Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
693
...
735
>
The_Doctor46
Мнения: 2107
Цитиране
21 май 2024
Rostik79 написа
Аз въпрос имам към Доктора за Цушимката (или изобщо към който я играе на комп) - има един костюм - Traveller Attire, с който на конзолата почва да вибрира контролерът, когато си близо до артефакт или някакво място на интерес. Друга индикация няма. Това на компютър как е решено? А също и вятърът ставаше като плъзнеш пръст по тъчпада, както и други функции в зависимост от посоката, в която плъзгаш. Предполагам последното е решено с определени клавиши, но това с робата ми е чудно.
Появяват се някакви светулки и те водят при артефакта.Летиан,аз на мишока имам повече копчета и възможност да ги настроя както искам от контролер.Мога да направя също сума различни конфигурации,да ги запаметя и да ги сменям с едно натискане на копче. Нека ми е зле.Да не говорим за клавиатурата. Колкото до Hellblade,от 80 и не знам колко ревюта,няма нито едно отрицателно.50 и кусур положителни и 20 и няколко средни.Не е като да е зле.Ще я пробвам някога натам с пас-а.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
21 май 2024
Не знам, братле, друго е усещането на контролер, аз определено вече не мога да играя на клавиатура, не че ми пречи или нещо.. Ростик знае, тея синапси и простотии тотално са ми влезли под кожата (буквално!).
Примерно Darkest Dungeon II я сцепих от игра на PC, просто защото я няма още за PS, но нали се сещаш като излезе сега лятото в PS стора, какво ще се случи? Предполагам, че всичко си е до навик.
Да не говорим, че имерсията с контролер е в пъти по-голяма- само някой като ми избучи от играта на микрофона на контролера и се насирам, особено ако е хорър
vldir
Мнения: 1855
Цитиране
21 май 2024
https://www.gamespot.com/reviews/senuas-saga-hellblade-2-review-hell-and-high-water/1900-6418229/
Очаквано.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
21 май 2024
Интересно. Юзърите дават по-високи оценки, но като цяло са доста противоречиви ревютата. За мен поне не беше очаквано, смятах че ще е чук играта. Просто трябваше да направят същото още веднъж, но явно са се развихрили...

На Homeworld 3 ревютата също не са добри

bojosan
Мнения: 1284
Цитиране
22 май 2024
vldir написа
https://www.gamespot.com/reviews/senuas-saga-hellblade-2-review-hell-and-high-water/1900-6418229/
Очаквано.
Да, никога не съм и очаквал че ще е нещо повече от първия боклук.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
22 май 2024
Аз усещам как нещата вървят към закупуване и на майкрософтската конзола. Или май да изчакам за евентуална про-версия.
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
22 май 2024
Кое е толкова ценно там, което го няма за PC и PS? Не се заяждам, питам сериозно.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
22 май 2024
Паса само си струва, Хелблейд 2 директно влезе от ден първи. Но него има и за PC. Контролерът за Бокса не е като за петицата с хаптики, обикновен е. Така че Любо е прав, няма особена причина да си купуваш Бокса, ако играеш на PC и имаш пас там.
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
22 май 2024
PCто ми е платформа АМ3+ с видео RX580 4GB, т.е. не става за игрите от последните 5-6 години даже.

Играят ми се Старфийлд (макар, че за нея има слухове, че ще я пуснат и за Сони), Хелблейд 2, Сталкер 2, новата игра по Индиана Джоунс също май ще е само Хбокс, евентуално новият The Elder Scrolls, ако изобщо излезе някога ...

BloodDagger
Мнения: 271
Цитиране
22 май 2024
Тук ще се съглася с Lethian и Любо. Няма смисъл от Xbox, ако имаш прилично PC. От PS5 все още има смисъл най-вече, за да не чакаш ексклузивните заглавия по 2+ години да излязат за PC. А за джойстик vs мишка+клавиатура ще кажа само, че винаги мога да включа Xbox джойстика към компа и да цъкам така. Отделно все повече игри на PC поддържат и DualSense-а.
Относно графиката на Цушимата, за мен единственото наистина слабо звено са текстурите и всичко друго си е супер. Наистина, не може да се сравнява с Forbidden West-а, но чак пък Witcher 3 от 2015 да изглежда по-добре, не ми се струва. Виж, Witcher 3 след next-gen ъпдейта е друга бира
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
22 май 2024
А не е ли по-добре PC при това положение? Повече пари ще е, да, но според мен е по-разумната инвестиция. За единия Индиана Джоунс цяла конзола...Не знам, на мен поне ми се вижда нерентабилно.
logout
Мнения: 371
Цитиране
22 май 2024
lyubohar написа
А не е ли по-добре PC при това положение? Повече пари ще е, да, но според мен е по-разумната инвестиция. За единия Индиана Джоунс цяла конзола...Не знам, на мен поне ми се вижда нерентабилно.

Ако е само за гейминг си е много по-рентабилно Xbox-a спрямо РС, също илиза по-рентабилно и ако вземеш PS5 + Xbox за да не изпускаш нищо (бокса задължително с US или UK акаунт за да ползваш всички екстри).
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
LethianDream
Мнения: 2818
Цитиране
22 май 2024
Логаут, аз точно така съм направил- двете конзоли с включен Пас на бокса и си свиркам. Кеф ти Старфилд, кеф ти Хелблейд.
Рос, взимай си Бокс в този случай, даже може лекият Бокс да си вземеш- втора ръка го има за 350-400 лв по ФБ групите.. А аз продължавам да издирвам НЕХАКНАТА PS3 конзола за около 200 лв, за да си цъкам някои стари любими игри, които нямат ремастъри...Тук, във форума, имаме един юнак, който има поне три PS3-ки и му събират прах в шкафа, ама какво да се прави
Rostik79
Мнения: 2441
Цитиране
22 май 2024
Абе да не влизаме пак в ракурса ПЦ срещу конзоли, но пак си го мислех оня ден, ... просто като се прибера от работа и като си представя, че пак ще седна в същата изгърбена поза, в която досега 9 часа съм бил да геймя на компа и ми призлява.
Суперкомфортно ми е да се облекна на потъващия стол, да опъна крака и с контролера да разцъквам. А това да взема комп за 3+ бона и пак да му ръгна контролер е тъпо. Пък и вече ми мина времето да ми се занимава с инсталиране на ОС, драйвери, 10 000 настройки из менюта и т.н...
lyubohar
Мнения: 3328
Цитиране
22 май 2024
Аз съм съгласен с теб, но затова си имам PS5 А когато ми се гърби - и PC. Не е въпрос на PC срещу конзола тук, просто не разбирам нуждата от втора конзола за 1-2 игри, но всеки си знае така или иначе

Просто го прочетох така, сякаш PS умира, а за Xbox се чакат 20 невероятни екслузива и реших да се поинтересувам кои са

<
1
...
693
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.