са супер-плачевни. Но в същото време са успели да я направят адски красива. Играта с цветовете, вятъра, невероятно е като усещане, макар и с обективно слаба графика. Това си заслужава адмирации. Има далеч по-силни като графика игри, които не оставят никакъв спомен откъм красоти.
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
20 май 2024
lyubohar написа
И аз това бях писал по-рано за графиката. Особено текстурите са супер-плачевни. Но в същото време са успели да я направят адски красива. Играта с цветовете, вятъра, невероятно е като усещане, макар и с обективно слаба графика. Това си заслужава адмирации. Има далеч по-силни като графика игри, които не оставят никакъв спомен откъм красоти.
Точно,текстурите са много зле,но въпреки това изглежда красива доколкото е възможно.Нещо като ER.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3527
Цитиране
21 май 2024


поздрав

Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
21 май 2024
Аз въпрос имам към Доктора за Цушимката (или изобщо към който я играе на комп) - има един костюм - Traveller Attire, с който на конзолата почва да вибрира контролерът, когато си близо до артефакт или някакво място на интерес. Друга индикация няма. Това на компютър как е решено? А също и вятърът ставаше като плъзнеш пръст по тъчпада, както и други функции в зависимост от посоката, в която плъзгаш. Предполагам последното е решено с определени клавиши, но това с робата ми е чудно.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
21 май 2024
Клавиатурни PC селяни, друго си е вибрацията

Вторият Hellblade са го разкъсали в единия от сайтовете- 6/10, което е равносилно на провал. Може тези дни да я пробвам в Бокс Паса. В Метакритик стабилно 8/10 обаче, странно.

Mitko6000
Мнения: 1317
Цитиране
21 май 2024
Викаш, клавиатура и мишка като си завреш отзад, не вибрира така хубаво както контролер, нали?
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
21 май 2024
Няма място за сравнение Макар че в дадени моменти вибрацията ми е идвала в повече, особено в Пънка, като пребиваш лошите с дилдото на Мередит
<
1
...
692
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.