Регистрация
Потребителско име
Парола
Парола (отново)
Имейл
Форум
Последна активност
<
1
...
697
...
735
>
morgoth_srs
Мнения: 517
Цитиране
07 юни 2024
One chip to rule them all
vldir
Мнения: 1854
Цитиране
07 юни 2024
Някой цъкал ли е Робокоб-а? Да каже как е.
Mitko6000
Мнения: 1308
Цитиране
07 юни 2024
И аз съм му хвърлил око, ама още е скъпичък. Чакам го още да падне.
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
09 юни 2024
Някой отзиви за тоя V Rising, че много се чудя да го взимам ли. Уж много позитиви тръбят за него.
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
09 юни 2024
Аз не съм я играл,не мога да кажа.Има ли някой друг хайпнат за Phantom Blade Zero?Изглежда добре игрцата.BTW,гледахте ли XBOX Showcase?Аз лично се хайпнах за няколко игри.Обявиха нов Doom,Life is Strange,нов Gears of War и някаква нова игра Wuchang:Fallen Feathers.Показаха геймплей от S.T.A.L.K.E.R. 2,South of Midnight(тази ме спечели още на тийзъра,миналата година),Fable,пуснаха тейлър на Dragon Age Vanguard(тук очаквам провал,BioWare не са това,което бяха) и още сума игри.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
darkblue
Мнения: 1916
Цитиране
09 юни 2024

Доста средняшка ми се струва асасина.


Не може главния герой да е такъв траверс...
lyubohar
Мнения: 3322
Цитиране
10 юни 2024
Извън Сталкера, който е ясен, Atomfall ми е интересен и най-вече - Age of Mythology. Това съм го проспал някак, беше една от любимите ми игри навремето.
Rostik79
Мнения: 2435
Цитиране
10 юни 2024
Mitko6000 написа
И аз съм му хвърлил око, ама още е скъпичък. Чакам го още да падне.

60 лева е в момента в Sony Store.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
10 юни 2024
Сталкера на мен ми е супер безинтересен. Но пък тези 6 игри ще ги следя на 100 процента (2 от тях съм ги подчертал като задължителни!)

1/ Life is Strange: Double Exposure - доколкото разбирам това ще е директно продължение на единицата с главната героиня Макс Колфилд, чакам абсолютен мастърпийс тук
2/ Perfect Dark - изключителен трейлър, виждам доста вдъхновения от Dishonored, изглежда много здрав екшън, точно такова нещо ми се играе.

3/ South of Midnight - интересен сетинг за адвенчър трето лице.
4/ Mixtape - това ще е ала Life is Strange с много як саундтрак- Иги Поп, Смашинг Пъмпкинс и кой ли още не.
5/ Avowed
6/ Clair Obscur: Expedition 33

Донякъде ми е интересна и Age of Mythology, основно по носталгична линия.

Големите флопове, фейлове и епохални провали, които очаквам - Fable, Call of Duty: Black Ops 6, Сталкер и новия Dragon Age. Atomfall чакам също да е провал, все пак хората от Снайпер Елит го правят, а и сървайвъл игрите не са моето нещо. Дуум също ми е тотален скип.

Ето го мега якия трейлър на Perfect Dark, не спирам да го въртя цяла сутрин, мислех, че са умрели Crystal Dynamics, а гледай ти каква игра ще извадят:


Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
10 юни 2024
The_Doctor46
Мнения: 2103
Цитиране
10 юни 2024
Летиан,за другите игри не знам,но Call of Duty в никакъв случай няма да е флоп,провал и тн.Последната продаде около 30 милиона копия,тази няма да е по-различна.Сега,очевидно не говоря за качество,а и не мога,защото спрях да играя CoD много отдавна.
You can either fight at my side or get crushed under my heel, but you will not stand in my way
Charcharo
Мнения: 3525
Цитиране
10 юни 2024
dzhiny
Мнения: 261
Цитиране
10 юни 2024
Lethian, на мен тая South of Midnight ми хвана окото...
"Nobody knows who I am or what I do. Not even I."
LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
10 юни 2024
The_Doctor46 написа
Летиан,за другите игри не знам,но Call of Duty в никакъв случай няма да е флоп,провал и тн.Последната продаде около 30 милиона копия,тази няма да е по-различна.Сега,очевидно не говоря за качество,а и не мога,защото спрях да играя CoD много отдавна.

Нямам предвид комерсиални продажби като казвам флоп, а качеството на самата игра. То всички игри, които съм изброил ще жънат продажби, но очаквам да са много зле Да видим дали някоя "отписана" игра ще ме изненада приятно.

LethianDream
Мнения: 2816
Цитиране
10 юни 2024
LethianDream написа
Нямам предвид комерсиални продажби като казвам флоп, а качеството на самата игра. То всички игри, които съм изброил, ще жънат продажби, но очаквам да са много зле Да видим дали някоя "отписана" игра ще ме изненада приятно.
<
1
...
697
...
735
>
Нужно е да сте регистрирани, за да пишете във форума.