Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
696
...
735
>
nightwarrior
Мнения: 4089
Цитиране
29 май 2024
Да се, но на Activision Blizzard ревенюто беше 7.5 милиарда и ги купиха за 68(ако не се лъжа, не за 16).

Затова казвам, че не ми се вярва. Сега ако ударят няква сума дето с години няма да се навакса, по-възможно.

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
29 май 2024
Епик не са чак толкова лоши.Връщат ти 5% или повече(не си спомням сега) от стойността на закупената игра.Това в стийм го има чат пат,веднъж на високосна.Отделно дават много AAA заглавия безплатно.Това с ексклузивите наистина е скапано,да.Колкото до Стийм,вероятно има нещо вярно,защото където има дим,има и огън,но предполагам,че парите ще са повече ако се случи.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
29 май 2024
И двата "велики" магазина ги отварям вече веднъж на високосна година, на Епик само да прибера евентуално някоя безплатна игра (макар че и там започнаха да ги повтарят). Който иска да ги купува и продава, през оная работа ми е.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
29 май 2024
Бе и на мен ми изглежда смешна сума това за Стийм, а в случая с Близард пък ми изглежда нереално надута. Тези костюмари кой знае как смятат. Бетезда ги купиха за 7,5 млрд. Сега вярно, че Близард/Активижън имат много силни франчайзи, ама чак пък да са почти 10 пъти по-скъпи от Бетезда ...
Dandelion - Still The Best Romance Choice
Мнения: 919
Цитиране
30 май 2024
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
31 май 2024
Някой помни ли как точно работи fast travel-а в Doom Eternal? Бях минал една мисия, оставаха ми 2-3 дреболии за събиране за 100%. Малко преди края на нивото ми се отключи fast travel, точно като всеки път досега. Върнах се и събрах 2 от 3-те неща, които ми бяха останали. Третото не можах да намеря бързо и го оставих за после, демек излязох от играта.

Като заредих откъдето бях стигнал, 2-те събрани неща ги нямаше, а също така нямах и fast travel вече. Въпреки, че бях точно на мястото, където се отключи първоначално. И нямах избор, освен да завърша нивото и сега ако искам да си събера нещата, трябва да го мина цялото пак. Що за малоумщина, нормално ли е това или е бъг някакъв? Като се отключи fast travel имаш един шанс да досъбереш веднага всичко и да завършиш нивото без да излизаш?

The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
31 май 2024
Доколкото си спомням,може да използваш fast travel ,когато го отключиш.След това,ако излезеш,трябва пак да преиграеш нивото,за да го отключиш пак.Не излизай преди това,събери де що може и тогава.Поне аз не знам за друг начин.Ако някой знае,да казва.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
31 май 2024
Е това е тъпо...Можеш да излизаш колкото си искаш по време на цялото ниво и да си продължаваш докъдето си стигнал, но отключиш ли fast travel трябва веднага да събереш всичко без да излизаш...Не разбирам причината да е така, но явно е така. Търсих и модове по темата, но няма.
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
01 юни 2024
Някой цъка ли нещо онлайн/mmorpg ..?
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
logout
Мнения: 369
Цитиране
03 юни 2024
Аз разцъква Guild Wars 2 от време на време, по-скоро като изкарат нов епизод или нещо ново за правене.
Когато си мислиш, че можеш да направиш нещо, и когато си мислиш, че не можеш - и в двата случая си прав.
The_Doctor46
Мнения: 2104
Цитиране
03 юни 2024
Опитвал съм навремето да играя MMO-та,но не е за мен това.Може би поради тази причина,не можах да харесам много Dragon Age Inquisition.Когато я играех,имах чувството,че играя MMO,въпреки,че не е.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
03 юни 2024
Единствените он-лайн игри, на които повечко съм играл са все стрелялки от сорта на Battlefield, Borderlands 2, The DIvision 1 & 2, Left4Dead2, Warframe и такива (на "контрата" почти не съм играл).
Пробвал съм няколко ММО-та, но и аз като Доктора нещо не ги усетих.
Една от най-странните онлайн игри, които съм играл беше една корейска Tales Runner, в която се състезаваш с други хора по ... бягане.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
03 юни 2024
Аз съм се филмирал по Imperia Online, също WoW играх няколко години, но без зомбиране и основно "single", доколкото е възможно. И пак го считам за загуба на време. Иначе от browser игрите съм се палил и по Battlestar Galactica, Bulfleet, Settlers...Имаше и един Command & Conquer. Имаше една много стара онлайн игра Red Moon, това беше примерно 2001-2002.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
03 юни 2024
Хехе, тази Bulfleet и аз я цъках навремето (2003-та/2004-та някъде, тъкмо преди 20 години), но след като седмици наред трупах и строих разни неща, един ден пускам и ... атакували са ме и всичко унищожено и плячкосано. Никога повече не я пуснах отново
Гледам, че още съществува иначе.
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
03 юни 2024
То затова се навива часовник за 2ч. през нощта, пък се посрещат атаки, пък се пускат нови докато всички спят...Аз затова казвам, че се бяхме филмирали. Бяхме в съюз а Империята и завършихме примерно 2-ри, което ни струваше безсънни нощи...Абсурд просто
<
1
...
696
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.