Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
694
...
698
>
The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
22 май 2024
Пусни си Вещера без nex-gen ъпгрейда и ще видиш.По-крсива е във всяко отношение.Детайли,текстури.Цушимата е красива по свой си начин,но ако човек е обективен,графиката си е зле за игра от 2020,а я играя на PC,където би трябвало да е леко подобрена.Пак ще кажа,това не отнема нищо от качеството на играта.Колкото до конзоли vs PC,най-добре е да има човек една PS и едно PC,но както вече са отбелязали колегите,излиза по-скъпо от две конзоли.Аз отдавана мисля да взема конзола,но няма достатъчно игри,които да оправдаят инвестицията.Пък и аз съм си FPS сноб малко.Като свикнеш над 100 кадъра,после 60 ми се струват кофти. Винаги съм давал приоритет на кадрите.За гърбенето,аз не го усещам.Предполагам си е до навик.Ако имаш ергономичен стол,е доста по-поносимо.
Rostik79
Мнения: 2300
Цитиране
22 май 2024
Абе като се замисля, май не са наистина чак толкова игрите за бокса. От сорта на 1-2 заглавия макс на година.
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
22 май 2024
За мен бокса е оферта, ако наистина се кефиш на екслузиви и по някаква причина не можеш да си позволиш/не искаш рс. Или ти се играят стари Xbox игри щото там обратната съвместимост е много добра. Аз заради последното се чудех, но със западен акаунт можеш да се възползваш и от клауда, което ти решава проблема на РС.

Аз в момента съм с РС, PS5 и Суич, вързани към един и същи телевизор. Реално на компа сядам като играя някой шуутър или стратегия(неща, които са ми по-удобни с мишка), всичко друго си го цъкам от удобния фотьойл(е изключение за VR игрите щото тях обикновено прав).

Няма да седна да ти казвам какво да правиш, голям човек си, ти си знаеш какво можеш и какво искаш да си позволиш. Ако е само за ексклузиви, за мен не си струва, ама това си е мое разсъждение.

The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
22 май 2024
Още повече за дървения като Starfield.
LethianDream
Мнения: 2665
Цитиране
22 май 2024
Аз Суич не бих си взел посмъртно, много пъти съм мислел, но винаги се отказвам, като видя коментарите в нета какви безумни са цените в Суич Стора. Да играя детинщини като Зелда и Марио? Едно време като бях малък ми бяха мега тъпи, камо ли сега..Никога! То деца да имам, ще си играят само нормални игри, не и тези пропадналости.
PS5 и Бокса са оптималните решения, сега и PS3 искам да си взема (имам много стари игри и не искам да ми събират прах само), за да ми e пълен експириънса, всичко друго на кофата
dzhiny
Мнения: 137
Цитиране
22 май 2024
The_Doctor46 написа
Ако имаш ергономичен стол,е доста по-поносимо.

Не останаха парици и за хубав стол damnn... ще стискаме зъби

"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
nightwarrior
Мнения: 4002
Цитиране
22 май 2024
Суича е лукс. Реално почти всички (може и всички просто не съм следил) могат да се анулират. Но като съм на път, си го ползвам. При това не само за ексклузивните. Като изключим последните Зелди, най-много време съм прекарал в Dark Souls, Hades, Salt and Sanctuary. И да, грубеят с цените, ама си има приличен пазар за втора ръка, а и понякога има добри промоции. Преди месец си взех FC24 за 20 лева, първата ФИФА с текст джен на суича, последните бяха копи-пейст(буквално не само на шега). Онзи ден ми се наложи да пътувам с автобус, не го усетих времето от мачове(пък макар и на 30 кадъра).

PS и PC ми покриват идеално гейминг нуждите, Суича и Куеста са си глезотия.

BloodDagger
Мнения: 266
Цитиране
22 май 2024
The_Doctor46 написа
Пусни си Вещера без nex-gen ъпгрейда и ще видиш.По-крсива е във всяко отношение.Детайли,текстури.Цушимата е красива по свой си начин,но ако човек е обективен,графиката си е зле за игра от 2020,а я играя на PC,където би трябвало да е леко подобрена

Ами, не . И това е обективно мнение на човек с 1000+ часа на оригиналната версия на Witcher 3, за който това е най-добрата игра правена някога. Вещерът от 2015 е доста скопена графично; за пример ще ти кажа, че в играта няма никакви SSR и липсва AO на тревата. Единственото, за което ще се съглася с теб са текстурите, където поляците наистина са направили чудо и Вещерът прибира GoT в джоба си. Повечето останали неща обаче - vegetation, всякакви ефекти било то огън, време и т.н, анимации (може би без лицевите), particles и прочие, Цушимата бие Вещерът от 2015.

The_Doctor46
Мнения: 1884
Цитиране
22 май 2024
Аз също имам 1000 и когато си пусна Вещера,изглежда много по-впечатляващо.Няма значение дали има SSR.ГоТ на места изглежда като картина на Джаксън Полък. Отиди до някоя скала примерно.Смехотворна работа.Вещера е игра от 2015,а ГоТ от 2020,нормално е технологично да не поддържа някои неща.Текстурите играят важна роля за това как ще възприемеш играта.Просто ти бодат очите. Just my 2 cents
BloodDagger
Мнения: 266
Цитиране
22 май 2024
Може би различни неща ни правят лошо впечатление. Мен ме дразнят неща свързани с осветяването. Текстури ще ме издразнят ако с скандално зле - например във FF7 Rebirth. Иначе SSR, която дадох за пример, не е много съвременна технология и дори игри от 2013 я поддържат. Както казах, освен текстурите, GoT за мен няма други слаби места откъм графика.
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
22 май 2024
За мен текстурите на Цушимата са скандално зле Гледах една пътека, която беше буквално 4-битов цвят
lyubohar
Мнения: 3182
Цитиране
23 май 2024
Ако случайно някой 40+ Heroes фен е пропуснал: https://store.steampowered.com/app/867210/Songs_of_Conquest/
vldir
Мнения: 1816
Цитиране
23 май 2024
За феновете на COD
Call Of Duty: Black Ops 6 2024

dzhiny
Мнения: 137
Цитиране
24 май 2024
lyubohar написа
Ако случайно някой 40+ Heroes фен е пропуснал: https://store.steampowered.com/app/867210/Songs_of_Conquest/

Изглежда добро. Направо си е Might & Magic в нов облик.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
dzhiny
Мнения: 137
Цитиране
26 май 2024
Пичове, определено Дивинити OS2 се играе доста бавно. Едва приключих Акт1, а до колкото чета Акт2 е в пъти по-голям. Много ме кефи, но дали ще я добутам до края...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
<
1
...
694
...
698
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.